Lifestyle Związek

NAJLEPSI mężowie wg znaku zodiaku. Jest na tej liście twój luby?

Magic Moments
Magic Moments
1 maja 2022
najlepsi mężowie
fot. Deagreez/iStock
 

Kiedy się spotykamy, co jakiś czas zauważamy wskazówki, które mówią nam, co przyniesie nasza przyszłość. Niektóre z tych wskazówek można znaleźć, po prostu patrząc na znak zodiaku partnera. Podczas gdy każdy ma potencjał, aby być dobrym partnerem, te pięć znaków zodiaku to najlepsi mężowie. To jest po prostu to, co przychodzi im naturalnie, a jeśli dogadasz się z mężczyzną, spod któregoś z tych znaków zodiaku, najprawdopodobniej będziesz miała szczęśliwy związek.

1. Rak

Raki są znakami wody, co oznacza, że napędzają je emocje. A ten szczególny znak wodny bezpośrednio dotyka miłości, rodziny i komfortu domu. Jeśli poślubisz Raka, będziesz miała u swojego boku opiekuńczego, wrażliwego i kochającego mężczyznę.

2. Waga

Waga jest znakiem partnerstwa. W małżeństwie Wagi są bardzo lojalne i fajnie jest być w ich pobliżu. Co więcej, są dyplomatyczne, więc kiedy dochodzi do walk, są bardziej skłonne zobaczyć twój punkt widzenia.

3. Skorpion

Skorpiony są niesamowitymi mężami, ponieważ są namiętne, lojalne, wspierające i opiekuńcze. Mogą być bardzo intensywne emocjonalnie, ale to cudowne. Jeśli zrobisz Skorpionowi krzywdę, długo będzie chował urazę.

4. Koziorożec

Koziorożce są bardzo praktycznymi i lojalnymi ludźmi. Rozwijają się w domu i mogą być bardzo opiekuńcze i kochające. Z tego właśnie powodu sprawdzają doskonale jako wspaniali mężowie i opiekunowie. Na początku możesz nie widzieć tych cech, ale kiedy już wyjdziesz za mąż, z pewnością znajdziesz w Koziorożcu bardzo wspierającego i uważnego męża.

5. Ryby

Mężczyźni Ryby są niezwykle romantycznymi i bardzo oddanymi partnerami. Jeśli jesteś typem kobiety, która kocha kwiaty i romantyczne randki przy kolacji, to Ryby są mężczyzną dla ciebie. Co więcej, mężczyzna Ryby jest wspaniałym ojcem i niezwykle kochającym mężem. Tak więc, jeśli lubisz być obsypywany miłością, Ryby sprawią, że będziesz najlepszym mężem.


Lifestyle Związek

Dobra robota – odebrał wiadomość o twoim braku zainteresowania. Dlaczego bywamy kiepscy w związkach?

Magic Moments
Magic Moments
1 maja 2022
fot. Martin Barraud/iStock
 

Wiązałaś wielkie nadzieje z tym związkiem i myślałeś, że będzie to jeden z tych, które będą trwać wiecznie. Nawet twój horoskop i zgodność zodiaku sprawiły, że uwierzyłaś, że zostaniecie razem. Tyle że okazało się, że to odwrotny rodzaj związku. Twój związek zakończył się, zanim naprawdę się zaczął, ale to nie znaczy, że nie masz prawa czuć tego, co czujesz. Możesz rozpaczać, złościć się i być zasmucona. Kwestionujesz, co się stało, nie zdając sobie sprawy, że każdy znak zodiaku ma jakieś okropne nawyki w związku, które wpływają na to, jak kocha.

Może twój związek został przerwany, ponieważ nie było zbyt wiele, co mogłoby was związać. Mogła nawet być niesamowita chemia, ale nie mieliście ze sobą wiele wspólnego ani nie dzieliliście tych samych celów. Prawda jest taka, że ​​każdy znak zodiaku ma wzór, jeśli chodzi o relacje. Astrologia pokazuje, że to coś więcej niż kompatybilność wpływa na to, jak każdy znak kocha inną osobę i co powoduje jej odejście. Zrozumienie, co sprawia, że ​​każdy znak zodiaku jest „straszny” w związkach, pomoże ci pracować nad tymi obszarami (niezależnie od tego, czy są one twoje, czy twojego partnera) i miejmy nadzieję, że twoje relacje będą rozkwitać w przyszłości.

Dlaczego znaki zodiaku mogą być okropne w miłości (i dlaczego związek z każdym z nich zwykle się kończy).

Baran

Prawda jest taka, że twój związek skończył się, zanim w ogóle się zaczął. Nigdy nie traktowałaś tego z troską i troskliwością, które są konieczne, żeby coś miało szansę przetrwać. Robiłaś plany i nigdy nie uwzględniałaś swojego partnera.

