Go to content

Malaga na majówkę

Fot. Materiały prasowe

Majówka zbliża się do nas wielkimi krokami. Może czas pomyśleć o upragnionym urlopie? Jeśli jeszcze nie wiesz gdzie spędzić ciepłe, majowe dni to mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia.

Dlaczego warto wybrać się na majówkę do Malagi?

Po pierwsze: masz pewność, że pogoda nie sprawi ci przykrych niespodzianek. Oczywiście nie jest to czas na kąpiel w morzu czy basenie, ale spokojnie możesz paradować po plaży w krótkich spodenkach i krótkim rękawku.  Po drugie: masz pewność, że nie będziesz musiała zmagać się z tłumem turystów czekających razem z tobą na wejście do muzeum czy katedry. I po trzecie: maj jest cudownym miesiącem, w którym wszystko kwitnie! Widok kwiatów w przepięknych, kolorowych doniczkach na zawsze zostanie w twoim sercu!

Fot. Materiały prasowe

Jak zaplanować podróż do Malagi?

Najlepiej kupić bilety jak najszybciej tylko się da. Warto też czyhać na różnego rodzaju promocje i zniżki. Bezpośrednie loty do Malagi oferuje linia lotnicza Ryanair z Warszawy, Krakowa oraz Wrocławia.

Fot. Materiały prasowe

Malaga z dziećmi?

To nie taki głupi pomysł. Na Słonecznym Wybrzeżu istnieje mnóstwo atrakcji dla maluchów takich jak Bioparc w Fuengirola  (park z dziką przyrodą), akwarium Sea Life w Benalmadenie gdzie można podziwiać rekiny i żółwie morskie w podziemnym tunelu. Dzieciakom na pewno się spodoba!

Fot. Materiały prasowe

Ciepłe wieczory po plaży z lampką hiszpańskiego wina

A może tak odciąć się od wszystkiego i zafundować sobie samotny wieczór z lampką wina na plaży? Hiszpańskie wino jest nie dość, że pyszne to i jeszcze tanie! Wyobraź to sobie: ty, wino i przepiękny zachód słońca!

Fot. Materiały prasowe

Na jakąkolwiek opcję się zdecydujesz, gwarantuję ci, że to będzie niezwykle udany wypoczynek

Fot. archiwum prywatne / Pod niebem Malagi

Aleksandra Lipa, autorka dwóch książek do nauki hiszpańskiego oraz kanału na Youtube Pod niebem Malagi.

Od 5 lat mieszka na stałe na Południu Hiszpanii w Maladze.  Pasjonatka języka hiszpańskiego i wszystkiego, co andaluzyjskie.

Odwiedź mnie na blogu i na moich kanałach w social mediach:

Youtube: YT/Pod niebem Malagi

Facebook: @podniebemmalagi

Instagram: @pod_niebem_malagi

Blog: www.podniebemmalagi.com