Seks Związek

„Nie jesteście święte. Bywa, że same pchacie nas w ramiona kochanki”

Listy do redakcji
Listy do redakcji
23 kwietnia 2018
Fot. iStock / g-stockstudio
Następny

Wiecie co? Jesteście żenujące. Może nie wszystkie, ale większość z Was z pewnością. Tak, mówię do Was, Panie O-Boże-Jak-On-Mógł-Mi-To-Zrobić. „Poszedł do innej? Jak on mógł! Przecież ja mu życie poświęciłam, dzieci urodziłam, prałam, gotowałam, dbałam o dom, a on taki niewdzięczny! Czego mu brakowało? Znalazł ładniejszą? Młodszą? Zgrabniejszą? A może po prostu wrażeń mu się zachciało?”. Widocznie do was nic nie dociera. Nie uczycie się na błędach swoich koleżanek. Można mówić i mówić, a Wy dalej nie łapiecie, że większość zdrad to Wasza wina. 

Oczekujecie, żeby facet był wierny. Jasna sprawa, my też tego od Was oczekujemy. Problem polega na tym, że Wy nie dajecie nam niczego, co by nas przy Was zatrzymało. Tak, mówię o tym, że unikacie seksu wprost proporcjonalnie do stażu związku – im dłużej jesteśmy razem, tym rzadziej chodzimy do łóżka. Przestajecie o nas zabiegać i macie nadzieję, że te wasze dresy i zapuszczone ciała doprowadzą nas do wzwodu. „Bo przecież kocha i nie wziął mnie za żonę z powodu wyglądu”. Racja. Dlatego szukamy kochanki, a nie Was porzucamy. Idziemy poszukać tego, czego nam brakuje. Nie chcemy zaraz rozwalać rodziny, bo wiemy, że jesteście dobrymi matkami i gospodyniami. Często nawet lubimy spędzać z Wami czas i dobrze się bawimy. Ale macie kilka cholernie irytujących cech i zachowań, które powodują, że skok w bok jest jedyną, możliwą opcją.

Jest mnóstwo rzeczy, które powodują, że uciekamy w ramiona innej kobiety, z którą znajomość jest mniej skomplikowana. Tak, posiadanie kochanki może być mniej skomplikowane od związku. Nawet, jeśli trzeba wszystko utrzymywać w sekrecie i potajemnie wymykać się z domu. Wkurza nas na przykład Wasza zazdrość. Dostajecie wścieklizny od zwykłej rozmowy z koleżanką z pracy. Wspólny lunch w ogóle nie wchodzi w grę. Jesteście tak potwornie zaborcze, że próbujecie kontrolować każdy nasz ruch – czytacie wiadomości, maile, nadstawiacie uszu, gdy z kimś gadamy. To powoduje, że tracimy do Was szacunek. Po prostu.

Jeśli dorzucić do tego te Wasze wahania nastroju, to już w ogóle mamy masakrę. Raz strach podejść bez kija, jak uwieszacie się na nas, obcałowujecie i wzdychacie, jacy to my jesteśmy cudowni. To też przekłada się na seks. Z pogardą się odsuwacie, gdy chcemy Was dotknąć, by za kilka dni w skoczyć w seksowną koszulkę nocną, bo akurat coś chcecie załatwić przez seks. Takie zachowanie dopiero zasługuje na pogardę.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Seks Związek

Internauci skrytykowali jej wygląd, więc postanowiła pokazać jak wyglądałaby stosując ich zalecenia. Wynik jest szokujący

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
23 kwietnia 2018
Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial
 

Popularna blogerka, Chessie King przeprowadziła na swoim Instagramie eksperyment: zamieściła swoje zdjęcia, „poprawione” uprzednio za pomocą różnych edytorów i specjalnych programów. Całkowicie zmieniła swój wygląd w oparciu o zalecenia obserwujących ją osób. Wynik końcowy jest szokujący. Sami zobaczcie.

Najpierw Chessie opublikowała krótki filmik, w którym powiedziała, że zajęło jej kilka lat zanim w pełni zaakceptowała swoje ciało.

Internauci zareagowali natychmiast. Wśród przychylnych komentarzy pojawiły się również takie, w których nazwano ją „grubasem” i „spasioną świnią”.  Wówczas Chessie opublikowała kolejne zdjęcia, wprowadzając „poprawki” sugerowane przez internautów.

