Go to content

Konkurs „Mądre prezenty kupuje się sercem”

Fot. Materiały prasowe

Zastanawialiście się już, co podarujecie swoim dzieciom pod choinkę albo co kupicie dla swoich wnuków czy siostrzeńców? Pewnie właśnie przeglądacie raz jedną, raz drugą promocję. A każda głosi, że tylko TEN zakup jest najlepszym wyborem. Na pewno?

Jeśli szukacie gwiazdkowych prezentów, zajrzyjcie na stronę 51015kids.eu – zdradzimy wam w sekrecie, że w sklepie 5. 10. 15. możecie kupić znacznie więcej niż ubrania, w asortymencie sklepu są również zabawki – ale zanim wrzucicie przyszłe prezenty do koszyków, odpowiedzcie sobie na jedno, bardzo ważne pytanie: Czy to „mądry prezent”?

Mądry, czyli jaki? Dla każdego oznacza to coś zupełnie innego. Dlatego serdecznie zapraszamy was do wspólnej zabawy i podzielenia się z nami swoją definicją „mądrego prezentu”. Bo tak naprawdę, pod każdą piękną i ogromną kokardą, kryje się coś znacznie więcej niż przedmiot. Kryje się symbol naszej relacji. Bardzo namacalny pośrednik między nami – ludźmi, zwierciadło, w którym odbijają się nasze uczucia, jakimi darzymy obdarowywanego.

Na laureatów naszej zabawy czekają nagrody. Najfajniejsze, najbardziej pomysłowe czy najbardziej wzruszające odpowiedzi nagrodzimy 🙂

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu napiszcie, co kryje się za słowami „Mądre prezenty”, co oznacza to dla was. I co najbardziej chcielibyście podarować swoim dzieciom, gdyby pod choinkę można było zapakować dosłownie wszystko – nawet niematerialne rzeczy i emocje.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

Napiszcie, co kryje się za słowami „Mądre prezenty”, co  to oznacza dla was? I co najbardziej chcielibyście podarować swoim dzieciom, gdyby pod choinkę można było zapakować dosłownie wszystko – nawet niematerialne rzeczy, przeżycia, atmosferę czy emocje. Dajcie się ponieść wyobraźni i otwórzcie szeroko serca.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Nagrody:

10 x bon na zakupy w sklepie 51015kids.eu o wartości 100 zł każdy

AKAD_BON_BEZ KODU

Konkurs trwa od 23.11.2017 do 06.12.2017 . Wyniki zostaną opublikowane do dnia 16.12.2017 roku na www.ohme.pl.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Jeśli chcecie przeczytać więcej o „Mądrych prezentach” serdecznie zapraszamy na bloga Akademii 5. 10. 15.

baner Akademii 51015