Go to content

QCZAJcamp – najgorętsze spotkanie kobiet tego lata!

Fot. www.qczaj.pl

W życiu każdego z nas są momenty, gdy #inowytrwaj to już za mało, gdy potrzeba jakiegoś światła, uśmiechu, ludzi i pozytywnej energii która sprawi, że będzie się chciało chcieć – to święte słowa, które w ustach Daniela Qczaja, najsympatyczniejszego trenera w Polsce, brzmią jak must have tego lata!

www.qczaj.pl

Tak, zgadzamy się! Tak, czas ruszyć tyłki i dołączyć do prawdopodobnie najfajniejszej przygody tego lata. W dniach od 27 do 30 czerwca, w klimatycznym miejscu – butikowym Hotelu Piwniczna Spa & Confrence  – pot się poleje po rzyci, ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawić – ręczy głową Qczaj. Wierzymy mu, bo to swój chłopak i kto, jak to, ale on wie, co znaczy ciężka praca nad sobą i jak przyjemne są jej rezultaty. – Bez oceniania, bez sztucznego uśmiechu, bez masek i powiedzonek „wypada, nie wypada” – dodaje.

Fot. Materiały prasowe

Cztery pracowite dni wypełnione będą treningami fitnessowymi oraz tanecznymi , ponieważ do grona trenerskiego dołącza Paulina Biernat, partnerką  Qczaja z programu „Taniec z gwiazdami”.

Fot. www.qczaj.pl

Szczegóły na temat QCZAJcamp znajdziecie tutaj: www.fitadventure.pl  Ilość miejsc jest ograniczona, więc decyzję tym razem podejmujemy sercem!

I my tam będziemy, co by Wam zdać pełną relację z wydarzenia.

www.qczaj.pl

www.qczaj.pl

Artykuł powstał we współpracy z qczaj.pl