Go to content

30 dni dobrych zmian z Gosią Ohme. Dzień 30

Nie jesteś gotowa na zmiany, prawda? Ale nie znajdujesz już w niczym motywacji, pomimo tego, że czujesz, każdą częścią swojego ciała, że powinnaś zrobić coś tylko dla siebie, zmienić nawyki, zacząć od początku. Ważne, żebyś nie myliła zaczynania od nowa z … poddaniem się!

Zrobimy to razem. Konsekwentnie. Z troską i czułością dla siebie. Daj sobie szansę i przyłącz się do mojego subiektywnego, holistycznego wyzwania – tylko Ty, Twoje myśli, pragnienia i jeden cel – zakochać się w swoim życiu i sobie raz jeszcze. Spróbujesz?

Całe wyzwanie znajdziesz TUTAJ – dołącz kiedy chcesz

Dzień 30

TWÓJ NOWY CEL

Zachodzisz w głowę, co takiego musiałabyś zrobić, aby w końcu zacząć działać? No i od czego w ogóle takie działanie zacząć? Odpowiadam: od razu! To naprawdę jest proste, tylko niepotrzebnie  wszystko komplikujemy. Bo w sumie co stoi na przeszkodzie, żebyś już dzisiaj zrobiła pierwszy krok i zaczęła realizować swój nowy plan. Naprawdę jutro jest lepszy dzień do tego? Pojutrze, za tydzień…

Dzisiaj zrób plan swojego marzenia. Niech to będzie działka pod miastem, zielnik, nowa praca, nowy biznes, wycieczka. Zwerbalizuj swoje marzenie, zrób do niego plan i działaj według niego. Krok po kroku, każdego dnia, poświęć na robienie chociaż jednego punktu.

Przedstaw plan rodzinie, bliskim – powiedz na głos co chcesz zrobić, w jakim czasie i co to dla Ciebie znaczy. To trochę jak publiczne zobowiązanie, więc będziesz musiała być bardziej konsekwentna. Przygotuj sobie potem narzędzia, posiedź w internecie, stwórz listę osób, które mogłyby Ci pomóc w jego realizacji.

Bój się i działaj! Tule serdecznie!

Lajf noł makeup – słuchaj na Spotify

Oglądaj na Youtube: