Go to content

Przestań być uległa w łóżku. Raz na jakiś czas powinnaś wejść w rolę dominy [18+]

Fot. iStock/stock_colors

Artykuł dla osób pełnoletnich.

Zapewne wyobraziłaś sobie siebie teraz w skórzanym kombinezonie, na wysokich szpilach i z pejczem w ręku. To znak, że widziałaś już w swoim życiu kilka ostrych filmów dla dorosłych. Coś ci powiem, skoro takie sceny pojawiają się w wielu produkcjach (nie tylko pornograficznych), to znaczy, że facetów taka wizja kręci. I to nie tylko tych, którzy są pantoflarzami. Samiec alfa też czasem chciałby mieć w łóżku prawdziwą dominę.
Tak, to prawda – faceci lubią przejmować kontrolę w relacjach. Nie chodzi tylko o seks, ale także o związek. Większość z nich nie ma jednak nic przeciwko, gdy to czasem my weźmiemy sprawy w swoje ręce. To więcej, zrobimy to szykownie i z klasą. Dominacja w seksie wcale nie musi być perwersyjna i wyuzdana, choć oczywiście nie jest to złe. Ważne, byś po prostu czuła się w takiej roli dobrze. Jeżeli to w żaden sposób cię nie kręci, lepiej odpuść, bo może z tego wyjść niezła farsa.
Chcesz jednak spróbować? No to do dzieła.

Omówcie granice

To najważniejszy punkt niezależnie od tego, które z was ma dominować. Powiedzcie sobie, na co absolutnie się nie godzicie i ustalcie hasło, oznaczające „stop”. Dokładnie wyjaśnijcie, co was kręci, a co niekoniecznie. Oczywiście możecie przy okazji obejrzeć jakiś filmik dla dorosłych, dla lepszego instruktażu.

Bądź głucha na jego prośby

Skoro już ustaliliście granice i wiesz, na co absolutnie nie możesz sobie pozwolić, skup się na całej reszcie. Dominacja polega na tym, że to twoje potrzeby są najważniejsze. Chcesz zaspokoić siebie, a nie jego. Nie myśl o tym, czy jest mu dobrze czy nie – sam Ci o tym powie. Twój cel? Zrobić sobie dobrze, a on ma wykonywać twoje polecenia.

Zastanów się, jak chcesz dominować

Istnieje bowiem kilka rodzajów dominacji, np. niewolnictwo, sadyzm czy dyscyplina. Teraz możesz jeszcze nie wiedzieć, co najbardziej cię podnieca. Z pewnością jednak po kilku razach będziesz pewną siebie dominą.

Załóż coś seksownego

Skórzane czy lateksowe ciuchy sprawdzą się tutaj najlepiej. Nie musisz jednak już za pierwszym razem lecieć do sex-shopu. Wystarczy, że założysz na siebie coś mega obcisłego, a całość uzupełnisz biżuterią, szpilkami i mocnym makijażem.

Dotykaj się przed nim

On co najwyżej może sobie popatrzeć. Jeśli chcesz naprawdę go zdominować, zabroń mu masturbacji. Jak będzie grzeczny, to dostanie nagrodę.

Nie hamuj się

Jeśli masz ochotę go gryźć, lizać, ciągnąć za włosy czy pchnąć – nie hamuj się. Ustaliliście bezpieczne słowo i dopóki co nie wypowie, wszystko jest ok.

Zwiąż go

To najprostsza metoda, by kogoś zdominować. Sprawdzi się szczególnie za pierwszym razem, gdy może brakować ci pewności siebie, a jemu trudno będzie wczuć się w rolę. Przywiązanie do łóżka naprawdę wiele zmienia.

Spraw, by błagał

Zapewne bardzo szybko będzie chciał w ciebie wejść. No i co z tego? To ty decydujesz, kiedy i jak ma cię zaspokoić. Ma jakieś żądania? Niech błaga.
I najważniejsze! Na taki seks decyduj się tylko z osobą, której ufasz i przy której czujesz się dobrze. Inaczej oboje możecie być po prostu zażenowani.
Źródło: Love Panky