Go to content

Święta mają niepowtarzalny smak gorącej, zimowej herbaty. Tak pachnie miłość! Oh!Prezenty

Święta mają swój zapach i smak. I nie jest to tylko aromat babcinego piernika i jodły. Bo święta, to aromat gorącej, zimowej herbaty, zapach ciepłego koca i mruczenie kota na kolanach. Święta to parujący kubek i to słodka konfitura. I choćby świat się kończył, w święta smakują najlepiej.

WIGILIJNY PRZYSMAK

W zestawie znajdują się dwie herbaty po 50 g w kartonikach świątecznych: herbata czarna Earl Grey Spicy i herbata czarna Christmas Time, migdały w mlecznej czekoladzie z cynamonem 100 g oraz dwa słodkie 40 g dodatki: miodowa róża oraz powidła z orzechami i cynamonem. Produkty idealne na zimowe wieczory. Napar na bazie Earl Grey Spicy rozgrzeje, dzięki dodatkom w postaci kardamonu, czerwonego pieprzu i imbiru, Christmas Time wprowadzi świąteczny aromat dzięki nucie pomarańczy, a słodkie dodatki rozpieszczą unikalnym smakiem.

CENA:69,90

SANIE MIKOŁAJA 

Zestaw zawiera dwie czarne herbaty po 50 g: Let It Snow i Wiśnie w Rumie oraz trzy słodkie dodatki po 40 g w postaci: konfitury wiśniowej z kardamonem, powideł z orzechami i cynamonem, miodowego imbiru. Zestaw to feeria świątecznych smaków: Let It Snow oczaruje cukrowymi płatkami śniegu, herbata Wiśnie w Rumie upoi smakiem i aromatem, a słodkie dodatki wpiszą się w menu wigilijnych deserów.

CENA:69,90

PIERWSZA GWIAZDKA

Bogactwo produktów w jednym zestawie – dwie herbaty po 50 g: Madam Butterfly oraz Let i Snow, syrop żurawinowy naturalny – 250 ml i mnóstwo słodkości: ciasteczka korzenne w czekoladzie 100 g, miodowy imbir 40g, powidła z orzechami i cynamonem 40g i cukierek w postaci firmowej krówki. Let it Snow otuli aromatem suszonego jabłka i jarzębiny, Madam Butterfly oczaruje smakiem łagodnej zielonej herbaty Sencha połączonej z wyrazistymi kandyzowanymi wiśniami, soczystym ananasem oraz wonnym jaśminem, a słodkie dodatki pozwolą na świąteczne szaleństwo podczas zimowych wieczorów.

CENA:119,90

WYJĄTKOWY PREZENT

Ten zestaw niewątpliwie zasługuje na swoje miano. Zawiera trzy 50 g herbaty o prawdziwie świątecznych smakach: Green Orange, Earl Grey Spicy, Opowieść Wigilijna oraz dodatek w postaci 250 ml naturalnego syropu z kwiatów czarnego bzu. Green Orange otuli nutą pomarańczy, Earl Grey Spicy rozgrzeje dzięki zawartości kardamonu, czerwonego pieprzu i imbiru, a Opowieść Wigilijna rozpieści smakiem suszonego jabłka, maliny i cynamonu.

CENA: 119,90

czasnaherbate.net

czasnaherbate

twojczasnaherbate

Artykuł sponsorowany