Boże Narodzenie Prezenty pod choinkę Święta

Co możesz sprezentować sobie pod choinkę? Sposób na zdrowsze życie. Oh!Prezenty

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
13 grudnia 2019
Fot. iStock
 

Czy można mieć lepszego kibica w drodze po zdrowszą dietę, zmiany nawyków czy w pracy nad sylwetką niż Mikołaj? Go, go, go Mikołaju! Łap za koktajl odżywczy! Obojętnie, czy chcesz uzupełnić swoją dietę, czy szykujesz się na prawdziwy maraton. Trzymamy za ciebie kciuki!

Formuła 1

Fot. Materiały prasowe

Formuła 1 zapewnia wygodę, odżywianie i smaku – wszystko w formie jednego koktajlu. Idealna kompozycja białka wysokiej jakości, błonnika, witamin i soli mineralnych – nie trzeba dłużej wybierać między zdrowym posiłkiem a wygodą, ponieważ Formułę 1 przyrządza się łatwo i szybko. Na zimę polecamy koktajl o smaku jabłek z korzennymi przyprawami.

Pro 20 Select

PRO 20 Select to pyszny koktajl wysokoproteinowy do wymieszania z wodą, z niską zawartością cukrów, dostarczający kluczowych składników odżywczych potrzebnych Twojemu organizmowi. Każda porcja zawiera 20 g białka, 6 g błonnika i dostarcza 1/3 zalecanego dziennego spożycia 24 witamin i składników mineralnych.

Tri Blend Select

Tri Blend Select przeznaczony dla osób, dla których ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie. Zawiera unikalną kompozycję grochu, komosy ryżowej i siemienia lnianego, tworzących mieszankę proteinową wysokiej jakości. W połączeniu z innymi składnikami dostarcza wszystkich aminokwasów egzogennych. Koktajl jest w 100% wegański, ma niską zawartość cukrów i niesamowity smak.

Wesołych świąt!Zobacz także

Szykujemy się na spokojne, pełne przytulności Boże Narodzenie

Dla bobasa, przedszkolaka i starszaka… Pomysł na NIETUZINKOWY prezent dla dziecka. Prezentownik Oh!me 2018

Bożonarodzeniowe menu, czyli dietetyczne wskazówki dla przyszłych mam i kobiet karmiących piersią