Najpierw okazało się, że jest za szeroka w talii, więc „odchudziła ją”

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Wtedy okazało się, że ma za byt grube ręce, więc je „wyszczupliła”

 

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Wówczas zwrócono jej uwagę, że ma za małe piersi,  więc poprawiła to

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Ale wtedy okazało się, że powinna się wstydzić swoich nóg. Chessie postanowiłą je wyszczuplić i wydłużyć

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Niestety, internauci skrytykowali jej brwi, więc Chessie postanowiła je wydepilować zgodnie z ich sugestiami

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Na koniec okazało się, że Chessie ma według nich za małe oczy i za wąskie usta… 

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Na koniec Chessie pokazała „nową siebie” po wszystkich ulepszeniach

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Fot. Screen z YouTube/CybersmileOfficial

Zadowoleni?


Seks Związek

Jak reaguje twoje ciało, kiedy spotykasz się z niewłaściwym facetem

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
23 kwietnia 2018
Fot. iStock/AntonioGuillem

Pomyłki w miłości zdarzają się chyba każdemu. Problem w tym, że bolą. A ból po złej miłości może ciągnąć się za nami niemiłosiernie i komplikować życie. Gdyby tak wiedzieć wczieśnie, że on nie jest dla ciebie… Jeśli jesteś odpowiednio uważna, potrafisz słuchać swojego ciała i rozumiesz sygnały, które ono ci wysyła. Skąd wiedzieć, że to niewłaściwy facet, zanim będzie za późno?

Mniej się uśmiechasz, kiedy jesteś sama

Jednym z objawów, że jesteś z niewłaściwą osobą, jest to, że nie uśmiechasz się, gdy myślisz o niej, kiedy jesteś sama. Możesz okłamywać innych ludzi odnośnie twojego szczęścia, ale jedyną osobą, której nie okłamiesz, jesteś ty sama. Być smutnym na myśl o ukochanym? Coś tu nie gra.

Tracisz poczucie wartości

Właściwa osoba u twoim boku sprawia, że dostrzegasz to, co w tobie najlepsze. Jeśli, odkąd jesteście razem, coraz bardziej w siebie wątpisz, to pewny znak, że to nie jest odpowiedni dla ciebie mężczyzna.

Jesteś fizycznie i emocjonalnie wyczerpana

Jeśli jesteś w zdrowej i korzystnej dla siebie relacji i nic ci nie dolega, powinnaś czuć być w pełni sił – i fizycznych i psychicznych. Dobra miłość, właściwa osoba dają nam energię i motywację.

Podskórnie czujesz, że robisz coś wbrew sobie

Dotyk, pocałunki, bliskość. Masz do niego żal, czujesz, że cię krzywdzi, ale kiedy się do ciebie zbliża, też chcesz być blisko. Tylko twoje ciało się buntuje, zamyka się na niego, cofa, próbuje cię ochronić.

Zaniedbujesz się

Rezygnacja z siebie, z tego kim jesteś, jaka jesteś, ze swojego rozwoju, dbania o swoje emocje, to bardzo zły sygnał. Jeśli zaniedbujesz siebie dla kogoś, wybierasz stale jego dobro i szczęście rezygnując ze swoich marzeń i pragnień, pora się rozstać. Ktoś, kto cię kocha nigdy ci na to nie pozwoli. Egoista będzie trwał przy tobie w milczeniu, biorąc dla siebie jak najwięcej. Twoje ciało da ci o tym znać – będziesz płakać bez powodu, miewać bóle głowy, nerwobóle.

Jeśli czujesz się niespokojna, smutna, masz wątpliwości – słuchaj swojego ciała. Ono wie, co dla ciebie dobre.


Na podstawie: providr.com

 


Zobacz także

Przestań o niego zabiegać, zrozum: musisz odejść. On to niepewność, niepokój i klęska twojej miłości do siebie samej

Jak zepsuć związek

Nawet Sherlock by tego nie rozgryzł. Najpopularniejsze mity o związkach i miłości

„W rywalizacji z żoną przegrywam. Nawet, jeśli Robert twierdzi, że jestem boginią seksu. Dziewczyny, serio nie polecam…”