Go to content

Zbliża się dziwna rewolucja. Seks roboty zastąpią kobiety w agencjach towarzyskich

Fot. iStock

Mogłoby się wydawać, że współczesny świat widział już wszystko. A jednak nie, rzeczywistość cały czas zaskakuje! Tym razem zapowiada się seksualna rewolucja w zupełnie nowym wydaniu. Będzie ona na tyle oryginalna, że w swoim pojęciu ominie kobiety a skupi się na seks robotach. 

Seks z robotem w zastępstwie kobiety?

Czy kobiety mogą przestać być potrzebne mężczyznom? Na pewno nie we wszystkich obszarach życia, jednak są już konkretne przymiarki do wprowadzenia nowych, raczej dziwnych zmian. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, panowie udający się do agencji towarzyskiej wpadną w objęcia nie żywych kobiet, ale kobiet — seks robotów.

Wygląda na to, że ten pomysł już chwycił i w Wielkiej Brytanii w ciągu kilkudziesięciu lat mają powstać takie przybytki. Oczywiście roboty mają przypominać jak najbardziej kobiety z wyglądu, tak by mężczyzna miał prawdziwą przyjemność z korzystania z ich usług. Producenci lalek seksualnych twierdzą, że ich produkty wykonane są z wysokiej jakości silikonu i w dotyku są niemal nie do odróżnienia od skóry prawdziwych kobiet.

Wcześniej informowano, że agencje towarzyskie z seks robotami pojawiły się już w Amsterdamie, więc pomysł zostanie przeniesiony dalej. Wbrew pozorom, jeśli to się powiedzie, może mieć również i dobre strony. Jedną z nich może być ograniczenie handlem ludzi z powodu mniejszego popytu na seksualne usługi pań. W dodatku roboty mają być „tańsze i bardziej wydajne niż kobiety”. Seks z robotem ma też w niczym nie krepować mężczyzn, którzy swoje perwersyjne pomysły będą zaspokajać na „neutralnym” gruncie. Być może ten dziwny pomysł zakończy cierpienie wielu kobiet, a przy wykonywaniu „zawodu” pozostaną tylko te, które naprawdę mają na to ochotę. 


źródło: wiedzoholik.pl