Związek

14 różnic pomiędzy chłopcem, z którym się spotykasz a mężczyzną, za którego wyjdziesz za mąż

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
2 listopada 2016
Fot. iStock / teksomolika
 

Kiedy spotykamy się na randkach łatwo idealizować swojego wybranka. Dać się urzec urokowi, powierzchownej magii, drobiazgom…, ale okazuje się, że nawet te drobiazgi bywają ważne lub jedynie pozorne. Więc czym różni się chłopiec, z którym się spotykasz od mężczyzny na życie?

To bardzo proste, kilkoma drobnymi szczegółami, których nie warto przegapić.

1.

Chłopiec z którym się spotykasz, spotyka się z tobą w ramach czasu na swoje przyjemności. Chce się bawić

Mężczyzna na życie chce z tobą spędzać czas. Ma jasne i klarowne zamiary. Myśli: „ty”, nie: „rozrywka”.

2.

Chłopiec, z którym się spotykasz, rozmawia z tobą lekko o rzeczach zabawnych, bezpiecznych, błahych. Choć rozmowa może się wyjątkowo dobrze kleić, nie buduje między wami głębszej więzi. Zazwyczaj skupia się na przeszłości lub zabawnych sytuacjach. Chce byś czuła podziw, przede wszystkim dba o swój wizerunek.

Mężczyzna na życie rozmawia z tobą o wszystkim, oczywiście nie od razu. Rozmawia na tematy proste i niekonfliktowe, jak książki, filmy, wasze zainteresowania – jednak nie robi tego po to, by zabić ciszę, ale aby cię poznać. Te rozmowy nie są narcystyczne, czujesz, że wiele was łączy.

3.

Chłopiec, z którym się spotykasz, nigdy nie powie ci, że chce się ożenić, założyć rodzinę i mieć dzieci. Że marzy o porannej kawie i labradorze. Nie powie też, że tego nie chce teraz, ale pewnie może zmienić zdanie w przyszłości.

Mężczyzna na życie może nie chcieć decydować się na tak poważne kroki już, teraz, natychmiast; ale chce z tobą spędzić życie. Wie, że wszystko zmieniło się, gdy poznał tę właściwą osobę.

4.

Chłopiec, z którym się spotykasz, krytykę czy twój kiepski nastrój odbiera personalnie.

Mężczyzna na życie jest po prostu pomocny, empatyczny. Zostawia ci przestrzeń na gorszy dzień i jest wsparciem w kryzysach.

5.

Chłopiec, z którym się spotykasz, walczy, kłóci się po to, aby wygrać. Lubi czuć się jak zwycięzca. Ty, wy – to nigdy nie będzie dość ważne, by zrezygnować z własnego sukcesu i wygranej. Bo tylko o to w tym wszystkim chodzi.

Mężczyzna na życie walczy uczciwie. Nie używa przemocy, również tej słownej i psychicznej. Bez względu na to jak się wścieka.

6.

Chłopiec, z którym się spotykasz, przywiązuje bardzo dużo uwagi do wyglądu. Swojego. I twojego. Nie pozwoli, żebyś obniżyła „standard”, do którego przywykł. Żyje pozorami, bez nich jego świat robi się niebezpieczny. Będzie komentował  twój gorszy wygląd – oczywiści w „dobrej wierze”.

Mężczyzna na życie nie musi skupiać się na powierzchowności, ma o wiele więcej. Rozumie, że każdy dobre i złe dni, nigdy nie zrobi ci afery lub nie będzie komentował tego, że nie zrobiłaś makijażu, albo spędzasz sobotę w dresie.

7.

Chłopiec, z którym się spotykasz, mówi przepraszam,
– żeby rozluźnić atmosferę,
– bo jest „pod ścianą”,
– bo tak wypada,
– żeby cię zatrzymać.

Mężczyzna na życie mówi przepraszam:
– bo wie, że zawinił,
– bo nie chciał nikogo skrzywdzić/zranić,
– i jego „przepraszam” zawsze jest szczere.

Fot. iStock / eclipse_images

Fot. iStock / eclipse_images

8.

