Go to content

7 sygnałów, które świadczą o tym, że facet jest dla ciebie stworzony

Fot. iStock/teksomolika

Nieistotne jest, z której strony przychodzi miłość, liczy się tylko to, że jesteście ze sobą szczęśliwi. Czas spędzany wspólnie, długie wieczory i namiętne noce… budowanie waszego świata to jedne z wielu przywilejów miłości. Niekiedy pewnie i coś między wami zgrzyta, ale czy istnieje para, która zawsze ze sobą się zgadza? 

Jeśli jest wam ze sobą dobrze, raczej nie zawracacie sobie głowy pytaniem, czy to na pewno relacja, na jaką czekaliście. To się wie, po prostu czuje porozumienie dusz. A co w przypadku, gdy życie w pewnych okresach nie przypomina bajki, bo jednak różnice między parą powodują rozdźwięk?

7 sygnałów, które świadczą o tym, że facet jest dla ciebie stworzony 

1. Daje ci poczucie bezpieczeństwa

Nie tylko jest gotów zasłonić cię własną piersią w zagrażającej sytuacji, ale zadba, byś czuła się bezpieczna przy nim każdego dnia. Nie będzie znikał bez słowa, będzie pamiętał o ważnych dla ciebie wydarzeniach, posłuży radą i pomocą. Będzie nie tylko dojrzałym facetem, ale również przyjacielem w związku.

2. Dba o ciebie

Pamięta o tym, co lubisz i to on robi śniadanie, kiedy nie masz na to  ochoty. Okryje cię kocem podczas drzemki, rozwiesi pranie, bo rozumie, że codzienność buduje się przez takie drobnostki.

3. Nie ucieka od odpowiedzialności

W życiu nie zawsze układa się pięknie, ale on wie, że gorszy czas można wspólnymi siłami przetrwać. Pojawiają się okresy, gdy czujecie nieszczęśliwi, ale odpowiedzialność za was związek sprawia, że i ty i on działacie dla jego dobra.

4. Szanuje cię

Nie pozwala sobie na upokarzanie czy okazywanie pogardy. Nie musi cię nosić na rękach, ale potrafi się zawsze zachować, dzięki czemu czujesz się przy nim dobrze i bezpiecznie.

5. Akceptuje twoje niedoskonałości

To również wynika z jego poszanowania do ciebie jako kobiety, partnerki. Oczywiście nie wszystko musi go zachwycać i pewnie krytyka też się pojawia, ale nie próbuje cię na siłę zmieniać.

6. Chce, żeby wam się udało

Wie, czym jest kompromis, potrafi wyjść z inicjatywą rozmowy i nie ucieka od pojawiających się czasem problemów. Wyciąga wnioski z tego, co was spotyka i doświadczenie wykorzystuje dla waszej korzyści. Po prostu chce, byście byli szczęśliwi.

7. Jego plany odpowiadają twoim

Może nie jest to fundament romantycznej historii, ale daje większe szanse na powodzenie związku. Patrzenie w tę samą stronę to podstawa wypracowania szczęśliwej przyszłości.


 

źródło: ministerstworelacji.pl