Byk

Masz bardzo rozbudowany zestaw testów i prób, aby upewnić się, że potencjalny partner jest tym odpowiednim. Problem polega na tym, że tak długo starasz się upewnić, że ktoś jest na tyle w porządku, aby kontynuować relację, że w końcu zabraknie mu cierpliwości i uzna, że nie warto przeskakiwać przez obręcze i próbować udowodnić, że zasługuje na twoją uwagę. Czasem warto pójść na żywioł.

Bliźnięta

Nie chciałaś mieć „wyrzutów sumienia”, więc postawiłaś na otwarty związek. Nie chciałaś być skrępowana, gdyby akurat pojawił się ktoś lepszy. Nie lubisz emocjonalnego bałaganu. O wiele lepiej jest trzymać kogoś na dystans, a jeśli twój związek nie przerodzi się w coś poważnego, nic się nie stanie.

Rak

Od początku był szczery i powiedział ci, że nie jest zainteresowany związkiem, ale byłaś przekonany, że kiedy spędzi z tobą czas i pozna cię, zmieni zdanie. Tylko, że tak się nie stało. Był szczery, po prostu ty nie byłaś ze sobą szczera. Nie możesz wybierać partnera, traktując to jako wyzwanie. Nie wygrywa się w grach z relacjami.  Następnym razem uwierz, gdy ktoś powie ci, że nie jest zainteresowany związkiem i idź dalej.

Lew

Jesteś zbyt zajęta, żeby marnować czas, więc podjęłaś decyzję i zakończyłaś związek. Nie masz problemu z porzucaniem ludzi. Twoja pewność siebie jest niezwykle atrakcyjna, a ludzie do ciebie ciągną, więc prawdopodobnie nie będziesz długo samotna.

Panna

Oboje byliście w dwóch różnych momentach swojego życia i nie łączyliście się w pozytywny sposób. Może spotkacie się ponownie kiedyś w przyszłości i wszystko będzie bardziej zgodne, ale w tym momencie dobrze, że poszliście własnymi drogami. Nie możesz wymusić związku, zwłaszcza gdy obaj uczestnicy nie mają zasobów emocjonalnych, aby stworzyć trwałą więź.

Waga

Oboje byliście tak ostrożni, aby nie powiedzieć lub nie zrobić czegoś złego, że nie byliście sobą. To było niemożliwe, byście byli razem w związku, ponieważ nie byliście uczciwi ani oddani. Wspaniale jest brać pod uwagę uczucia innej osoby, ale nie w takim stopniu, w jakim boisz się ujawnić, kim naprawdę jesteś.

Skorpion

Na początku związku było bardzo intensywnie, ale potem równie szybko się skończyło. Był ekstremalny pociąg seksualny, ale niewiele więcej. Po prostu nie było wystarczająco dużo, aby zbudować związek, a kiedy oboje byliście nasyceni, wiedzieliście, że związek nigdy nie będzie niczym więcej niż uwolnieniem seksualnym.

Strzelec

Nie minęło dużo czasu, a twój związek zaczął cię dusić. Cenisz sobie niezależność i chcesz mieć swobodę robienia wszystkiego, co ci się podoba, bez poczucia przywiązania do kogoś innego. Kiedy rzeczywistość zaczęła tonąć, wystartowałaś w przeciwnym kierunku. Być może to zadziałało, a prawda jest taka, że wszystko, co wyszło, było dla ciebie wyjątkowo przerażające. Taka postawa czyni cię jednym ze znaków zodiaku, które są okropne w związkach.

Koziorożec

Dosłownie nie miałaś czasu, żeby go zobaczyć. Byłaś zbyt zajęta, żeby robić cokolwiek poza okazjonalnym SMS-em. Przekonałaś się, że gdyby naprawdę chciał być z tobą w związku, podjąłby wysiłek. Oczywiście związek nie był tym, czego chciałaś, więc teraz możesz poświęcić jeszcze więcej czasu na swoje projekty w pracy.

Wodnik

Rzadko spędzaliście czas tylko we dwoje. Chodziłaś na grupowe randki z przyjaciółmi i nigdy nie chciałaś robić nic tylko z nim. Nawet publicznie nie trzymałabyś go za rękę, ponieważ chciałaś wyglądać na niezaangażowaną. Dobra robota — głośno i wyraźnie odebrał wiadomość o twoim braku zainteresowania.

Ryby

Być może nie zdawałaś sobie z tego sprawy, ale zachowywałaś się tak, jak gdyby był jakimś mistrzem czytania w myślach. Oczekiwałaś, że będzie wiedział, co czujesz i czego chcesz, nie mówiąc mu o tym. Ze sposobu, w jaki się zachowywałaś, wywnioskował, że chciałaś tylko przyjaźni. Rzucanie się na kogoś może nie zawsze być najlepszą linią ataku, jeśli chodzi o związek, ale powinieneś przynajmniej dać swojemu potencjalnemu partnerowi jakąś wskazówkę na temat tego, co czujesz.