Chłopiec, z którym się spotykasz, mówi kocham,
– żeby cię zatrzymać,
– przybliżyć,
–  bo mu się to opłaca,
– pomimo tego, że wcale tego nie czuje lub nie rozumie.

Mężczyzna na życie mówi kocham:
– bo właśnie tak czuje,
– bo właśnie tak jest i on tej miłości pragnie, po ludzku.

9.

Chłopiec, z którym się spotykasz, będzie oczekiwał, że będziesz o niego dbała. Jak jego mama i byłe dziewczyny. Będzie to porównywał i mierzył.

Mężczyzna na życie będzie myślał o tym, jak zadbać o ciebie. Bez względu na to, czy będzie oznaczało to ugotowanie obiadu czy bezpieczeństwo waszej przyszłości finansowej.

10.

Chłopiec, z którym się spotykasz, nie będzie dążył do wspólnych spotkań ze znajomymi. Nie ma potrzeby budowania wspólnej przestrzeni w waszym życiu. Choć będzie mówił, że chce mieć czas tylko dla ciebie, tak naprawdę będzie zaspokajał tylko swoją potrzebę.

Mężczyzna na życie chce usłyszeć jak najwięcej o tobie, twoim życiu – i o twoich przyjaciołach, którzy są jego częścią. Będzie chciał, żeby inne ważne dla niego osoby cię poznały.

11.

Chłopiec, z którym się spotykasz, będzie zakłopotany spotkaniem z twoja rodziną.

Mężczyzna na życie będzie z takiego spotkania zadowolony, będzie to dla niego nie obowiązkiem, a wyróżnieniem.

 12.

Chłopiec, z którym się spotykasznie jest w pełni zaangażowany w wasze rozmowy, nie słucha cię uważnie.

Mężczyzna na życie chce znać twoje opinie i przekonania, ponieważ jest tobą szczerze zainteresowany. Słucha i dopytuje.

13.

Chłopiec, z którym się spotykasz, ucieka, gdy pojawiają się trudności. Nie chce doprawiać sobie zbędnej kuli u nogi

Mężczyzna na życie jest na dobre i na złe. Wie, że tak wygląda prawdziwe życie.

14.

Chłopiec, z którym się spotykasz, każe ci podświadomie ciągle o niego walczyć, zabiegać. Każe ci tańczyć na linie w ciągłej niepewności.

Mężczyzna na życie sprawia, że czujesz się bezpiecznie. Nigdy nie musisz „gdybać” czy jutro nadal będziesz dla niego kimś ważnym.


Na podstawie: lifehack

 


Związek

Zrób sobie dobrze! Akcja „Bądź aktywna jesienią”, zadanie #10

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
2 listopada 2016
Fot. iStock / DmitriyTitov
 

Poprawiamy sobie nastrój. Sposobów na magiczne sztuczki rozweselające jesienią, mamy naprawdę szeroki wachlarz. Dotychczas szukałyśmy dobrego humoru i energii w wyzwaniach trudnych, często wzniosłych. Dziś dla odmiany, szczególnie po pełnym zadumy długim weekendzie, mamy dla was propozycję nie do odrzucenia :). Zadanie proste i skuteczne. Jak nic od czasu do czasu należy nam się odrobina próżności, takiej zwykłej, środowej, trochę w biegu, z lekką zadyszką. Więc bez zbędnej filozofii mówimy dziś: Zrób sobie dobrze! Kup sobie coś kobieto droga!

A co? To na co właśnie masz ochotę! Bądź aktywna w poprawianiu sobie nastroju, zaszalej, pogłaszcz się sama po głowie! Obojętnie czy będzie to dobra (ta nieco bardziej kaloryczna) kawa, której zazwyczaj sobie odmawiasz, tusz rzęs, bluzka, bibelot, który wpadł ci w oko. Warunek jest tylko jeden. Kupujesz coś dla siebie, dla swoich potrzeb, żeby się rozpieścić – a nie dlatego, że potrzebne, bo się zepsuło itd..

To co, zrobicie sobie dobrze jakimś małym i bardzo kobiecym drobiazgiem? Na pohybel z tymi stereotypami, nic nie poprawia humoru tak, jak herbata w nowym, upatrzonym na wystawie kubku albo finalizacja marzeń o perfumach, które od 2 miesięcy starannie obwąchujesz w drogerii ;). Miłego dnia, Miłe Panie!

