Go to content

Troskliwe prezenty, które mówią: dbam o ciebie. Oh!Prezenty

Czasami prezent może mówić więcej. Może też być czymś więcej niż tylko podarunkiem. Jeśli zastanawiacie się, co podarować na święta komuś bliskiemu, w trosce o jego zdrowie i samopoczucie, być może pora zadbać o jego komfort i sen! Zaproście Mikołaja do sypialni, niech zrobi rewolucję z waszymi poduszkami i materacami. Mamy też coś ekstra pod nogi!

Poduszka relaksacyjna pod nogi

Doskonała opcja dla zmęczonych nóg. Poduszka przyniesie ukojenie układając Twoje nogi wyżej, delikatnie je otulając. Pianka termoelastyczna znajdująca się w górnej części odciąża mięśnie i poprawia krążenie krwi.

Dobry wybór również dla kobiet w ciąży.

Poduszka Smart Latex Profilowana

Delikatna poduszka stworzona z połączenia pianki termoelastycznej i lateksu. Idealnie dopasowuje się do kształtów głowy i szyi utrzymując je w prawidłowym ułożeniu. Profilowany kształt układa kręgosłup szyjny w zdrowej pozycji, a antyalergiczne wypełnienie zapewnia bezpieczeństwo i higienę snu.

Materac Gemini

Komfort snu dla najmłodszych. Wysoki, sprężysty i bardzo wygodny materac dla dzieci i nastolatków. Gęsta pianka dopasowuje podparcie do obciążenia, dzięki czemu materac rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Inwestycja w zdrowy sen dziecka to inwestycja w jego rozwój.

Materac Pulse Elegant

Nowy materac to świetna opcja na zdrowe zakończenie roku. Zafunduj sobie i drugiej połówce wygodny, zdrowy, sen.

Gęsta pianka wysokoelastyczna i silne antybakteryjny lateks zapewnią dokładne podparcie kręgosłupa, a pokrowiec 3D delikatny masaż ciała.

www.janpol.pl

janpolfabrykamateracy

janpolfabrykamateracy

 


Artykuł sponsorowany