Go to content

„Już nie powstrzymuję, nie tłumię, nie pozwalam. Jestem wyjątkowa i nie boję tego, co myślą o mnie inni”

fot. bodrumsurf/iStock

Nie powstrzymuję już tych części mnie, które chcą błyszczeć. Nie pozwalam już, by kontrolował mnie strach, zwątpienie, zmartwienie lub osądzanie. Nie tłumię już tych części mnie, które mają być głośne i hałaśliwe, i nie pozwalam już ludziom kontrolować tego, kim się stanę. Nie powstrzymuję już tych części mnie, które czynią mnie inną, wyjątkową lub utalentowaną i nie boję się już tego, jak inni mnie postrzegają.

Nie akceptuję już połowicznej miłości ani przeciętnych związków. Nie zadowalam się już doświadczeniami, które mnie nie spełniają lub nie sprawiają, że czuję, że żyję. Nie pozwalam już ludziom kochać mnie na raty, po kawałku, ponieważ miłość ma napędzać do dawania więcej i kochania więcej, a nie powstrzymywania się ani ograniczania. Nie szukam już miłości u ludzi, którzy nie wiedzą, jak mnie kochać.

Obejmuję wszystkie części mnie, które wciąż się leczą, przytulam moją wrażliwość i nie pozwalam, aby te wszystkie części mnie, które są trudne do pokochania, definiowały mnie jako osobę. Nie pozwalam już ludziom używać moich błędów i wad przeciwko mnie, ponieważ również dzięki nim jestem w tym miejscu, w którym jestem dzisiaj i nie osiągnęłabym tego w żaden inny sposób.

Nie pozwalam już ludziom i ich ograniczającym przekonaniom definiować mnie ani dyktować mi mojej przyszłości. Nie interesuje mnie już to, co mają do powiedzenia lub co myślą. Jestem tutaj, aby żyć, uczyć się, ewoluować i nie pozwolę nikomu mi tego odebrać. To jest czas, aby odebrać moją moc wszystkim tym, którzy próbowali stłumić mój głos, poniżyć mnie lub posadzić mnie w kącie na zawsze. W przeszłości poddawałam się tym ograniczeniom, a to tylko powstrzymywało mnie od bycia szczęśliwą i wolną. Już nie pozwalam ludziom, żeby mnie przytłaczali. Uczę się, jak się wyrwać i uwolnić z tych wszystkich łańcuchów.

Nie powstrzymuję już tych części mnie, które mają błyszczeć, ponieważ te części są we mnie z jakiegoś powodu i nadal jestem tu też z jakiegoś powodu. Nie mam więcej czasu do stracenia. Te części mnie mają błyszczeć i rozświetlać moje życie i nie pozwolę nikomu ich przygasić ani złamać. Te części mają swój cel i zaraz dowiem się, co to jest.