Akcja „Bądź aktywną jesienią”

ZADANIE KONKURSOWE: W trakcie trwania akcji „Bądź aktywna jesienią” na naszym portalu pojawi się 12 wpisów zachęcających do podjęcia różnego rodzaju aktywności. Umieść pod każdym z wpisów swój komentarz, czy podejmujesz wyzwanie, w jaki sposób zmieniasz swój jesienny nastrój. Nagrodzone zostaną osoby wykazujące największą aktywność, umieszczające najciekawsze komentarze.

NAGRODY: 

DF MEDICA 1 x badanie IGenesis (wartość 3500 zł)

Chcesz skutecznie schdudnąć? iGenesis to przełom w żywieniu dla zdrowia! iGenesis to jedyne badanie w Polsce, które poprzez analizę ponad 100 polimorfizmów genów i niemal 600 procesów z nimi związanych, określi wzajemne oddziaływanie twoich genów na organizm. Wykonując badanie raz otrzymujesz przewodnik po pięciu kluczowych obszarach twojego zdrowia, który będzie służył ci przez całe życie.

Print

Zestaw iGenesis

1 x zaproszenie do MERCURE MRĄGOWO RESORT & SPA

Zaproszenie obejmuje 2 noclegi dla 2 osób w pokoju  2-osobowym z bogatymi śniadaniami, wstęp do Centrum Wellness : basen rekreacyjny z masażami wodnymi i zjeżdżalnią, basen pływacki, jacuzzi zewnętrzne, sauna fińska, siłownia techno-gym.

Czterogwiazdkowy Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie czystego jeziora Czos. Goście mają do dyspozycji komfortową strefę Spa & Wellness, w której oprócz bogatej oferty zabiegów do dyspozycji jest basen z masażami wodnymi i jacuzzi, basen pływacki, zjeżdżalnia, całoroczne jacuzzi na zewnątrz hotelu, sauny, siłownia oraz sala fitness.

mercure-mragowo-logo

byINSOMNIA – 3 x bluzka  Foxy long w wybranym kolorze

byinsomnia_logo

BY INSOMNIA_ FW16_ FOXY LONG MIODOWA_ 129 PLN BY INSOMNIA_ FW16_ FOXY LONG SZMARAGD_ 129 PLN FOXY LONG GRAFIT MELANŻ (1) 129 PLN

EVELINE COSMETICS – 5 x zestaw kosmetyków

Eveline_logo_czarny

W skład zestawu wchodzą:

1.       Paleta do konturowania Contour Sensation 3in1

2.       Podkład Ideal Cover Full HD

3.       Lip Tint Balm

4.       Krem do twarzy Gold Lift Expert 40+

5.       Serum na twarz, szyję i dekolt Gold Lift Expert​

P_mak_twarz_contour sensation_01 P_piel_gle_krem 40
LIP TINT BALM 107 BURGUND P_piel_gle_krem-serum P_mak_twarz_ideal cover_203 natural

GAIA 2 x body do wyboru ze strony sklepu do maks. wartości 80 zł
gaia-poziom — kopiaGAIA ZDJECIE

www.gaia.com.pl

8 x zestaw kosmetyków V.LABORATORIES (wartość zestawu 250 zł)

RenoVital logo

W skład zestawu wchodzą:

 • żel nawilżający pod prysznic 500 ml ARGAN  ,
 • szampon do włosów suchych i zniszczonych 250 ml,
 • maska do włosów suchych i zniszczonych  200 ml  z olejkiem ARGANOWYM- SERIA OLEJE ŚWIATA VELLIE,
 • ŻEL pod prysznic regenerujący 500 ml MARULA – SERIA OLEJE ŚWIATA VELLIE,
 • RENOVITAL HENNA – czarna,brązowa,grafitowa – 6 ml,
 • RENOVITAL V-LASH – odzywka na porost rzęs – 3 ml.

