Go to content

Jak to jest nareszcie być z „tym właściwym człowiekiem”

ten właściwy człowiek
fot Halfpoint/iStock

„Ten właściwy człowiek” to będzie ktoś zupełnie zaskakujący, kogo nie będziesz się spodziewać. Wejdzie w twoje życie w najlepszym możliwym momencie, kiedy najbardziej będziesz tego potrzebować. I sprawi, że naprawdę poczujesz różnicę w jakości życia. Zakładamy, że to ktoś, kogo możemy „wybrać” sami, ale miłość nie działa w ten sposób. Osoba, z którą będziesz na zawsze, nie będzie tym toksycznym byłym, który wciąż siedzi ci w głowie, ani tym, który zostawił cię, choć kochał, ale potrzebował przestrzeni. To będzie ktoś, kto naprawdę cię doceni i przypomni ci, jak niesamowita jesteś.

Wiem, że życie i miłość mogą być bardzo skomplikowane i czasami możesz mieć ochotę się poddać. Ale tego nie robisz. Jasne, przeszłaś przez okropne relacje i zmierzyłaś się z rzeczami, których być może nie powinnaś w ogóle doświadczyć, ale te rzeczy przygotowują cię na coś większego.

W miarę upływu czasu cały ten ból zacznie mieć sens. Kiedy znajdziesz tę właściwą osobę, zrozumiesz dokładnie, co mam na myśli. Nie, ta osoba nie dopełni cię ani nie naprawi wszystkich twoich problemów, ale pokaże ci, jak kochać siebie bardziej i nauczy cię, że jesteś tak wiele warta.

Kiedy w końcu będziesz ze swoją „drugą połówką”, będziesz w stanie ujawnić swoją najprawdziwszą twarz. Nie będziesz musiała chować się za żadnymi maskami ani uciszać swoich nadziei i marzeń ze względu na innych. Zamiast zamartwiać się o przyszłość, będziesz wiedzieć, że ta osoba będzie przy tobie przez całe życie. Że przed wami wiele wspólnych chwil.

Zamiast czuć się niepewnie, poczujesz się spokojna. Wszystko będzie tak, jak powinno, a oni odwdzięczą się za wysiłki, które włożyliście.

Ta osoba zrobi wrażenie na twojej rodzinie i sprawi, że pokochają ją twoi przyjaciele. Kiedy powiesz „kocham cię”, odwzajemni to i całą sobąy uwierzysz, że to prawda. Ten człowiek zrobi wszystko, co w jego mocy, aby właściwie komunikować się z tobą, a kiedy dojdzie do nieporozumienia, oboje usiądziecie, porozmawiacie i znajdziecie rozwiązanie.

  • ZOBACZ: Prawdziwa miłość: znana jest z tego, co oferuje, a nie z tego, czego wymaga

Nie będziesz już płakać w poduszkę. Wszystko, na punkcie czego miałaś obsesję, zniknie – zastąpi je zaufanie. Kiedy jesteś z „tym właściwym człowiekiem”, nie zastanawiasz się już, na czym polega prawdziwa miłość, czym jest zdrowy związek. Teraz widzisz rzeczy takimi, jakimi naprawdę są, a nie tym, co w przeszłości zakładałeś, że jest normalne.

Nie będziesz musiała tak bardzo się starać. On sprawi, że będziesz mieć pewność, że jesteś ważna. Będziesz myślała: nie poznaję się, jestem taka wspaniała i szczęśliwa. Szczęście robi z nas cudownych ludzi.

Ten człowiek będzie wiedział, kiedy coś ukrywasz i czy jesteś naprawdę zdenerwowana, czy nie. Będzie w stanie zajrzeć do okna twojej duszy. Twoje szczęście i jego szczęście wysuną się na pierwszy plan, a wasze wspólne życie staje się jednym.

Znalezienie i bycie z człowiekiem, z którym masz spędzić wieczność, jest naprawdę cudowną rzeczą. Kiedy jesteś chora, on będzie tuż przy tobie, a kiedy pojawią problemy, które przynosi życie, będziesz miała kogoś, do kogo możesz się zwrócić o wsparcie. Nie będziesz musiała się zmieniać, a on nie będzie cię o to prosił. Możesz stać się tym, kim miałaś być na własnych zasadach.

Ta osoba uwierzy w ciebie. Poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej i nic innego nie będzie miało znaczenia. Twoja „druga połówka” gdzieś tam jest i kiedy będziesz gotowa, pojawi się przy tobie. Nie poddawaj się jeszcze, jesteś dopiero w połowie drogi.

Ten człowiek pokocha cię za to, kim naprawdę jesteś i nie będziesz musiała się martwić o to, czy jego intencje są dobre, czy nie. Będzie ci to udowadniać w kółko, nawet w chwilach, w których inni by już dawno zawiedli. Pomoże ci zrozumieć, że ciężkie czasy nie trwają wiecznie i że szczęście jest możliwe, gdy naprawdę wierzymy w siebie. Ten rodzaj związku pojawia się tylko raz w życiu i jest wart o wiele więcej, niż na początku rozumiemy.