Prezenty pod choinkę

Wymarzone, wyśnione i ogromne! Cud zestawy od Playmobil pod choinkę

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
8 grudnia 2020

Kto nigdy nie marzył o zabawkowym szpitalu, domku, czy placu budowy? Wielgachnych (ale wciąż mieszczących się w dziecięcych pokojach) koparkach, salonach i „prawdziwej” windzie? No, kto? Idę o zakład, że te pomysły na prezent od Playmobil odpalą święta marzeń. Bo co tu kryć, nasi najmłodsi przez większą część roku czekają z tęsknotą na pudełka pod choinką.

Jeśli szukacie prezentu z efektem WOW, który wprawi w piski wasze dzieci, a wy nie pożałujecie zakupu, dobrze trafiliście! Zaczynamy!

Nie ma porządnej zabawy bez placu budowy! 

Fot. Materiały prasowe

Koparki, rusztowania, samochody, cała brygada budowlańców jest tutaj niezbędna.  Pracownik budowlany za pomocą koparki wydobywa kamienie z wykopu. Gdy wszystko zostanie wyczyszczone, można zacząć prawdziwą budowę. Tu każdy krok jest ściśle kontrolowany przez architekta. Dzięki niemu, cała budowa przebiega według planu, a gotowy budynek jest bezpieczny i stabilny.

Fot. Materiały prasowe

„Plac budowy” to seria Playmobil nagrodzona tytułem „Zabawka Roku 2020”!

 

Seria  „Domek dla lalek”

Fot. Materiały prasowe

To niezwykła kopalnia inspiracji i znakomitych pomysłów! Znajdzie się tu rodzinna kuchnia, przytulny pokój gościnny, sypialnia z kącikiem do szycia czy pokoik dziecięcy.  Można nawet urządzić urodziny w ogrodzie.

Fot. Materiały prasowe

Seria „Szpital” 

Fot. Materiały prasowe

Kto z nas nie chciał być lekarzem kiedy był dzieckiem  Seria dedykowana jest nie tylko przyszłym doktorom i ratownikom medycznym, to zdecydowanie coś więcej, bo oprócz doktorskich profesji, takich jak: fizjoterapeuta, radiolog, okulista, dentysta nauczy nasze dzieci empatii, szacunku do osób starszych, większej uważności wobec osób potrzebujących  pomocy.

Fot. Materiały prasowe


Artykuł sponsorowany


Zobacz także

Zostań Świętym Mikołajem, ale pamiętaj zwierzę to nie prezent 🎅

Dobry kosmetyk musi bosko pachnieć! Zaczaruj sobie (i komuś) święta

Mała, wielka pielęgnacja na święta, czyli cud zestawy od TOŁPY pod choinkę