Cała seria VITAL PHARMA +  KOZIE MLEKO

 • regeneracyjna odżywka do włosów 200 ml,
 • regenerujący szampon do włosów 250 ml,
 • nawilżający płyn miceralny 200 ml,
 • kremowy żel do mycia ciała 500 ml,
 • regenerujący krem na noc 50 ml,
 • krem nawilżający na dzień 50 ml,
 • aksamitne mleczko do ciała 500 ml,
 • regenerujący krem do rąk 100 ml ,
 • pielęgnacyjny krem do ciała 200 ml,
 • krem do ciała  słoik 200 ml.
szampon vital pharma plus 250ml regeneracyjna odżywka do włosów vital pharma plus 200ml płyn miceralny vital pharma plus 200ml
pielegnacyjny krem do ciała vital pharma plus 200ml mleczko do ciała vital pharma plus 500ml kremowy żel do mycia ciała vital pharma plus 500ml
krem na noc vital pharma plus 50ml krem do rąk vitak pharma plus krem na dzień vital pharma plus 50ml
szamopon argan maska argan
henna renovital zbiorcze 3 kolory v-lash zbiorcze

INDIGO 8 x zestaw o wartości 135 zł

indigo logo FINAL

W skład zestawu wchodzą:

 • Olejek arganowy Pop Sugar 100 ml
 • Masło shea Raspberry love 75 ml
 • Balsam do ciała Raspberry Love 100 ml
 • Sample Collection – zestaw mini balsamów i kremów
 • Serum do paznokci z Mirrą.
 • Złota torba Indigo
balsam_sample maslo raspberry love
argan_oil fa_2164_9b5bd1f serum_mirra

Poznaj ulubione perfumowane balsamy i kremy Natalii Siwiec, a także masła do ciała i olejki arganowe po kąpieli. Indigo to marka kosmetyczna, która podbiła serca kobiet na całym świecie. Dowodem na to jest fakt iż nasza firma jest znana i dostępna w 24 krajach świata. Jesteśmy marką mocno skoncentrowaną na jakości produktów, innowacyjnej technologii oraz własnych recepturach.

Specjalna linia Indigo Home SPA, w której skład wchodzą produkty do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci  – potrafi uzależnić! Kosmetyki Indigo zawdzięczają swoją skuteczność bogactwu witamin i soli mineralnych, a także rewolucyjnemu połączeniu naturalnych składników z przepięknymi zapachami, które utrzymują się na skórze przez wiele godzin od aplikacji.

 IOSSI, 10 x zestaw kosmetyków 258zł

LOGO IOSSI - manufaktura

Joanna Hołuj o swojej marce mówi tak:

Tworząc IOSSI postanowiliśmy, że wszystkie nasze kosmetyki będą od podstaw powstawać w naszej pracowni. Od stworzonej przez nas, unikalnej receptury zapisanej w zeszycie aż po rozlanie do butelek i naklejenie etykiet. Wiedzieliśmy, że chcemy by były pełne dobrych olejów i ziół, pochodzących z upraw nie modyfikowanych genetycznie, w których nie stosowano chemii. Tęskniliśmy za kosmetykami, które będą naturalne, wolne od szkodliwych dodatków, ale też skuteczne w działaniu i dostarczające przyjemności podczas używania. Bo natura przecież zna lekarstwo na każdy problem, a przy okazji pięknie pachnie. Udało się nam stworzyć takie kosmetyki, cieszymy się nimi każdego dnia i uwielbiamy dzielić się tą radością. Wprawdzie nie chcemy nikogo od siebie uzależniać ;), lecz klientki o pięknych cerach powracające po kolejne opakowanie to coś co w IOSSI lubimy najbardziej”.

W skład zestawu wchodzą:

 • IOSSI Serum rozświetlające Dzika róża, geranium, cyprys, witamina E i C, 30ml
 • IOSSI Krem nawilżający NAFFI Awokado & Jojoba 15ml
 • IOSSI Peeling do ciała Energetyzująca trawa cytrynowa, 250ml
 • IOSSI Regenerujące masło do ciała May Chang z olejek konopnym, 120ml

Prosto z natury, doskonałe kosmetyki polskiej marki IOSSI.

