Go to content

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 to będzie prawdziwy hit

Fot. Materiały prasowe

W dzisiejszych czasach na rynku działa wielu producentów sprzętów do codziennego użytku w tym także odkurzaczy. Coraz większą popularnością wśród nabywców cieszą się nowoczesne odkurzacze marki Dyson.

Znana na całym świecie Firma Dyson oferuje urządzenia łączące inteligentne rozwiązania i nowoczesne oprogramowanie. Wśród urządzeń tych można wymienić nowy odkurzacz Dyson Cyclone V11 Absolute oraz odkurzacz Dyson Cyclone V11 Absolute Pro. Produkty te są efektem ponad dekady prac rozwojowych w kwestii bezprzewodowych urządzeń i siników cyfrowych Dyson. Nad projektem tych inteligentnie optymizujących moc i czas pracy odkurzaczy pracowało około trzystu inżynierów.

Czym wyróżniają się nowe odkurzacze bezprzewodowe Dyson V11?

Jak wszystkie urządzenia również i nowe modele odkurzaczy Dyson V11 mają wiele charakterystycznych elementów.

Nowy poziom inteligentnego sprzątania zapewniają w odkurzaczu bezprzewodowym Dyson Cyclone V11 trzy wbudowane mikroprocesory. Są one umieszczone w systemie Dynamic Load Sensor wewnątrz elektroszczotki High Torque oraz wewnątrz silnika cyfrowego Dyson V11, a także wewnątrz baterii.

Elektroszczotka High Torque z systemem Dynamic Load Sensor, który inteligentnie wykrywa opór przy szczotce monitorując jej pracę 360 razy na sekundę równocześnie automatycznie zmienia prędkość silnika dopasowując moc ssania do dywanów i podłóg twardych. Ta najmocniejsza elektroszczotka, którą stworzył Dyson, bardzo dokładnie czyści wszystkie rodzaje powierzchni i wydłuża czas pracy na podłogach twardych. Jej sztywne, nylonowe włókna wchodzą głęboko w dywan i likwidują brud. Z kolei zaś miękkie antystatyczne włókna węglowe usuwają kurz z twardych podłóg a także szczelin.

Druga Elektroszczotka Soft Roller, która została zaprojektowana do podłóg twardych, eliminuje równocześnie jednocześnie drobny pył i duże zabrudzenia.

Z kolei zaś mini elektroszczotka jest przydatna na przykład w samochodzie lub na schodach, dlatego że zbiera włosy i czyści głębokie zabrudzenia w trudno dostępnych miejscach.
Urządzenia te zasilane są najnowszym silnikiem cyfrowym Dyson V11. Ten najpotężniejszy silnik obraca się z prędkością 125 000 obrotów na minutę, tworząc niesamowitą moc ssania, która jest dwukrotnie większa niż w innych odkurzaczach tej marki. Zastosowane tutaj najnowsze rozwiązania pozwalają na prosty przepływ powietrza, zmniejszają drgania, oraz eliminują  hałas.
Najmocniejsza bateria Dyson jest wyposażona w 7 większych ogniw niklowo-kobaltowo aluminiowych, umożliwia sprzątanie wszelkich zakamarków bez utraty mocy aż do 60 minut.

Ponadto oby dwa modele odkurzacza Dyson V11 zawierają ekran LCD, który w inteligentny sposób wyświetla aktualną wydajność, w tym wybrany tryb mocy oraz pozostały czas pracy, a także przypomnienia o konserwacji filtra i powiadomienia o blokadach. W odkurzaczach tych zostały zaprojektowane trzy tryby czyszczenia. Tryb Auto rozpoznaje typ powierzchni, dopasowuje moc ssania do każdego rodzaju podłogi i dokładnie czyści. Kolejny tryb Boost został zaprojektowany w celu intensywnego czyszczenia uporczywych zabrudzeń, zaś tryb Eco zapewnia do 60 minut czasu pracy podczas sprzątania każdego rodzaju powierzchni.

Zastosowany zaawansowany szczelny system filtracji odkurzaczy Dyson V11 wychwytuje 99, 97% cząsteczek o wielkości nawet 0, 3 mikrometra. Dzięki temu wydmuchiwane powietrze jest bardzo czystsze. Ponadto 14 cyklonów generuje siłę o wartości ponad 79. 000g, która wyrzuca do pojemnika mikroskopijne pyłki i bakterie.

Dwa modele odkurzacza bezprzewodowego Dyson V11

Nowy odkurzacz Dyson V11 jest dostępny w wersji Dyson Cyclone V11 Absolute oraz Dyson Cyclone V11 Absolute Pro. Można wyszukać elementy, które wyróżniają odkurzacz Dyson Cyclone V11 Absolute Pro. Dyson V11 w wersji Pro jest urządzeniem o wyższej cenie. Jest to produkt o ekskluzywnym złotym kolorze. Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Absolute Pro zawiera dwie elektroszczotki a mianowicie elektroszczotkę High Torque, elektroszczotkę Soft Roller oraz aż   siedem akcesoriów. Są to mini elektroszczotka, końcówka Combi, końcówka szczelinowa, mała miękka szczotka do zbierania kurzu, szczotka do uporczywego brudu. Dodatkowe akcesoria to narzędzie do czyszczenia górnych powierzchni oraz elastyczna końcówka szczelinowa. W zestawie znajduje się również wygodna stacja dokująca. Wystarczy wpiąć odkurzacz do stacji ładującej, aby w każdej chwili był gotowy do ponownego użycia. Warto pamiętać aby w pełni naładować urządzenie przed pierwszym użyciem a także po każdym sprzątaniu.

Podsumowują można powiedzieć, że modele bezprzewodowego odkurzacza Dyson V11 to urządzenia podczas produkcji, których skupiono się nie tylko na poprawie wydajności urządzenia, ale także na opracowaniu bardziej inteligentnych rozwiązań, które pomogą w sprzątaniu. Zastosowany system „point and shoot” sprawia, że opróżnianie pojemnika jest łatwe i higieniczne bowiem mechanizm wyrzuca kurz i brud w głąb kosza na śmieci, dzięki czemu nie ma konieczności dotykania zabrudzeń.

Jeśli myślisz o zakupie modelu Dyson V11 to sprawdź na początek aktualne promocje i kody rabatowe na stronie https://www.kody.pl/dyson

Artykuł sponsorowany