Macierzyństwo

Najwięcej Mam ufa właśnie nam!* Bebiko 2 NutriFlor+ to zdaniem polskich mam mleko dopasowane do potrzeb małego brzuszka

Redakcja
Redakcja
23 czerwca 2018
Fot. iStock / ArtMarie
 

Co przekonuje młode mamy do podejmowania decyzji zakupowych? Aż 72% osób zanim zdecyduje się na zakup produktu, korzysta z rekomendacji znajomych[1]. U mam jest podobnie – ufają sobie i wzajemnie się wspierają. Dzielą się swoimi doświadczeniami oraz polecają sobie produkty dla dzieci. Darzą się zaufaniem, a przez wspólne rozmowy mają poczucie, że mogą lepiej zatroszczyć się o swoje dziecko. Dzięki wielu pozytywnym opiniom Bebiko 2 to marka, której zaufało najwięcej polskich mam! Co przyczyniło się do tego sukcesu?

Więź kobiet – wzajemne wsparcie

Na przestrzeni lat podejście mam do wielu tematów związanych z wychowywaniem i opieką nad dzieckiem uległo zmianie. Jedna kwestia pozostała jednak taka sama – kobiety wciąż potrzebują wsparcia i rozmowy z innymi mamami. Mimo wielu zmian technologicznych i społecznych, kobiety nadal chętnie dzielą się swoimi problemami, spostrzeżeniami czy opiniami – już nie tylko podczas spotkań, ale także w świecie wirtualnym – np. na forach internetowych czy w portalach społecznościowych.

Wybór wielu mam – to nie może być przypadek

Prawidłowo funkcjonujący brzuszek to radość dziecka, a dzięki temu szczęście i spokój mamy, która ma poczucie, że dba o rozwój swojego malucha najlepiej, jak potrafi. Karmienie piersią to najlepszy sposób żywienia niemowlęcia, jednak zdarzają się sytuacje, kiedy kobieta nie może karmić dziecka własnym mlekiem. W takich przypadkach oprócz wsparcia lekarza pediatry, bardzo ważny jest dla niej kontakt i rozmowa z drugą mamą, która może podpowiedzieć, jakie mleko modyfikowane sprawdziło się w przypadku jej dziecka.

Dzięki licznym dobrym doświadczeniom z marką, przekładającym się na pozytywne opinie, Bebiko 2 może się pochwalić tym, że jest najbardziej zaufaną marką wśród polskich mam. Kobiety doceniają i podają Bebiko 2 NutriFlor+ swoim dzieciom, ponieważ według ich opinii to mleko:

  • dobrej jakości w przystępnej cenie,
  • zawierające składniki ważne dla rozwoju niemowlęcia,
  • dopasowane do potrzeb delikatnego i wciąż kształtującego się układu pokarmowego malucha,
  • dobrze tolerowane przez małe brzuszki – co świadczy o tym, że młody organizm jest odpowiednio odżywiony, a dzięki temu prawidłowo się rozwija.

Istotnym aspektem dla mam jest także stabilna, wieloletnia obecność marki na polskim rynku. Wiele pokoleń wyrosło na Bebiko 2 – ten fakt daje mamom poczucie spokoju i bezpieczeństwa, ponieważ wiedzą, że podają swoim dzieciom sprawdzony produkt, odpowiadający zmieniającym się potrzebom delikatnych brzuszków.

Czy wiesz, że…

…Bebiko 2 to marka mająca największą grupę ambasadorek oraz ciesząca się największą skłonnością do polecania, co potwierdzają wyniki badań? Tak, Najwięcej Mam ufa właśnie nam![2]

Duża praca małego brzuszka

1000 pierwszych dni to czas najintensywniejszego rozwoju dziecka, w tym jego układu pokarmowego. Brzuszek ma duże znaczenie dla prawidłowego wzrostu i dobrego samopoczucia malucha. Aby praca brzuszka przebiegała harmonijnie, niezbędna jest odpowiednia dieta – Bebiko 2 jako ekspert od małych brzuszków jest dla rodziców wsparciem w tym zakresie. Specjalnie dla maluchów po 6. miesiącu życia, które z uzasadnionych względów nie są karmione mlekiem mamy, powstało Bebiko 2 NutriFlor+, zawierające m.in. opatentowaną kompozycję oligosacharydów GOS/FOS, wapń i witaminę D dla mocnych kości*, żelazo dla rozwoju poznawczego* oraz kwas alfa-linolenowy (omega 3), niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej*.

Opinie mam na temat Bebiko 2 NutriFlor+[3]:

„Ufam Bebiko 2, gdyż wiem, że zawiera wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju fizycznego oraz umysłowego mojego dziecka. Wiem, że jest bezpieczne, gdyż wytwarzane jest pod ścisłą kontrolą przez najlepszych specjalistów” – Agnieszka z Poznania

„Przy wyborze mleka dla córki spędziłam mnóstwo godzin w internecie. Porównywanie składów, czytanie opinii. Zasięgnęłam porad koleżanek, no i lekarza pediatry. Bebiko 2… hmmm… próbujemy. I była to idealna decyzja. Córka wypijała mleko ze smakiem, mały brzuszek był zadowolony. Zaufaliśmy i nie zamierzamy rezygnować z mleka Bebiko 2 jeszcze przez długi czas” – Marta z Gnieżdżewa

„Ufam Bebiko 2, ponieważ jest to marka z tradycjami, z wieloletnim doświadczeniem, marka profesjonalna, dedykowana dzieciom. Jako dziecko mama i babcia też podawały mi do picia to mleko. Bebiko 2 dba o brzuszki naszych milusińskich, troszczy się o nie” – Edyta z Marek

*Bebiko 2 NutriFlor+, zgodnie z przepisami prawa, zawiera wapń, witaminę D, żelazo i kwas alfa-linolenowy (ALA).