Pielęgnację twarzy zapewni delikatny krem NAFFI, który dogłębnie nawilża, pielęgnuje i odżywia nawet najwrażliwszą skórę. Znajdziemy w nim m.in: olej z awokado bogaty w witaminy, aminokwasy i proteiny, olej z pachnotki o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, przyspieszający produkcję kolagenu i elastyny oraz olej z rokitnika, który hamuje procesy starzenia skóry, poprawia ukrwienie oraz zapobiega powstawaniu przebarwień.

Esencjonalne Serum rozświetlające pełne oleju z dzikiej różyskwalanu, olejeku cyprysowy i olejku z geranium w wyraźny sposób poprawi kondycję oraz koloryt skóry. Już po kilku dniach Twoja skóra będzie gładka, dogłębnie zregenerowana i rozświetlona.

Peeling cukrowy z różową solą himalajską i trawą cytrynową doskonale przygotuje ciało na przyjęcie aromatycznej formuły Masła May Chang. Zaskakująca forma lekkiej pianki, która uwalnia nierafinowane oleje, organiczne masła oraz olejki eteryczne, dotrze w głąb skóry, by odżywić ją i otulić zapachami natury. Pełen zachwyt!

1

Peeling-TrawaCytrynowa-250ml-EN-L Masło-MayChang-120-ml-L
Krem-Naffi-15ml-EN-L IOSSI serum rozswietlajace 30ml

8 x zestaw kosmetyków roślinnych TOŁPA® green (wartość 150 zł)

logo_tolpa_bez hasla

W skład zestawu wchodzą:

 • men, orzeźwiający żel pod prysznic
 • men, nawilżający balsam łagodzący po goleniu
 • men, oczyszczający żel peelingujący do mycia twarzy
 • higiena intymna, nawilżający płyn do higieny intymnej
 • odżywianie, odżywczy krem wygładzający
 • odżywianie, odżywcze mleczko wygładzające
 • odżywianie, wygładzający koncentrat do rąk
 • odżywianie, odżywczy żel pod prysznic
 • naczynka, regenerująca maska na naczynka 2×6 ml (saszetka) NOWOŚĆ
 • oczyszczanie, delikatne mleczko do demakijażu twarzy i oczu
 • oczyszczanie, łagodny żel do mycia twarzy i oczu

green_zestaw_150_zl

PURITE 5 x zestaw kosmetyków naturalnych

logo_purite

W skład zestawu wchodzą:

 • masło ujędrniające 120 ml,
 • mydło płatki owsiane + kozie mleko + miód,
 • pudełko z wysokogatunkowej eko tektury + opaska ozdobna.

Kosmetyki nie zawierają konserwantów, sztucznych aromatów i barwników.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

GENTLE DAY 15 x Zestaw ekologicznych podpasek 

unnamed1

W skład zestawu wchodzą:

 • Podpaski Gentle Day® TEENS Day (dla kobiet w każdym wieku) – nadzwyczaj delikatne, bardzo cienkie i wygodne podpaski dla nastolatek i kobiet do użycia w czasie okresu gdy krwawienie jest normalne.
 • Podpaski TEENS Day ze skrzydełkami,  hydrożelem oraz powierzchnią z bawełną, która pozostaje sucha. Podpaski TEENS Day wchłaniają kilkakrotnie więcej nież zwykłe podpaski.
 • Gentle Day® TEENS Mini (dla kobiet w każdym wieku)– nadzwyczaj delikatne, cienkie i wygodne podpaski dla nastolatek i kobiet do użycia w czasie okresu i każdego dnia przy obfitrzej wydzielinie czy też skąpym nietrzymaniu moczu.

unnamed

Podpaski ze skrzydełkami,  hydrożelem oraz powierzchnią z bawełną, która pozostaje sucha. Podpaski są mniejsze i węższe niż klasyczne, ale przy pomocy hydrożelu znajdującego się wewnątrz podpaski wchłaniają prawie tyle ile zwykła klasyczna przeznaczona na okres.  Najwyższej jakości Gentle Day® podpaski z paskiem anionowym: do produkcji nie używa się materiałów szkodliwych i alergizujących, są całkowicie wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą powodować podrażnienia skóry. pH przyjazne dla skóry. www.gentleday.pl

