Go to content

Dobry kosmetyk musi bosko pachnieć! Zaczaruj sobie (i komuś) święta

Pamiętacie ten moment, kiedy dostajecie pod choinkę kosmetyki, są piękne, cudnie opakowane, ale kiedy odkręcacie koreczek dzieje się dopiero magia? Czujecie całym ciałem i duszą, że to jest to! Bo dobry kosmetyk MUSI cudownie pachnieć!

Ach, jak już będziecie zamawiać taki zestaw dla mamy, siostry czy przyjaciółki, kupujcie od razu drugi dla siebie, żeby wam nie było żal!

Zestaw kosmetyków SYLVECO Różane odmłodzenie

Zestaw kosmetyków SYLVECO Różane odmłodzenie to kompleksowa kuracja przywracająca blask i witalność skórze. Zawiera bogactwo różanych składników aktywnych, które opóźniają procesy starzenia się skóry oraz działają łagodząco. Doskonale sprawdzi się w pielęgnacji cer naczynkowych, wrażliwych, dojrzałych i suchych. Zawartość zestawu stanowią kosmetyki działające na cerę odmładzająco i wzmacniająco. Po ich zastosowaniu skóra promienieje blaskiem i jest odżywiona.

Fot. Materiały prasowe

Zestaw zawiera następujące produkty:

Urocze, ekologiczne opakowanie sprawia, że zestaw SYLVECO Różane odmłodzenie to wspaniały prezent dla kobiet, dla których bardzo ważne jest życie w zgodzie z naturą.

sylveco.pl

Sylvecopl

sylveco.pl

 


Artykuł sponsorowany