Go to content

Inwestycja w zdrowie w otoczeniu stuletniego lasu. Regeneracja w wersji all inclusive w Columna Medica

Fot. Materiały prasowe

Wyobraź sobie regenerację kompletną. Z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu sosnowego lasu. Eteryczne olejki drzew iglastych pozytywnie wpływają na samopoczucie. Żywiczny aromat uspokaja, a widne, wysokopienne sosny tworzą specyficzną aurę i wpływają na świeżość powietrza. Kojące, delikatne dźwięki przyrody i otaczająca zieleń oddalają od stresu.

Są na mapie świata miejsca, które napawają zmysły niepowtarzalnym pejzażem, inspirują do działania, a przy tym regenerują ciało i umysł. Zakątki z wyjątkową atmosferą, tętniące pozytywną energią. Miejsca kompletne, w których liczysz się tylko Ty i Twoje potrzeby. Taka jest Columna Medica. Jedna z najnowocześniejszych klinik specjalizująca się w rehabilitacji kręgosłupa oraz oferująca najwyższy poziom relaksu w wersji all inclusive. To tam naturalność łączy się z najnowszymi osiągnięciami techniki i medycyny. Trudno uwierzyć, że znajduje się w niewielkiej miejscowości Łask, oddalonej o niecałe dwie godziny drogi od Warszawy.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Regeneracja kompletna

Odnalezienie równowagi pomiędzy intensywną pracą a odpoczynkiem to klucz do sukcesu. W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, w którym trzeba się zatrzymać i skupić na tym, co najważniejsze – swoim zdrowiu. Misją Columna Medica jest regeneracja kompletna. Stworzona z potrzeby oferowania najwyższej jakości, profesjonalizmu i kompleksowej opieki zdrowotnej. Pobyt w klinice to inwestycja w siebie – swoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Dlatego Columna Medica spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających gości. Nie bez powodu ambasadorem kliniki oraz częstym gościem jest Krzysztof Hołowczyc, zdobywca Pucharu Świata w rajdach terenowych. To miejsce, w którym można oderwać się od codziennej gonitwy. Bo czasem trzeba na chwilę zwolnić, by dogonić życie. Od początku istnienia, Columna Medica działa w myśl idei, że w walce o zdrowie liczy się przede wszystkim profesjonalizm i zaufanie.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Kompleksowe podejście

Columna Medica jest ekspertem w nieoperacyjnym leczeniu kręgosłupa. Specjalizuje się w diagnostyce i rehabilitacji, a także profilaktyce zdrowotnej układu ruchu. Stanowi owoc współpracy ze światowej sławy specjalistą, Jospehem Hesslingerem, fizjoterapeutą i nauczycielem terapii manualnej i ortopedycznej terapii manualnej. Zaplecze medyczne tworzy zespół specjalistów z zakresu fizjoterapii, neurologii, neurochirurgii i ortopedii, kardiologii, a także psychologii, działających w międzynarodowych standardach. Lekarze kładą szczególny nacisk na indywidualne podejście do pacjenta, pracę w systemie 1:1 oraz dopasowanie zabiegów do kondycji zdrowotnej i potrzeb, co znacząco skraca proces rekonwalescencji. Klinika posiada najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Urządzenie DIERS Formetic 4D pozwala na szybkie diagnozowanie bez użycia promieniowania rentgenowskiego, dzięki czemu możliwe jest natychmiastowe opracowanie planu leczenia. Columna Medica pomaga szybko wrócić do zdrowia i odzyskać sprawność po przebytych operacjach osobom aktywnym zawodowo. Doświadczenie, doskonałe zaplecze, nowoczesny sprzęt oraz możliwość równoległej pracy z ekspertami w wielu dziedzinach, gwarantują doskonałe wyniki i efektywność terapii, nawet najbardziej skomplikowanych urazów i bólów kręgosłupa.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Trudno szukać drugiego takiego miejsca w kraju. Prezes Columna Medica sama zmagała się z problemami z kręgosłupem, z powodu których była zmuszona leczyć się zagranicą, gdzie doceniła kompleksowe podejście do zdrowia. Postanowiła przenieść wysokie standardy leczenia i medyczne know-how do kraju, stawiając je jako priorytet przy tworzeniu Columna Medica.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Coś dla ciała, coś dla ducha

Na osobną uwagę zasługuje klimatyczna przestrzeń Medical Wellness. Po aktywnym dniu  na gości kliniki czekają specjaliści z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Relaksujące rytuały, masaże rozgrzewające, zabiegi nawilżające czy oczyszczające, to tylko niektóre z luksusowych propozycji, które pozwolą na najwyższy poziom odprężenia. Brzmi kusząco? Regenerację kompletną dopełni aktywność fizyczna w zdrowym wydaniu. Trening funkcjonalny, rowery, nordic walking, joga, basen – wszystko to pod czujnym okiem trenerów personalnych, których profesjonalne wsparcie umożliwi realizację założonych celów. Luksusowe centrum rehabilitacyjne kieruje się holistyczną wizją zdrowia. Dietetyka, medycyna estetyczna i zabiegi spa to kompleksowa odnowa w najlepszej formie i miejscu.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Columna Medica