JANPOL  3 X PODUSZKA SMART LATEX (wartość 184 zł)

LOGO JANPOL 10 cm_szer

Poduszka firmy Janpol posiada wkład profilowany tzw. „smart latex” z pionowymi kanałami powietrznym, co pozytywnie wpływa na dobrą cyrkulację powietrza i komfort snu. Dodatkowo posiada zalety pianki termoelastycznej i lateksu, gwarantuje idealne dopasowanie się do kształtu ciała i pełne podparcie, a dodatkowy profil poduszki sprawia, że sen i odpoczynek jest jeszcze bardzie komfortowy.

smart_latex_profil

 

NUTRO PHARMA, 3 x kuracja VITAPIL

w skład zestawu wchodzą: Vitapil tabletki + Vitapil lioton

Vitapil tabletki + Lotion (1)

4F

15 x t-shirt damski o kroju regularnym,

lekko dopasowany do sylwetki, wykonany z elastycznej dzianiny. 5 różnych wzorów (wzory przydzielane losowo laureatom, rozmiary: S-M).

1405940806865

www.4f.com

 T4L16_TSD305B_BIALY_1 kopia_1  T4L16_TSD305E_NEONOWA_CZERWIEN_2 kopia
 T4L16_TSD305B_NEONOWA_CZERWIEN_1 kopia  T4L16_TSD305C_SZARY_MELANZ_1 kopia_1

Czas trwania akcji: 12.10.2016 – 12.11.2016. Wyniki akcji zostaną ogłoszone do dnia 20.11.2016.

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.


Związek

Domowa pielęgnacja skóry, oparta na „efekcie skalpela”. Musisz poznać to serum!

Żaklina Kańczucka
Żaklina Kańczucka
2 listopada 2016
Fot. iStock / JANIFEST

Powiedzieć o kobietach, że lubią dbać o swój wygląd to zdecydowanie za mało. My nie chcemy być jedynie zadbane, chcemy czuć się pięknie i komfortowo we własnej skórze, każdego dnia. Niezależnie od tego, czy wychodzimy po zakupy na miasto, odbieramy dziecko ze szkoły czy szykujemy się na wielki bal. Piękno jest w nas, a naszym zadaniem jest wydobycie go na zewnątrz, w pełnej okazałości.

Można tego dokonać bez popadania ze skrajności w skrajność. Bywa, że kobiety chcąc uchwycić w sobie ten niezwykły pierwiastek, zapominają, gdzie leży granica, której nie powinno się przekraczać. Wszystko, co zostało pomyślane dla naszego dobrego samopoczucia i świeżego wyglądu jest warte uwagi. Jednak, zamiast sięgać bez zastanowienia po ciężką artylerię i szukać kolejnych klinik medycyny estetycznej, zatrzymajmy się na chwilę i sprawdźmy, jakie możliwości oferuje świat badań kosmetologicznych, koncentrujących się na zapobieganiu starzenia się skóry.

Badania kosmetologiczne, które spełniają marzenia o młodym wyglądzie

Sięgając po zaawansowane technologicznie kosmetyki, nie powinnyśmy wierzyć na słowo o ich zbawiennym działaniu na skórę. Mądrzej zaufać badaniom, które wykazują w jednoznaczny sposób bezpieczne i skuteczne działanie specyfików pielęgnujących skórę. Pewność wymaga pewnych nakładów finansowych, które zwracają się dzięki efektom. Krem czy serum, jakie proponują firmy kosmetyczne, powinny być oparte na innowacyjnych pomysłach i sprawdzonych technologiach. Trudno sobie wyobrazić produkcję rzeczywiście skutecznego kremu do skóry, w maleńkiej kuchni, przy wykorzystaniu 3 pospolitych składników. Jednak, gdy współpracują ze sobą specjaliści z dziedzin takich jak chirurgia plastyczna, dermatologia, biochemia, toksykologia, mikrobiologia oraz technologia postaci leku, nie może być mowy o błędach i rozczarowaniu wśród zainteresowanych kobiet.

