Go to content

Jak zrobić mu dobrze ręką? Pięć prostych kroków, których on nigdy nie zapomni [18+]

Fot. iStock/nd3000

Artykuł dla osób pełnoletnich.

Tak, nie pomyliłyście się. Chociaż tak zwane ręczne robótki uznaje się za przywilej masturbacji, to jednak mogą być świetną alternatywą i urozmaicenie waszego seksu. On naprawdę nie będzie miał nic przeciwko temu, jeśli zechcesz zrobić mu dobrze ręką.

Czasami sobie myślę, że jesteśmy tak pruderyjni, że sama myśl o seksie innym, niż ten po bożemu, który trochę tylko wychodzi poza utarte ramy wystarczy. Trudno się nam przyznać otwarcie, że seks jest cholernie ważna sferą naszego życia, który, choć ukrywamy w sypialni, chcemy, by był jak najlepszy. Przestańmy się wstydzić i udawać, że seks nas nie obchodzi, nie interesuje. Panuje błędne przekonanie, że o seksie się nie rozmawiać, seks się uprawia. Akurat. Trzeba mówić, trzeba wiedzieć, poznawać, żeby było jeszcze lepiej. Bo czemu nie? Seks jest świetną sprawą i niby dlaczego mamy z jego dobroci nie skorzystać. Tyle słowem wstępu, a teraz przejdźmy do rzeczy. Twój facet na pewno będzie szczęśliwy, jeśli postanowisz zrobić mu dobrze ręką.

To nie praca dla robota

Wydaje nam się, że trzeba mocno złapać, szybko poruszać i gotowe. Nic bardziej błędnego. To może być świetna zabawa, już samo obserwowanie, jak doprowadzasz go do orgazmu, jest fantastycznym doświadczeniem. Czegoś uczysz się o nim, czegoś o sobie, może nawet będziesz zaskoczona, że ci się spodobało. Nie spiesz się, użyj wyobraźni i bądź najlepsza w tym, co właśnie robisz. Niech to nie będzie oczywiste, zacznij delikatnie, zaskocz go, zjedź ręką w dół i zacznij masować jego penisa. Nie przyspieszaj, nie chciej tego szybko skończyć, daj też sobie czas, żeby się w to wczuć i zaangażować. Miejcie z tego dużo uśmiechu i radości. I rosnącej (nomen omen) gorącej atmosfery.

Użyj obu rąk

Robienie mu dobrze ręką, nie oznacza, że musisz to robić tylko jedną ręką! A tak najczęściej nam się wydaje – złapać, pociągnąć góra dół i już. Gotowe. Okej, nie jest to koniec świata, ale jednak spora nuda i dla ciebie dość męcząca robota.

Używaj dwóch rąk, tak będziesz mogła stymulować także jądra i czubek jego penisa.

Naucz się bawić jego jądrami

Chyba nie trzeba pisać, że jądra każdego faceta są niezwykle wrażliwe. Wykorzystaj to. Jedną ręką zajmij się penisem, a drugą zacznij pieścić jego jądra – delikatnie, albo mocniej – sama zobaczysz, co mu się bardziej podoba, na co reagujesz. To ja dwie małe piłeczki, którymi możesz się po prostu pobawić tym samym sprawiając swojemu partnerowi nie małą radość.

Dotknij wierzchołka penisa

Najbardziej wrażliwa część penisa twojego mężczyzny to jego wierzchołek. 😉 To tam koncentrują się zakończenia nerwowe na całym ciele. Pamiętaj o tym. Co możesz zrobić. Kiedy jedną dłonią robisz „swoje”, palcami drugiej kręć na czubku kształt litery „O”, to go ruszy bardzo… bardzo.

Bądź delikatna przy orgazmie

Zwolnij i uwolnij go trochę nim wytryśnie. Podczas wytrysku penis staje się niezwykle wrażliwy i możesz sprawić ból swojemu facetowi. Dlatego na koniec potraktuj go delikatnie, powoli, niech ta chwila rozkoszy przedłuży się na jak najdłużej.

Uwaga, przed całą zabawą, dobrze użyć lubrykantu albo zwilżać penisa ustami. 😉 Wybór należy do was.