Go to content

Sześć prostych sztuczek, które sprawią, że staniesz się mistrzynią. On będzie zachwycony [18+]

Fot. iStock/101dalmatians

Artykuł dla osób pełnoletnich

Nie znam mężczyzny, który nie lubiłby, gdy kobieta dobrze robi mu ustami. No chyba, że ma kiepskie doświadczenia. Kiedyś czytałam, jak się skórka zacięła w aparacie na zębach… Auć. To nie mogło być przyjemne. Ale nie o tym.

Wydaje mi się, że często my – kobiety, nie chcemy robić swojemu facetowi loda, bo do końca nie wiemy, jak się do tego zabrać i nachodzi nas tysiąc wątpliwości, czy aby na pewno robimy to dobrze. Wiadomo, on przez grzeczność i żeby nas nie zniechęcać zawsze powie, że było idealnie. Ale czy było? Cóż jedno jest pewne – ostatnim słowem, jakiego mężczyzna chce użyć myśląc o swoim seksie jest „przewidywalny”. Dlatego czasami warto poeksperymentować, coś zmienić także w seksie oralnym. W końcu – przyznajcie szczerze – która z nas nie chciałby zostać mistrzynią w tym temacie – i to w części praktycznej, a nie teoretycznej?

Dlatego mam coś dla was – sześć trików, które pomogą dać waszemu partnerowi jeden z lepszych seksów oralnych, jaki kiedykolwiek doświadczycie. Idealny, by go uszczęśliwić i by on postarał się oddać wam to samo.

Zacznij od gry wstępnej

Nieustannie mnie zaskakuje, kiedy słyszę opinie, że mężczyzna nie lubi gry wstępnej. To zwykłe kłamstwo. Okej, on może się nie przyznać, że lubi, ale z pewnością twój facet będzie miał znacznie silniejszy i przyjemniejszy orgazm, jeśli zadbasz o grę wstępną nim zrobisz mu dobrze ustami. Na szczęście gra wstępna jest dość łatwa, bo on lubi dokładnie to, co ty. Dlatego zwróć uwagę na jego ciało. Nie tylko jego szyję, uszy, ale także brzuch i plecy. Przekonasz się nawet, że całując jego nogi, aż po pachwinę, możesz zrobić naprawdę gorący wstęp do tego, co chcesz zrobić.

Zawsze kieruj się od podstawy i idź w stronę końcówki

Kiedy już podniesiesz temperaturę w sypialni, możesz przejść do dzieła. Delikatnie przytrzymaj podstawę jego penisa w dłoni, a następnie użyj języka, aby powoli polizać go od podstawy aż  do końca. Jednak zamiast po prostu lizać prosto od dołu do góry, spróbuj przesuwać język z boku na bok, kiedy będziesz przechodzić od podstawy do do samiutkiego końca. Przekonasz się, że twój mężczyzna uwielbia, gdy zwracasz większą uwagę na szczyt jego członka.

Przestań po prostu wkładać i wyciągać

Według facetów jednym z głównych błędów, które nieustannie popełniają kobiety, jest nieustanne używanie tych samych starych nudnych technik seksu oralnego. Spróbuj więc niewielkiej odmiany. Nie ograniczaj się do wzięcia jego penisa do ust i przesuwania nimi w górę i w dół

Faceci uwielbiają, gdy:

  • trzymasz go w ustach, ale kręcisz też wokół niego językiem
  • językiem skupiasz się na szczycie penisa
  • zwracasz uwagę na jądra, możesz je polizać lub wziąć do usta, delikatnie ssać i ściskać.

Podaj mu pomocną dłoń

Niektóre kobiety uważają, że używanie rąk podczas seksu oralnego jest oszustwem. E tam, to śmieszne, bo przecież chodzi o to, żeby twojemu facetowi było dobrze, a on z pewnością doceni użycie dłoni. Najprostszy sposób to złapanie trzonu penisa i powolne masowanie go w górę i w dół. Jeśli połączyć to z masażem jego penisa twoim językiem – uwierz, nie ma lepszego przepisu na szczęśliwego faceta.  Rąk warto też użyć do masowania jąder, podczas gdy jego penis jest w twoich ustach.

„Głębokie gardło” wymaga praktyki

Pierwsze cztery sztuczki już dadzą twojemu mężczyźnie wiele przyjemności, ale nie poprzestawaj na tym, bo niby dlaczego nie nauczyć się bardziej zaawansowanych technik? Cóż, który mężczyzna chociaż raz nie marzył o „głębokim gardle” swojej partnerki – cóż nie jest to łatwe, ale też nie niewykonalne, wymaga jednak trochę praktyki. Kluczem jest ćwiczenie w trakcie seksu oralnego, ale też może spróbować z obranym bananem, kiedy nikt nie widzi. Zamiast mówić swojemu facetowi, że ćwiczysz i że bardzo byś chciała – po prostu pewnego dnia go zaskocz…

Zakończ na wolnej nucie

Używając wszystkich podpowiedzi z pewnością doprowadzisz do swojego partnera do niesamowicie przyjemnego orgazmu. Pamiętaj jednak, że jego penis staje się niesamowicie wrażliwy, jak twoja łechtaczka o orgazmie łechtaczkowym. Więc, kiedy twój mężczyzna ma orgazm, upewnij się, że nie ściskasz zbyt mocno jego penisa. Zmniejsz szybkość, delikatnie wymasuj go językiem i dłońmi. I ciesz się z tego, że sprawiłaś mu tyle przyjemności.

Powodzenia!