Go to content

Pięć nietypowych powodów rozwodu. To się w głowie nie mieści!

Fot. iStock

Kiedy pada pytanie o powód rozwodu najczęściej od razu do głowy wpada nam kilka oczywistych odpowiedzi. Zdrada, oszustwo, niezgodność charakterów, bywa też przemoc nie tylko fizyczna, ale tez psychiczna czy ekonomiczna. Dzisiaj naprawdę nie trudno podać, dlaczego ludzie się rozwodzą. Ale uwaga – niektóre przyczyny rozstań mogą być naprawdę zaskakujące. Oto pięć najbardziej dziwnych, smutnych i przerażających okoliczności rozwodów.

#1

We Włoszech 99-letni mężczyzna rozwiódł się ze swoją 96-letnią żoną po 77 latach małżeństwa. Powodem był fakt, że odkrył romans, który jego żona miała w latach 40-tych.

#2

W 2007 r. jeden z bośniackich mężów złożył pozew o rozwód po tym jak odkrył, że to ze swoją żoną ma romans online. Tak – wirtualny romans.

#3

Niemka rozwiodła się ze swoim lubiącym czystość mężem po 15 latach małżeństwa, ponieważ zburzył, a następnie odbudował mur na ich posesji tylko dlatego, że był mur był brudny.

#4

Nigeryjka rozwiodła się z mężem ponieważ, jak się okazało, za dużo paplał językiem i nie dochowywał tajemnic rodzinnych.

#5

Amerykanka rozwiodła się ze swoim mężem po tym, gdy dowiedziała się, że wynajął on mordercę, który miał ją zabić. (próba na szczęście dla kobiety nie powiodła się)

Jak widać ludzie rozwodzą się z różnych powodów – dużych i małych, czasami nie warto próbować ich zrozumieć.

Ludzie rozwiedli się z różnych powodów – dużych i małych. Niektóre z tych powodów mają wiele sensu, a niektóre po prostu sprawiają, że kręcisz głową.