Magia Związek

Toksyczny sposób, w jaki radzisz sobie z zazdrością w związku (wg znaku zodiaku)

Magic Moments
Magic Moments
21 września 2021
fot. Brosa/iStock
 

Pary powinny radzić sobie z zazdrością. Kluczowe są tu szacunek (do drugiej osoby i do siebie!) oraz dojrzałość. Czasami jednak tak się nie dzieje. Co o twojej toksycznej stronie w tej kwestii mówi twój znak zodiaku? 😉

Baran

Stawiasz ultimatum – albo ona, albo ja!

Byk

Przeszukujesz telefon partnera, żeby znaleźć w nim dowody nieuczciwości.

Bliźnięta

Usuwasz (potencjalnego) zdrajcę ze swojego życia, jeśli tylko zerknie na kogoś innego.

Rak

Szlochasz, zmartwiona, że on może chcieć kogoś innego.

Lew

Flirtujesz z innymi, aby wzbudzić zazdrość.

Panna

Stajesz się nadopiekuńcza i nie odstępujesz partnera na krok.

Waga

Przekonujesz go, żeby z tobą został.

Skorpion

Zmieniasz swój wygląd w nadziei, że zrobisz wrażenie na partnerze.

Strzelec

Kłócisz się o to, po prostu.

Koziorożec

Udajesz, że wszystko jest w porządku, nawet jeśli w środku umierasz, a niechęć narasta.

Wodnik

Zrywasz natychmiast.

Ryby

Rozpowiadasz o zdradzie wszystkim – prywatnie i publicznie na Facebooku.


Magia Związek

Każdy znak zodiaku ma swój kolor mocy. Co to oznacza dla ciebie? Sprawdź!

Magic Moments
Magic Moments
22 września 2021
Colored powder explosion on black background. Freeze motion.
Następny

Kolory mocy zodiaku zwiększają twoją energię duchową. Czy wiesz, że każdy znak zodiaku ma swój ulubiony, szczęśliwy kolor? Odpowiednie kolory mogą pomóc w zwiększeniu pozytywnego nastawienia i szczęścia wokół ciebie. W tym artykule przedstawiamy listę kolorów mocy zodiaku, które pomagają w zwiększeniu energii duchowej. Sprawdź te szczęśliwe kolory i dowiedz się, jak zmienią się rzeczy na lepsze, jeśli chodzi o twoje szczęście, zgodnie ze znakiem zodiaku.

Baran: CZERWONY

Baran jest rządzony przez Marsa, który jest znany jako czerwona planeta. Osoby spod tego znaku są liderami i reprezentują takie cechy jak: odwaga, śmiałość i wewnętrzny ogień. Czerwień to kolor, który doskonale definiuje ich osobowość. Używanie czerwonego koloru może pomóc im odblokować i uwolnić swoją energię, a w rezultacie pomóc im znaleźć prawdziwą moc.

Byk: ZIELONY

Zielony to idealny kolor, który uzupełnia energię Byka, ponieważ reprezentuje osoby, które mają we krwi praktyczność i stabilność. Stąpają mocno po ziemi. Zielony jest kolorem czakry serca i pomaga osobom spod Byka odblokować jaśniejsze i bardziej kreatywne cechy tego znaku.

Bliźnięta: ŻÓŁTY

Te osoby są mądre i kompetentne, a jednocześnie towarzyskie i przyjacielskie. Żółty to kolor, który reprezentuje nie tylko wiedzę, ale także śmiech i radość.

 

Magia Związek

Czego potrzebujesz, żeby poczuć się spełniona i szczęśliwa (wg znaku zodiaku)?

Magic Moments
Magic Moments
16 września 2021
fot. deniskomarov/iStock

Czy czujesz się szczęśliwa i spełniona? Dzisiaj sprawdzimy, czego potrzebujemy zgodnie z naszymi znakami zodiaku, żeby wreszcie osiągnąć to mityczne spełnienie. Zerknij, może właśnie tego szukasz.  

Baran

Przygoda. Kiedy życie staje się zbyt przyziemne lub monotonne, zaczynasz się nudzić. Nie jesteś szczęśliwa, jeśli nie próbujesz nowych rzeczy.

Byk

Spójność. Nie chcesz dać się zaskoczyć. Chcesz prowadzić wygodne życie z ludźmi, którzy są dla Ciebie najważniejsi.

Bliźnięta

Przyjaźnie. Jesteś niezwykle towarzyską osobą. Nie możesz znieść spędzania zbyt dużej ilości czasu w samotności. Potrzebujesz ludzi, z którymi możesz spędzać wolny czas w weekendy. Inaczej oszalejesz.

Rak

Sympatia. Pragniesz intymności. Nie ma znaczenia, czy spotykasz się z miłością swojego życia, czy spędzasz czas z najbliższymi członkami rodziny, ale potrzebujesz miłości w swoim życiu.

Lew

Uwaga. Nie możesz żyć, gdy jesteś zepchnięta na dalszy plan. Chcesz być przez cały czas w centrum uwagi.

Panna

Uznanie. Chcesz, aby inni podziwiali Cię za całą ciężką pracę, którą wykonałaś. Pragniesz gratulacji i poklepywania po plecach.

Waga

Pieniądze. Chcesz żyć wystawnym życiem. Chcesz otaczać się pięknem. Może to zabrzmieć snobistycznie, ale rzeczy sprawiają, że jesteś szczęśliwa.

Skorpion

Bezpieczeństwo. Nie chcesz się zastanawiać, kiedy nadejdzie kolejna wypłata. Chcesz stworzyć bezpieczne, stabilne życie dla siebie i swoich bliskich.

Strzelec

Wolność. Nie chcesz być przywiązana do nikogo, nie chcesz, żeby ktoś ci mówił, co masz robić. Chcesz dokonywać własnych wyborów. Chcesz zachować niezależność nawet w związku.

Koziorożec

Powodzenie. Chcesz osiągnąć swoje cele zawodowe i zrobić coś z siebie. Bardziej dbasz o swoją karierę niż o życie towarzyskie. O wiele.

Wodnik

Szacunek. Chcesz być traktowana z życzliwością i szacunkiem. Musisz wyznaczać granice, aby trzymać z daleka każdego, kto cię krzywdzi.

Ryby

Przyjęcie. Po prostu chcesz otaczać się ludźmi, którzy cię akceptują, którzy cię zachęcają, którzy sprawiają, że czujesz się komfortowo będąc sobą.