Go to content

NAN OPTIPRO® 2 – ta sama receptura, nowoczesne opakowania

Fot. Flickr / Sander van der Wel / CC BY-SA

Nestlé wprowadza nowoczesną identyfikację wizualną mleka następnego NAN OPTIPRO® 2 i edukuje w zakresie jakości oraz odpowiedniej ilości białka w diecie dzieci.

Dla wygody rodzica firma Nestlé odświeża szatę graficzną opakowań i ujednolica nazwy produktów na NAN OPTIPRO® H.A 2, NAN OPTIPRO® Plus 2 oraz NAN OPTIPRO® 2, którego opakowanie dodatkowo zyskało nowe funkcjonalności – unikalne i innowacyjne zamknięcie wewnętrznej torebki w postaci łyżeczki-klipsa.

Wyjątkowa receptura mleka następnego NAN OPTIPRO® 2 pozostała bez zmian. Na podstawie 150 lat doświadczenia i wieloletnich badań nad mlekiem matki, Nestlé opracowało unikalną technologię otrzymywania białka OPTIPRO®. Jest to białko wytworzone unikalną metodą produkcji występujące w całej gamie mlek następnych NAN OPTIPRO® 2. Na nowym opakowaniu zostało one dodatkowo podkreślone i wyróżnione w nazwie.

Białko to jeden z najważniejszych składników pożywienia naszych pociech. Odświeżając identyfikację wizualną chcemy podkreślić w komunikacji jak bardzo ważna jest wysoka jakość, ale i odpowiednia ilość białka dostarczanego dziecku w początkowym okresie życia. Stanowi ono fundament zdrowego żywienia. Białko OPTIPRO® to nasze ŻYWIENIE DLA PRZYSZŁOŚCI – powiedziała Dorota Gawrońska specjalista ds. żywienia człowieka w Nestlé Nutrition.

Nestlé we współpracy ze specjalistami opracowało dla rodziców materiały edukacyjne  o roli białka w diecie ich dzieci. Dostępne są m.in. na stronie www.zdrowystartwprzyszlosc.pl.

WAŻNA INFORMACJA: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt  i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe.


Artykuł powstał we współpracy z Nestlé Polska