Wiadomości

QCZAJcamp – najgorętsze spotkanie kobiet tego lata!

Redakcja
Redakcja
18 czerwca 2019
Fot. www.qczaj.pl
 

W życiu każdego z nas są momenty, gdy #inowytrwaj to już za mało, gdy potrzeba jakiegoś światła, uśmiechu, ludzi i pozytywnej energii która sprawi, że będzie się chciało chcieć – to święte słowa, które w ustach Daniela Qczaja, najsympatyczniejszego trenera w Polsce, brzmią jak must have tego lata!

www.qczaj.pl

Tak, zgadzamy się! Tak, czas ruszyć tyłki i dołączyć do prawdopodobnie najfajniejszej przygody tego lata. W dniach od 27 do 30 czerwca, w klimatycznym miejscu – butikowym Hotelu Piwniczna Spa & Confrence  – pot się poleje po rzyci, ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawić – ręczy głową Qczaj. Wierzymy mu, bo to swój chłopak i kto, jak to, ale on wie, co znaczy ciężka praca nad sobą i jak przyjemne są jej rezultaty. – Bez oceniania, bez sztucznego uśmiechu, bez masek i powiedzonek „wypada, nie wypada” – dodaje.

Fot. Materiały prasowe

Cztery pracowite dni wypełnione będą treningami fitnessowymi oraz tanecznymi , ponieważ do grona trenerskiego dołącza Paulina Biernat, partnerką  Qczaja z programu „Taniec z gwiazdami”.

Fot. www.qczaj.pl

Szczegóły na temat QCZAJcamp znajdziecie tutaj: www.fitadventure.pl  Ilość miejsc jest ograniczona, więc decyzję tym razem podejmujemy sercem!

I my tam będziemy, co by Wam zdać pełną relację z wydarzenia.

www.qczaj.pl

www.qczaj.pl

Artykuł powstał we współpracy z qczaj.pl


Wiadomości

Nowoczesne meble kuchenne – aranżujemy kuchnię zgodnie z aktualnymi trendami

Redakcja
Redakcja
18 czerwca 2019
Fot. Materiały prasowe
 

Wiesz, że musi być funkcjonalna, urządzona zgodnie z zasadami ergonomii, wyposażona w odpowiednią ilość szafek, które pomieszczą wszystkie naczynia i produkty spożywcze. Jednocześnie chcesz, aby była miejscem wyjątkowym pod względem wizualnym. W takiej kuchni gotowanie to czysta przyjemność. Wnętrze inspiruje, pobudza kreatywność, a pomysły na nowe potrawy tworzą w naszych głowach autorskie książki kucharskie. Podążając śladami aktualnych trendów, wybieramy nowoczesne meble kuchenne. Co jest modne dzisiaj i w kolejnych latach wciąż będzie wśród największych trendów wnętrzarskich?

Przebieramy w kolorach

Od kilku sezonów promowane przez projektantów są meble kuchenne białe. Ma to związek z minimalizmem, z jakim obcujemy we współczesnym świecie wnętrz. Biel stała się symbolem prostoty i jednocześnie jest doskonałym tłem to eksperymentowania na płaszczyźnie dodatków. Przy białym meblach wspaniale prezentują się dodatki w mocniejszych kolorach. Również pastele tworzą z nimi zgrany duet. Chcąc ocieplić wnętrze, możemy zdecydować się na meble kuchenne, które powstały z połączenia dwóch różnych materiałów, np. płyty laminowanej w kolorze dębu i płyty MDF w kolorze białym z połyskiem.

Nowoczesne meble kuchenne to jednak nie tylko ponadczasowa już biel, ale również intensywniejsza paleta barw. W najnowsze trendy wpisują się fronty w kolorze bordowym i zielonym, które również można uzupełnić o korpus imitujący naturalne drewno. Pozostając w środowisku natury, nie możemy zapominać o klasyce, dla której również znalazło się miejsce we współczesnych kuchniach. Meble kuchenne wykonane z płyty meblowej perfekcyjnie imitujące naturalne drewno nie pozostają obojętne dla miłośników ciepła domowego ogniska.

