Go to content

„Klub rozwodników” czyli zdrada oczami faceta – tego przegapić nie można!

Fot. Materiały prasowe

Po pięciu latach małżeństwa Ben jest nadal szalenie zakochany w swojej żonie. Ale świat mu się zawali, gdy pewnego dnia publicznie odkryje, że jest zdradzany. Upokorzony i załamany próbuje się jakoś pozbierać i wtedy spotyka dawnego kumpla – Patricka. Ten jest rozwiedziony i w pełni korzysta z odzyskanej wolności. Proponuje Benowi, by z nim zamieszkał. Wkrótce dołączają do nich kolejni rozwodnicy. Impreza się rozkręca, a rozbawieni czterdziestolatkowie… ustalają pierwszą zasadę „Klubu rozwodników”.

Dotkliwie poturbowany przez życie małżeńskie, zdradzony przez swoją ukochaną żonę, Ben odzyskuje wolność, ale nie bardzo wie, co z nią zrobić. Najchętniej mazałby się w kącie i rozgrzebywał resztki swojego złamanego serca. Na szczęście może liczyć na dawnego kumpla Patricka, dla którego rozwód to istna ucieczka z Alcatraz! Dopiero teraz czuje, że żyje i tego samego zamierza nauczyć Bena. Założony przez nich Klub Rozwodników, to miejsce niekończącej się balangi, gdzie króluje wolna miłość, a długość trwania związku liczy się w godzinach, a nie w latach. Ben okazuje się pojętnym uczniem, a odzyskaną radość życia podkreśla kolejnymi skandalicznymi wybrykami. Jednak, gdy pozna pewną uroczą Marion okaże się, że w sercu wciąż jest niepoprawnym romantykiem. I wszystko wskazywałoby na to, że znów szczęśliwie ułoży sobie życie… ale od czego ma się przyjaciół!?

Fot. Materiały prasowe

Pełna błyskotliwie niepoprawnego humoru komedia o tym, że czasem rozwód to dopiero początek życia na pełnych obrotach – „Klub rozwodników” od 14 sierpnia w kinach!

Ścieżkę dźwiękową napędzają hity legendarnej grupy KOOL AND THE GANG, która także pojawia się w filmie!

Zobacz zwiastun: 

Lista kin, które wyświetlą film: http://monolith.pl/aktualnosci/2020/08/12/chodzdokina-z-klubem-rozwodnikow/

Fot. Materiały prasowe

Artykuł powstał we współpracy z Monolith Films