Go to content

Krystyna Prońko na wyjątkowym koncercie nad Wisłą

Krystyna Prońko na wyjątkowym koncercie nad Wisłą już w środę, 29 maja! Akustycznie – w towarzystwie pianisty – otworzy sezon w letniej klubokawiarni Miami Wars.

„Jutro zaczyna się tu sezon” to piosenka Krystyny Prońko z 1977 roku, która idealnie oddaje nastroje przed kolejnym, dziewiątym już rokiem działalności Miami Wars. Lokal na Cyplu Czerniakowskim wyróżnia się tym, że łączy pokolenia. Można tu spotkać gości w każdym wieku, których łączy dobra energia miejsca. Dlatego z jednej strony – w dniu otwarcia – gwiazda polskiej estrady Krystyna Prońko, z drugiej dj-e Risky, MEN, Mia Twin i inni. 

Slogan Miami Wars to „poznaj rzeczną stronę Wisły”. Odkrywać można ją poprzez rejsy flotą Miami Wars – od motorówek, przez szkuty, po małe statki. Aktywności Miami Wars związanych z rzeką jest znacznie więcej. W tym roku będzie to cykl spotkań z autorami książek poświęconych nie tylko Wiśle – ale i Bugowi, Biebrzy czy rzekom, które nie istnieją.

Wraca też flagowy projekt „Nie dotykaj moich płyt”, czyli słuchowisko, w których osoby ze świata kultury i rozrywki prezentują swoje ulubione płyty. W Miami Wars nie zabraknie aktywności ruchowych – z jednej stromy warsztaty longboardowe, z drugiej mindfullness i joga – to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody na Cyplu Czerniakowskim. Ponadto coniedzielne warsztaty dla dzieci. 

  • Jutro zaczyna się tu sezon – Krystyna Prońko live
  • Miami Wars otwarcie – 29.05, g. 19