Go to content

Sprawdź, jaki jest stan Twojego Zdrowia – wypełnij test

Fot. Materiały prasowe

Mówi się, że zdrowie jest najwyższą wartością. Skoro jest takie cenne, to wszyscy powinniśmy stawiać je na pierwszym miejscu, prawda? Jeśli chcemy żyć w zdrowiu, powinniśmy prowadzić zdrowy tryb życia oraz regularnie wykonywać badania profilaktyczne. Ręka do góry, kto nie ma na sumieniu grzechów związanych zarówno z jednym, jak i drugim punktem… No właśnie, łatwiej mówić, niż zrobić?

Chcesz żyć zdrowiej?

A właściwie pytanie powinno brzmieć – chcesz żyć dłużej w zdrowiu? Od czegoś trzeba zacząć. Najlepiej od sprawdzenia, w którym miejscu jesteś teraz. Jak to zrobić? To bardzo proste – wypełnij Test Zdrowia – udziel odpowiedzi dotyczących Twoich nawyków oraz dolegliwości.

Dlaczego warto?

Po rozwiązaniu testu otrzymasz:

  • Spersonalizowane rekomendacje zdrowotne opracowane przez ekspertów – Radę Naukową złożoną z autorytetów medycznych w Polsce, dzięki którym dowiesz się, które nawyki i w jaki sposób szkodzą Twojemu zdrowiu oraz jakie badania powinnaś wykonać w pierwszej kolejności
  • Indeks Zdrowia – dowiesz się w skali od 1 do 100 jak dobrze wypełniasz zalecenia profilaktyczne
  • Dowiesz się, jaki jest Twój wiek biologiczny w odniesieniu do kalendarzowego

Ankieta jest w pełni anonimowa. Test warto wykonać również dlatego, że wyniki posłużą do opracowania Raportu, który służy środowisku medycznemu oraz legislacyjnemu w opracowaniu nowych, lepszych programów profilaktycznych.

Wyniki przysłużą się nam wszystkim

Wyniki z poprzedniego badania posłużyły m.in. do opracowania „Diagnozy obszaru zdrowia dla województwa podkarpackiego” zrealizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, dzięki czemu zostanie z kolei zaprogramowane wsparcie w obszarze zdrowia w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego na lata 2021-2027.

Zrób to dla siebie i swoich bliskich

Jeszcze nie jesteś przekonana, czy warto wypełnić Test – pomyśl, jak ważna jesteś dla swoich bliskich. Jeśli nie przekonuje Cię zrobienie tego dla siebie, zrób to dla nich – sprawdź, jaki jest Twój stan zdrowia, wprowadź w życie proste wskazówki, abyś dłużej żyła w zdrowiu. Dla siebie i swoich bliskich.

Ankieta Narodowego Testu Zdrowia Polaków 2021 będzie aktywna tylko do końca marca.

Wypełnij Test