Go to content

Gwiazdy wyznają, czego podejmą się w imię miłości. A ty, co jesteś w stanie zrobić?

Fot. Screen z YouTube / Christian Dior

Miłość często wiąże się ze zmianami. Czasem musimy dla ukochanej osoby przenieść się do innego miasta czy zmienić pracę. Innym razem nieco przewartościować nasz system wartości, pójść na kompromis lub robić rzeczy, które wcześniej nas nie interesowały. O ile przyjmujemy te zmiany świadomie i bez przymusu, wszystko jest w porządku. Czy zastanawiałaś się kiedyś, jakie wyzwania jesteś w stanie podjąć w imię miłości? A może masz już za sobą wielkie zmiany, które przyniosły oczekiwane rezultaty? Jest okazja, by opowiedzieć o tym światu.

W najnowszej, interaktywnej akcji Diora #DIORLOVECHAIN wzięły już udział największe gwiazdy. Natalie Portman, Robert Pattinson, Johnny Depp i Jennifer Lawrence wyznali przed kamerą, co mogliby zrobić dla ukochanej osoby. Gwiazda „Czarnego łabędzia” powiedziała, że w imię miłości mogłaby uciec na koniec świata, a Jennifer Lawrence, odtwórczyni głównej roli w „Igrzyskach śmierci” przyznała, że zniosłaby wiele niedogodności – np. mogłaby udawać, że spanie w seksownej bieliźnie jest naprawdę wygodne.

https://youtu.be/p8wj7iO9cnM

W akcji może wziąć udział każdy, kto ma odwagę opowiedzieć o swoich uczuciach. Wystarczy zrobić zdjęcie lub nagrać wideo i opublikować je w mediach społecznościowych z hasztagiem #driorlovechain. Chodzi tu jednak nie tylko o wywołanie pozytywnych emocji. Departament Dior Parfums zobowiązał się do wpłacenia jednego dolara na fundusz charytatywny „We Organization” za każde, oznaczone zdjęcie lub nagranie. Zebrane pieniądze posłużą do ratowania najbiedniejszych obszarów Kenii. Najpopularniejsze materiały zostaną także opublikowane na stronie głównej Diora i zaprezentowane na specjalnej wystawie w Szanghaju w 2018 roku.

A ty na co jesteś gotowa w imię miłości?


 

Źródło: Dior