Go to content

To, w jakim miesiącu się urodziłaś, wiele mówi o tym, jakiego partnera potrzebujesz

Miłość nie wybiera, ale jeśli masz za sobą kilka nieudanych związków, warto spojrzeć z większym dystansem na swoje życie uczuciowe. Niektórzy twierdzą że data urodzenia, warunkuje nasze potrzeby dotyczące partnera i związku. Z kim będziesz szczęśliwa? Sprawdź.

Styczeń

Powinnaś być z mężczyzną, który byłby w stanie zaakceptować twoje szybkie tempo życia. Żyjesz intensywnie i jesteś ambitną osobą. Bywasz marzycielką, ale ciężko pracujesz na to, by osiągnąć swoje cele. Potrzebujesz partnera, który nie będzie cię ograniczał.

Luty

Jesteś trochę nieprzewidywalna i impulsywna. Twoja osobowość to „poszukiwacz przygód”. Potrzebujesz partnera, który nie tylko będzie cierpliwy, ale również zrozumie twoją potrzebę ciągłego bycia w ruchu i ciągłych zmian.

Marzec

Jesteś bardzo opiekuńczą i serdeczną osobą. Dlatego zasługujesz na to, aby być z kimś, kto jest tak samo troskliwy i serdeczny jak ty. Powinnaś być z mężczyzną, który również potrafi ochronić ukochaną osobę przed wszelką krzywdą, który upewni się, że wszystkie twoje potrzeby są zaspokojone.

Kwiecień

Jesteś wyjątkową osobowością ze względu na swoją siłę i niezależność. Robisz spore wrażenie na ludziach, których spotykasz. Dlatego powinnaś być z mężczyzną, który naprawdę docenia to, że ​​jesteś silna, który będzie cię wspierał w twoich poczynaniach i będzie ciebie dumny.

Maj

Naprawdę potrzebujesz partnera, który byłby w stanie dotrzymać ci kroku. Nieustannie gdzieś biegniesz. Nie lubisz marnować czasu i ciągle jesteś zajęta. Nie każdy jest w stanie to zaakceptować i zrozumieć.

Czerwiec

Powinnaś być z mężczyzną, który potrafi sam dobrze się sobą zająć. Zbyt często zdarza się, że opiekujesz się rozpieszczonymi maminsynkami i nie dostajesz od nich tego, czego potrzebujesz. Pora, by to o ciebie ktoś zadbał.

Lipiec

Zdarzyło się tak wiele razy wcześniej, że mężczyźni, z którymi byłaś, zmusili ci do zmiany twoich przekonań, próbowali również zmienić ciebie. Zaczekaj na kogoś, kto pokocha cię za to, jaka jesteś, kto doceni każdy aspekt twojej osobowości.

strona 1 z 2
czytaj więcej

Fot. istock/Anchiy

1/1 To, w jakim miesiącu się urodziłaś, wiele mówi o tym, jakiego partnera potrzebujesz

Sierpień

Bywasz nieufna i bardzo wrażliwa. Najlepiej poczujesz się w związku z mężczyzną, co do którego uczciwości nie będziesz miała żadnych wątpliwości. To musi być ktoś taktowny i kulturalny.

Wrzesień

Potrzebujesz intelektualnego wyzwania, by być szczęśliwą w związku. Fascynuje cię nauka i logika. Zawsze chcesz poszerzać swoją wiedzę. A więc musisz znaleźć partnera, który ci dorówna i może podzielić się z tobą swoją pasją.

Październik

Musisz być z mężczyzną, który nigdy nie uzna cię za pewnik. Jesteś niesamowitą kobietą, miłą, dobrą, hojną. Właśnie dlatego często bywasz wykorzystywana. Potrzebujesz partnera, któremu daleka jest manipulacja ukochaną osobą.

Listopad

Miewasz kompleksy i swoje dziwactwa, bywasz niezrozumiana. Właśnie dlatego naprawdę musisz znaleźć sobie człowieka, który będzie ciebie ciekawy, który będzie chciał cię poznawać i zaakceptuje twoją „inność”.

Grudzień

Zabawa. Tego właśnie potrzebujesz. Jesteś głęboko emocjonalna i wrażliwa. Zbyt często bywasz smutna.  Potrzebujesz partnera, który sprawi, że naprawdę zrozumiesz, co znaczy żyć i wywoła uśmiech na twojej twarzy.


Na podstawie: relrules.com