Go to content

Prawdziwa przyjaźń… Chodź, razem na pewno ją znajdziemy. Nasza nowa akcja „Prawdziwa przyjaźń rodzi się w dzieciństwie”

Fot. iStock / wundervisuals

Pamiętasz jeszcze ten czas, gdy jako dziecko marzyłaś o magicznej przyjaźni? Nie o księciu z bajki, o bogactwie czy wygodnym życiu, ale o tym, by tak jak twoi ulubieni bohaterowie książek przeżywać razem przygody. By zwiedzić Fabrykę Czekolday Charliego, by podać sobie dłoń z przyjaznym olbrzymem, który będzie cię chronił… by po prostu mieć tego kogoś najbardziej wyjątkowego z wyjątkowych. Przyjaciela ze snów…

… Tak? A dziś, nadal wierzysz w super przyjaźń? Nie pozwól by twoje dziecko przegapiło tak ważny moment w życiu. Prawdziwa przyjaźń istnieje, no chodź razem  na pewno ja znajdziemy!

Prawdziwa przyjaźń…

Jaka jest ta prawdziwa? Jakie ma cechy i czy można ja poznać, szczególnie wtedy, gdy ma sie ledwie parę lat? Ktoś zapyta – czy te małe przyjaźnie, rozbijające się z łoskotem o kłótnie: kto pierwszy będzie się huśtał na placu zabaw i kto z kim stanął w parze na WF-ie, są niewartościowe, śmieszne, błahe. Nic bardziej mylnego, bo małe problemy małych ludzi – tylko nam, dorosłym wydają sie maluczkie. A to czy komuś uda się odnaleźć tę „prwadziwą przyjaźń” w swoim życiu, w dużej mierze zależy od tego, jaką przyjaźń znajdziemy właśnie na tym podwórku…

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Bo prawdziwa przyjaźń…

… nie zna czasu

… jest cierpliwa

… jest wyrozumiała

… potrafi wybaczać

… potrafi czekać

… jest szczera lecz nieraniąca

… jest uczciwa

… jest wzajemna

… rośnie w nas i dojrzewa całe życie

… uczy pokory

… daje siłę

… jest mobilizacją

… uczy akceptacji

… jest rzadka i bardzo cenna

… wymaga

… daje

… jest bezpieczeństwiem

… pachnie wspomnieniami i ma kolory przyszłości

… łączy bez barier

… to wartość, którą uczymy sie tworzyć już na przedszkolnym podwórku…

Nasza nowa akcja „Prawdziwa przyjaźń rodzi się w dzieciństwie”

Prawdziwe przyjaźnie rodzą się często w dziecięcych głowach, jeszcze na długo przed tym, gdy zmaterializują się w pzredszkolu czy szkolnej ławce. Bądźcie z nami, od dziś bedziemy wpserać was i wasze dzieci w poszukiwaniach prawdziwej przyjaźni. W bardzo miłym towarzystwie BFG, czyli Bardzo Fajnego Giganta. Bo to właśnie tacy bohaterowie jak Sophie i BFG, zamieszkują w naszej wyobraźni, gdy jesteśmy mali i prowadzą nas trochę jak przyjaciel, trochę jak przewodnik do dorosłości. Sprawmy, żeby była wypełniona szczęściem – nie goryczą!

Co trzeba zrobić?

Trzy razy w tygodniu bedziemy przygotowywać dla was mapę naszej przyjacielskiej podróży, bądźcie z nami – piszcie, jak udało wam się wspólnie pokonać kolejny jej odcinek!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Nagrody:

3 x razy zestaw 6 książek autorstwa Roalda Dahla, z urodzinowj edycji

Fot. Materiały prasowe

linia 2px

BFG – Najnowszy film od ludziołków, którzy stworzyli E.T. oraz od autora Charliego i fabryki czekolady i Matyldy. Bardzo Fajny Gigant nie jest takim sobie zwykłym olbrzymem. On jest aż nadto miły i w dodatku mocno zakręcony. Sophie doprawdy ma szczęście. Gdyby w środku nocy porwał ją inny gigant, szybko zostałaby jego śniadaniem. Gdy Sophie dowiaduje się, że olbrzymy knują niecny wypad, razem z BFG postanawiają raz na zawsze położyć temu kres.

 

Akcja trwa od 01.07.2016 – 14.07.2016 roku. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 26.07.2016 roku.
Regulamin akcji dostępny jest tutaj.