Lifestyle Zdrowie Związek

7 rzeczy, które mówią faceci, kiedy myślą, że umierają. Czyli częściej niż myślisz

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
19 grudnia 2016
Fot. iStock/elenaleonova
 

O męskim przeziębieniu powiedziano i napisano już pewnie wszystko. Dziś więc tylko przegląd dobrze wam znanych szlagierów. Jeśli kiedykolwiek byłyście świadkami przeziębienia bliskiego waszemu sercu mężczyzny, z łatwością znajdziecie tu coś dla siebie.

7 rzeczy, które mówią faceci, kiedy myślą, że umierają:

1. Ty nigdy nie byłaś taka chora

Więc po prostu nie rozumiesz, co on teraz przechodzi. Co więcej, nigdy nie czułaś się tak źle, jak on w tej chwili. Jest coś nobilitującego w tym wyjątkowym cierpieniu. No i dodatkowo, duch rywalizacji: nawet w tej dyscyplinie, on musi być lepszy.

2.  Ciągle choruję

A w rzeczywistości o wiele rzadziej niż ty, albo wasze dzieci. No, ale jak już zdarzy się ten katar…

3. Nie mogę wstać z łóżka

Zwykłe przeziębienia nie są na ogół związane z objawami takimi jak niepokojąco wysoka gorączka, ból w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, bóle ucha… Jeśli twój ukochany ma którykolwiek z nich, prawdopodobnie naprawdę jest chory na coś poważniejszego. Jeśli nie, dramatyzuje. Daj mu landrynkę i powiedz, że to doskonałe lekarstwo na jego chorobę.

4. Będzie coraz gorzej

Czarnowidztwo, ostentacyjne oglądanie swoich migdałków, teatralny kaszel i jeszcze dr Google. Nadchodzą dni, w których twoja cierpliwość zostanie wystawiona na ciężką próbę.

5. Nie mogę się ruszyć

Nieprawda, może.

6. Zaraziłem się od ciebie

No jasne, teraz trzeba znaleźć winnego, wzbudzić w nim poczucie winy i z czystym sumieniem oddać się wylegiwaniu :).

7. Nie ma mowy, mogę iść do pracy

OK, niech raz poczuje się naprawdę chory. Wbrew pozorom, mężczyźni rzadziej niż kobiety biorą zwolnienia lekarskie z pracy.

A teraz dramat na bok i oboje popracujcie nad odpornością. Spacer w sobotnie, zimowe przedpołudni,e to o wiele lepszy pomysł, niż zakupy w galerii handlowej…


Źródło: familyshare.com


Lifestyle Zdrowie Związek

Sprytne rady i przedświąteczne szaleństwo. 🎅Bierzemy TK Maxx na celownik

Redakcja
Redakcja
19 grudnia 2016
Fot. Picjumbo / Victor Hanacek / CC0 Public Domain
Następny

TK Maxx  – znamy i kochamy, bo w jednym miejscu czeka na nas  bogaty wybór produktów – od ubrań i butów, po akcesoria oraz dodatki do domu. Wszystko pod jednym dachem, aż do 60% taniej od regularnych cen w Polsce i na świecie. Nic dziwnego, że ciągnie nas tam jak pszczoły do miodu, ale…

Zawsze jest jakieś „ale”? Nie tym razem!

Bo jeśli włosy jeżą ci się na karku, na myśl o przedświątecznym najeździe wszystkich „zapominalskich” mamy dla ciebie kilka prezentowych podpowiedzi i rad – jak odnaleźć szybko najpiękniejsze rzeczy i nie wpaść w zakupową panikę.

Jak najlepiej wykorzystać wizyty w TK Maxx i wyłowić to, co najbardziej nam się podoba? Oto kilka wskazówek:

sprytnarada
💡 Bądź otwarty
– Zmień się w poszukiwacza przygód, doświadczeń, a przede wszystkim modowych perełek już od momentu wejścia do sklepu. Kieruj się zasadą „bezkresnych możliwości”! Często znajdziesz u nas towar, którego nawet nie szukałeś, a będzie ci służył!

 

Lifestyle Zdrowie Związek

Tego jeszcze nie było, ale jest bosko! Zobaczcie koniecznie najnowsze, choinkowe trendy

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
19 grudnia 2016
choinkowe trendy
Fot. Screen z Instagram

Pamiętacie szał na białe albo różowe choinki? Tak, te pięknie wystylizowane w zagranicznych magazynach i programach perfekcyjnej Marthy Stewart albo świątecznych reklamach. Niby piękne, awangardowe, ale… sztuczne. Jeżeli masz ochotę na kolorowe drzewko wcale nie musisz kupować plastikowej choinki. Bo w tym roku Święta mogą być i kolorowe, i prawdziwe. Zobaczcie koniecznie PRAWDZIWE, kolorowe drzewka ze Stanów.

Na choinkowych plantacjach w Johnsontown (w Pensylwanii) oraz w San Martin (w Kalifornii) klienci mogą kupić kolorowe drzewko, wedle własnych upodobań. Ba! Zgodnie z tradycją obowiązującą za oceanem, samemu trzeba pojechać i ściąć swoje świąteczne drzewko. Barwienie żywych choinek, to tajemnica tamtejszych hodowców, ale zarzekają się, że upiększone choinki cieszą oko i dużo, dużo dłużej trzymają  się w nienaruszonym stanie jeszcze po Nowym Roku.

A wam, podoba się taka wersja? Zobaczcie koniecznie!

 

idk how to feel about this // #ChristmasTreeHunting #ColoredTree #BlueChristmasTree Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika G | K (@gk.picss)


Źródło: Countryliving, Instagram


Zobacz także

Regulamin akcji „Polka na diecie”

Skoncentrowana na kobiecości

Konkurs „Skoncentrowana na kobiecości”

Potraktuj miłość jak dietę. Być może to najlepszy sposób na stworzenie dobrego związku?