Ważne informacje: Karmienie piersią jest najwłaściwszym i najtańszym sposobem żywienia niemowląt oraz rekomendowane dla małych dzieci wraz z urozmaiconą dietą. Mleko matki zawiera składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka oraz chroni je przed chorobami i infekcjami. Karmienie piersią daje najlepsze efekty, gdy matka prawidłowo odżywia się w ciąży i w  czasie laktacji oraz gdy nie ma miejsca nieuzasadnione dokarmianie dziecka. Przed podjęciem decyzji o zmianie sposobu karmienia matka powinna zasięgnąć porady lekarza.

[1] http://yt360.pl/celebryta-czy-znajomy-decyzje-zakupowe-polakow-badanie-iqs/

[2] Hasło oparte na opinii wyrażonej przez 84% z grupy 845 mam, które testowały mleko modyfikowane Bebiko 2 NutriFlor+ w ramach projektu realizowanego na platformie trnd.pl w dniach 20.11-12.12.2017.

[3] Opinie mam zebrane w konkursie „Za co ufasz Bebiko 2” organizowanym na stronie www.bebiklub.pl w dniach: 16.11-22.11.2017.


Macierzyństwo

Osobowość masochistyczna. Kiedy grasz męczennika, by zasłużyć na szczęście, ale ono nie nadchodzi

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
23 czerwca 2018
Fot. iStock / © Larisa Lofitskaya
 

Osoba o skłonnościach masochistycznych uważa, że ​​jest odpowiedzialna za wszystkie problemy, nie tylko te, które pojawiają się w jej życiu, ale również te dotyczące innych. Prawdopodobnie nieraz znalazłeś się w sytuacji, w której sugerowano ci, że wina leży po twojej stronie. Masochista przyjmie ją na siebie od razu, nawet jeśli nie jest bezpośrednim winowajcą, nieustannie dążąc do odtworzenia sytuacji, z których zawsze będzie wychodził przegrany lub zraniony.

Cechy osobowości masochistycznej

Masochiści czują się odpowiedzialni za wszystko, ciągle myślą, że „to” ich wina i że zasługują na karę. Kiedy są już blisko osiągnięcia czegoś, wykonują ruch, który przekreśla ich cały wcześniejszy wysiłek. Zamiast cieszyć się przyjemnymi, dobrymi sytuacjami i radością, którą dane jest im przeżywać, okazują pogardę.

Sami budują swoje nieszczęście, starając się przyjąć rolę ofiary. Poświęcają się dla innych, aby czuć się użytecznym. Są fałszywie pokorni, ale tak naprawdę posiadają cechy narcystyczne. Żyją w strachu, że wszystko skończy się tragicznie. Towarzyszy im niepewność, są uzależnieni od innych, w tym sensie, że potrzebują kogoś, kto jest świadkiem ich poświęcenia.

Uwolnij się od cierpienia

Jeśli wiesz, że masz masochistyczną osobowość, teraz jest czas, aby zadać sobie pytanie, czy jesteś naprawdę szczęśliwy żyjąc w ten sposób. To prawda, że ​​pomaganie innym pozwala nam czuć się dobrze i daje nam poczucie satysfakcji. Ale ono nie powinno polegać na tym, że obwiniasz się za wszystko i cierpisz, by inni byli szczęśliwi. Jeśli nie będziesz się starał być szczęśliwy i czuć się dobrze, nikt nie zrobi tego za ciebie. Musisz zadbać o siebie. Nigdy nie będziesz szczęśliwy grając męczennika.

Pomyśl o sobie przez chwilę. Nie ma w tym nic złego! Staraj się być trochę samolubny, a przekonasz się, że od razu poczujesz się lepiej. Uwolnij się od poczucia winy, które cię pożera. Zasługujesz na coś lepszego. Musisz myśleć o sobie.


Na podstawie: nospensees.fr


Macierzyństwo

83-latka robi swój pierwszy w życiu tatuaż. Brawo za odwagę w spełnianiu marzeń. Jak widać, nigdy nie jest za późno

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
23 czerwca 2018
Fot. Screen z Facebooka /Tatttoo777

Kasandra z Tattoo777 w Świnoujściu jest autorką moich ważnych tatuaży i chociaż już dawno nie mieszkam nad morzem, to jednak często z miłości do tatuaży i sentymentu zaglądam na facebookową stronę salonu Tattoo777. I jakieś było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam zdjęcia starszej pani, która zdecydowała się na tatuaż, który wykonała jej właśnie Kasandra. 

Czytamy:

Ostatnio nasze studio odwiedziła Crystal – absolutnie wyjątkowa i urocza pani po 80-ce 💥💥💥 😊
Crystal odwiedziła nas by zrobić sobie PIERWSZY TATUAŻ u niesamowitej Kasandry 👏😍
Dziękujemy za zaufanie i wspaniałe emocje, które nam towarzyszyły! Gratulujemy Crystal odwagi w wyrażaniu siebie. To był zaszczyt móc wykonać ten tatuaż!

Łapacz snów powstał na ramieniu Crystal. Jak widać nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń! 🙂 Ktoś z Was marzy o tatuażu?

 


Zobacz także

Mówisz, że z dziećmi trudno jest osiągnąć zawodowy sukces? Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle…

6 najgorszych rad, jakie dajemy naszym dzieciom. Nie zabijajmy w nich współczucia

Sprytne rady i przedświąteczne szaleństwo. 🎅Bierzemy TK Maxx na celownik

Kiedy życie cię zaskakuje. 6 wyjątkowych momentów w naszym życiu. Co ty byś dodała do tej listy?