Efektowne przeszklenia

Zabudowana kuchnia, wtapiająca się w otoczenie wspaniale prezentuje się na otwartej przestrzeni, kiedy łączymy ją z salonem. Jeżeli chcemy, aby meble kuchenne były bardziej wyraziste i jednocześnie zachowały swoją lekkość, możemy wybrać fronty z przeszkleniami. Klasyka to szkło oprawione w aluminiową ramkę. We współczesnych projektach częściej spotkamy szkło zestawione z lakierowaną płytą meblową. Ciekawe połączenie tworzą też szafki o gładkich powierzchniach ze szkłem na ścianie między szafkami górnymi, a blatem. Dzięki temu zyskujemy powierzchnię odporną na wszelkie zabrudzenia oraz chroniczną czystość i efekt przestronności.

Matowe czy z połyskiem?

Analizując najbardziej aktualne trendy wnętrzarskie, możemy dostrzec duże zmiany. Meble kuchenne lakierowane na wysoki połysk przez długi czas były najbardziej pożądanym wariantem wyposażenia tego pomieszczenia. Wciąż pozostają wśród modnych rozwiązań, ale obok nich pojawiają się matowe wykończenia niefrezowanych frontów. Stało się tak przede wszystkim dlatego, że coraz chętniej sięgamy po opcje ponadczasowe, uniwersalne i jednocześnie atrakcyjne wizualnie. Można uznać, że moda ponownie zaskoczyła nas bardzo miłym powrotem. Matowe meble kuchenne odeszły na pewien czas w zapomnienie. Teraz jednak znów są na topie. Ich dużą zaletą jest łatwość utrzymania ich w czystości. Nie widać na nich zabrudzeń i nieestetycznych smug, co na pewno zadowoli miłośników częstego gotowania.

Meble kuchenne na wymiar?

Gotowe zestawy to doskonałą inspiracja, możesz zaczerpnąć pomysły, które wykorzystasz następnie podczas planowania swojej kuchni. Meble kuchenne warto jest wykonać na wymiar. Z gotowych elementów o różnych wymiarach tworzysz własną przestrzeń do gotowania. Wybierasz praktyczne systemy, dopasowujesz kolor frontów i wykończenie do swoich indywidualnych upodobań. Tworzysz kuchnie, która jest unikalna i niepowtarzalna. Koncentrując się na najnowszych trendach, nie zapominaj, że kuchnia to przede wszystkim miejsce, które musi stwarzać Ci najlepsze warunki do pracy. Nie może w niej zabraknąć miejsca na naczynia i produkty spożywcze, blat musi być na odpowiedniej wysokości, a mechanizmy otwierania szafek solidne i stabilne, najlepiej z cichym domykiem.

Kiedy wybieramy meble kuchenne, musimy uwzględnić zarówno ich funkcjonalność, jak też wzornictwo. Dopiero łącząc te dwa aspekty, możemy zaaranżować kuchnię nowoczesną, na którą nie tylko chce się patrzeć, ale też spędzać w niej każdą wolną chwilę.

Artykuł został opracowany przy współpracy ze sklepem online meble-focus.pl. Oferującego nowoczesne meble kuchenne oraz kuchnie na wymiar.


Artykuł sponsorowany


Wiadomości

Pomyśl o swoim Tacie i zadbaj z nim o plan na różne historie życiowe

Redakcja
Redakcja
18 czerwca 2019
Fot. iStock

Dobrze wiesz jak ważne są w życiu spokój, bezpieczeństwo, pewność jutra i zaufany partner. Pomyśl o swoim Tacie i zadbaj z nim o plan na różne historie życiowe.

Ubezpieczenia premium w PZU to gwarantowane wsparcie finansowe oraz szereg unikalnych usług, łącznie z szybką diagnostyką i prywatnymi wizytami lekarskimi dla właściciela polisy – Twojego taty, lub jego bliskich. W razie  nieprzewidzianych sytuacji takich jak ciężka choroba, wypadek lub śmierć, kiedy potrzebny jest duży i szybki zastrzyk gotówki, ubezpieczenie zapewni pieniądze, nie uszczuplając przy tym własnych oszczędności.

Ubezpieczenia premium w PZU gwarantują wysoką lub bardzo wysoką wypłatę z polisy w razie śmierci lub choroby (PZU Spokój na Każdy Dzień), jak również zapewniają wypłatę z góry określonego kapitału w przyszłości (PZU Gwarantowane Jutro).

Artykuł powstał we współpracy z PZU


Zobacz także

Już 28.03. II Festiwal taneczny „O cętkę Rysia” na Kocierzu!

Nowy salon Dekorii w Warszawie!

Kampania społeczna „Zdrowiej” – czyli jak znani i lubiani dbają o swoje zdrowie