Lifestyle Związek

Czakry kontrolują nasze ciało i łączą je z duchem. Jak je uzdrawiać przy pomocy ziół?

Magic Moments
Magic Moments
28 kwietnia 2022
czakry
fot. gremlin/iStock

Czakry kontrolują w zasadzie wszystko, co faktycznie dzieje się w twoim ciele w kontekście fizycznym. To punkty połączenia świata fizycznego ze światem duchowym.  Ludzkie ciało powstrzymuje potężną energię. Jest zdolne do niewiarygodnych i niewyobrażalnych rzeczy. Ludzkie ciało przechowuje całą tę energię w różnych punktach energetycznych, a ty chcesz utrzymać je w zdrowiu. Zdrowy duch, zdrowe ciało.  

Ludzie zawsze pragnęli prawdziwego sensu życia, chcieli wiedzieć, dlaczego tu jesteśmy, kto nas stworzył itp. To temat wspólny dla całego świata. Jedne z najstarszych rozważań na ten temat odnoszą się do punktów energetycznych w całym ciele człowieka. Nazywane są czakrami i dominują w praktykach buddyjskich i hinduistycznych od tysięcy lat.

Czakra korzenia

Pierwsza czakra znana jest jako czakra korzenia. Jest to czakra, która utrzymuje nas uziemionych na ziemi, to w zasadzie nasze korzenie. Jeśli chcesz poprawić zdrowie swoich „korzeni”, możesz to zrobić za pomocą korzeni mniszka lekarskiego. Korzenie mniszka lekarskiego okazały się skuteczne w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, problemów z pęcherzykiem żółciowym i depresji – trzy główne objawy związane z brakiem czakry korzenia.

Czakra sakralna

Twoja druga czakra nazywa się czakrą sakralną. Znajduje się poniżej pępka, między jajnikami u kobiet i w pobliżu gruczołu krokowego u mężczyzn. Kiedy ta czakra jest zakłócona, może prowadzić do zaburzeń odżywiania, zaburzeń reprodukcyjnych, gorączki i braku równowagi emocjonalnej. Jeśli doświadczasz któregokolwiek z nich, spróbuj uzdrowić czakrę sakralną za pomocą nagietka.

czakry

fot. Chepko/iStock

Czakra splotu słonecznego

Trzecia czakra ma moim zdaniem najfajniejszą nazwę. Nazywa się to splotem słonecznym i jest centrum mocy twojej pozytywnej samooceny. Kiedy ten główny punkt energetyczny zostanie przerwany, może to spowodować wrzody, słabe trawienie, cukrzycę i problemy z wątrobą. Zazwyczaj wiąże się to z problemami fizycznymi. Aby go wyleczyć, liście rozmarynu będą twoim najlepszym przyjacielem.

Czakra serca

Teraz czakra serca. Jest to oczywiście centrum wszelkiej miłości, współczucia, współczucia i przebaczenia. Jeśli doświadczysz naprawdę złego złamanego serca, może to znacznie wpłynąć na czakrę serca. Kiedy masz wyrównaną czakrę serca, dodatkowo wyrówna ona dolną trójkę; upiecz cztery pieczenie na jednym ogniu, uzdrawiając czakrę serca. Aby ją wyleczyć, będziesz chciał użyć Cayenne, jaśminu, lawendy, majeranku, róży, bazylii, szałwii, kolendry i pietruszki!

Czakra gardła

Czakra gardła jest piątą czakrą i jest bardzo ważna. Reprezentuje twoją komunikację z innymi i światem duchowym. Jeśli jest uszkodzona, będziesz cierpieć z powodu uszkodzonych relacji z powodu braku komunikacji, a nawet możesz przypadkowo rozpocząć kłótnię. Aby ją wyleczyć, będziesz chciała użyć oleju eukaliptusowego.

Czakra Trzeciego Oka

Moim osobistym faworytem jest szósta czakra. Jest również znana jako trzecie oko. Znajduje się tam, gdzie szyszynka, tuż między twoimi oczami. Jest to zasadniczo okno na świat duchowy. Problemy związane z czakrą trzeciego oka to bóle głowy, bóle uszu, migreny i bezsenność. Maki i rozmaryn są świetne dla trzeciego oka.

Czakra korony

Wreszcie, ale z pewnością nie mniej ważna, czakra korony. Jest to ikonicznie najważniejsza czakra. To jest to, co łączy nas z boskością, wyższymi istotami. Liście lotosu są doskonałe dla czakry korony!

czakry

fot. Avesun/iStock