Go to content

Kilka sygnałów, które wysyła ci ciało, kiedy spotykasz tego „jedynego”

Fot. iStock/Bobex-73

Motyle w brzuchu, kiedy spotykasz Pana Właściwego, to nie mit. Nie tylko serce dostrzega, że to ten „jedyny”. Twoje ciało również wysyła sygnały. Przebywanie w pobliżu osoby, którą kochasz, może wywołać namacalne, fizyczne reakcje. Na jakie znaki powinnaś zwrócić uwagę? Przyjrzyjmy się kilku podstawowym „dowodom”.

Ciepło

Czujesz ciepło i przyjmujesz otwartą postawę, gdy jesteś przy nim. Jeśli facet, z którym się spotykasz, sprawia, że ​​zamykasz się w sobie i grasz „zimną”, zrezygnuj. Dobry związek to taki, który jest pełen ciepła i światła.

Optymizm 

Jeśli w związku stale jesteś w depresji, zdecydowanie coś jest nie tak. Jeśli czujesz się szczęśliwsza niż zazwyczaj, to może być „ten jedyny”.

Motywacja

Świadomość, że on jest, napełnia cię  pozytywnymi myślami i motywuje do działania. Jeśli, odwrotnie, czujesz się przy nim ospała i  bez energii, bez chęci do zmian w życiu, to znaczy, że to nie jest partner dla ciebie.

Jesteś sobą

Przy „tym jedynym” czujesz się całkowicie komfortowo będąc sobą. Niektórzy ludzie sprawiają, że udajemy kogoś, kim nie jesteśmy. To nie są osoby, z którymi powinniśmy się wiązać.

Zapach

Mówią, że węch jest najsilniejszym ze zmysłów. Jeśli jego zapach uszczęśliwia cię lub wywołuje uczucie miłości i rozczulenia, jest to silny dowód na to, że znalazłaś kogoś wartego zaangażowania.

Zdrowie

Jego obecność sprawia, że ​​czujesz się zdrowiej. Dbasz o  siebie i o zdrowy tryb życia, jesteś najlepszą wersją siebie, kiedy jesteście razem.

Bliskość

Poczucie silnego związku podczas przytulania z partnerem wiele mówi o waszym uczuciu. Przytulanie jest czymś  bardzo intymnym, jeśli sprawia, że czujesz się dobrze i bezpiecznie,  decydowanie zmierzacie we właściwym kierunku.

Spokój

Kiedy jest w pobliżu, od razu czujesz się bardziej spokojna i zrelaksowana. Jeśli jego obecność działa na ciebie kojąco, to fizyczny znak, że  do siebie pasujecie.

„Echo”

Nawet kilka godzin po tym, jak rozstaliści się, żeby wrócić do domu, twoje ciało wciąż pamięta jego dotyk.

Potrzeba

To ta sytuacja, kiedy czujesz wręcz fizyczną potrzebę, prawie przypominającą ból, aby być wokół blisko niego, coś w rodzaju tęsknoty.  Emocje również wywołują reakcje fizyczne.


Na podstawie: daily-llama.com