Produkty „New Generation”

Nowa generacja produktów do pielęgnacji twarzy jest bardzo obiecująca z kilku względów. Do produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie i przełomowe odkrycia w dziedzinie badań nad skórą. Receptury produktów ulepszane są na bieżąco, co gwarantuje ich najwyższą z możliwych efektywność. W dodatku, gdy produkt posiada certyfikat  TüV, gwarantowane jest zastosowanie w nim jedynie najlepszych substancji czynnych w możliwie maksymalnym stężeniu, przy maksymalnej tolerancji przez skórę oraz ścisłe przestrzeganie tych zasad.

Przykładem producenta, który dba o najmniejszy szczegół podczas produkcji i wykorzystania innowacyjnych składników w recepturach kosmetyków, jest niemiecka marka MBR — Medical Beauty Research. Nie stosuje ona w swoich kosmetykach: parabenów, sztucznych barwników ani też sztucznych substancji zapachowych. Produkty MBR skutecznie wspomagają metody i efekty medycyny estetycznej i plastycznej.

Inteligentny system pielęgnacji MBR

Marka MBR opracowała z myślą o kobietach inteligentny system pielęgnacji, który optymalizuje osiągane efekty. Dzięki tej koncepcji można spodziewać się poprawienia odporności i napięcia skóry, wymodelowanych konturów, równomiernie gładkiej skóry i młodzieńczej promienności. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu trzech zasad:

 • Otwieranie — czyli przygotowanie górnej warstwy skóry na późniejszą aplikację preparatów z substancjami biologicznie aktywnymi.
 • Odżywianie —  dostarczanie substancji biologicznie aktywnych, zależnie od potrzeb skóry
 • Zamykanie — stabilizacja efektu, ochrona i nawilżenie skóry.

Płynny skalpel, który spełnia marzenia o promiennym wyglądzie 

Jednym z elementów proponowanego systemu pielęgnacji, jest odżywiający LIQUID SURGERY SERUM (płynny skalpel). Jest to najbardziej ekskluzywne i efektywne serum na rynku, wysokoskoncentrowany koktajl unikatowych substancji aktywnych.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Intensywne serum do pielęgnacji skóry stworzono, by zapewnić skórze natychmiastowy, odczuwalny efekt liftingu i wygładzenia. Serum jako dodatkowy zastrzyk energii dla szarej, zmęczonej, pozbawionej jędrności skóry, wzmacnia syntezę kolagenu i elastyny. W widoczny sposób wygładza zmarszczki a skóra zyskuje jędrność i wytrzymałość. Intensywnie nawilża i zwiększa zdolność wiązania wody w skórze. Przeciwdziała procesowi starzenia skóry dzięki unikatowemu składnikowi, przyspiesza przemianę tlenu w komórkach. Serum polecane jest także celem maksymalnego wykorzystania dobrodziejstw zabiegów medycyny estetycznej, jako podtrzymanie efektu zabiegu estetycznego.

Serum jest najnowocześniejszym i  najbardziej efektywnym produktem, który w trwały sposób zmniejsza widoczność zmarszczek i zagęszcza skórę. Zapewnia też trwałe nawilżenie i odżywienie skóry. Dotlenia ją i ułatwia usuwanie toksyn. Skóra wydaje się młodsza, świeższa, promieniejąca.

Jego zastosowanie nie jest kłopotliwe — rano i wieczorem należy nałożyć serum na twarz, szyję, dekolt i lekko wmasować. Nie jest wymagane zastosowanie kremu.

Uwaga! Serum jest wyjątkowym produktem i by cieszyć się jego działaniem, należy złożyć odpowiednie zamówienie. Serum zostanie przygotowane specjalnie dla osoby zamawiającej po 2 tygodniach.

Wszystkie kosmetyki marki MBR są dostępne wyłącznie w perfumeriach Douglas i na douglas.pl.

Wpis powstał przy współpracy marki MBR

 


Zobacz także

Jak szczęśliwie żyć z introwertykiem?

Jak szczęśliwie żyć z introwertykiem?

Jest takie miejsce w mózgu mężczyzny pełne… niczego. Kobieto, wyjdź z tej głowy!

Jak telefon komórkowy może zepsuć twój związek