Go to content

Miłość, która nie miała prawa się zdarzyć. Do sieci trafił kolejny zwiastun „Heaven in Hell”

Namiętność i pożądanie, któremu nie sposób się oprzeć oraz miłość, która nie miała prawa się zdarzyć. „Heaven in Hell” to emocjonująca historia, która przełamuje stereotypy i udowadnia, że każdy ma prawo decydować o swoim życiu.

Poprzednie trailery tej rozpalającej zmysły historii, biły rekordy popularności – ponad 15 milionów wyświetleń! Dowiedz się, jaką niespodziankę dla wielbicieli ekscytujących romansów przygotowali jego twórcy.

-Czekam na każdy film, w którym wzięłam udział, ale dawno na żaden nie czekałam tak, jak na ten – mówi Magdalena Boczarska.

Ta historia porywa!

Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką sprzecznych uczuć, które nią targają: poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Natomiast Maks uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków…

Obsada: Magdalena Boczarska, Simone Susinna, Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior.

Reżyseria: Tomasz Mandes

Zdjęcia: Bartek Cierlica PSC

W kinach od 10 lutego 2023 roku.

Producenci: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes – EKIPA

Koprodukcja i dystrybucja „Heaven in Hell” – Monolith Films.