Go to content

Jesteś w ciąży? Wrzuć na luz!

kobieta w ciąży
fot. Luana Freitas/Pexels

Niedawno dowiedziałaś się, że już za kilka miesięcy zostaniesz mamą? Radość z ciąży miesza się z lękiem i strachem? To normalne! Emocje, które właśnie ci towarzyszą, wynikają ze świadomości zmian, które właśnie się dzieją. Przyszłe mamy boją się utraconej wolności, swoistego „uwiązania do końca życia” i tego, że już nic nie będzie takie samo. Nie będzie, to fakt.

Nie oznacza to jednak, że to, co dzieje się teraz w Twoim życiu, oznacza coś złego. Wprost przeciwnie. Dlatego weź głęboki oddech, uspokój emocje i  porozmawiaj z innymi mamami. O ile bowiem wraz z pojawieniem się dziecka nasz świat się
zmienia,  to bynajmniej nie oznacza to rozpadu świata. Ważne, aby już teraz wrzucić na luz i nie brać na siebie zbyt wiele.

Oczekiwania i presja społeczna potrafią dać się we znaki zarówno przyszłym, jak i świeżo upieczonym mamom. Tymczasem to, co jest najlepsze dla Ciebie i Dziecka, to spokój. Pamiętaj o tym na każdym etapie macierzyństwa, a zwłaszcza przy wyborze wózka. To on będzie determinował jakość Waszej codzienności.

Tutaj idealnym rozwiązaniem może okazać się yoga x espiro – yoga X espiro – pierwszy na rynku wózek, który dba o mindfulness młodych rodziców, dając im to, co ważne: szansę zatrzymania się na chwilę, złapania oddechu, wzmocnienia ciała i psychiki, bycia tu i teraz, czerpania radości z każdej wspólnej chwili.

Dobrze wiemy, że duża przestrzeń jest synonimem komfortu. Właśnie dlatego projektanci wózka yoga stworzyli przestronną gondolę – tak, aby zapewnić dziecku wygodę o każdej porze roku i zagwarantować najlepsze warunki do pełnego i
zrównoważonego rozwoju. Podwójna wentylacja, w którą wyposażony jest model yoga, dba o właściwy oddech. Odpowiednia cyrkulacja korzystnie wpływa na układ nerwowy, powodując uspokojenie umysłu, odpoczynek i  dobre trawienie.  Idealnie
sprawdza się zarówno na co dzień, jak i wtedy, gdy dziecko jest przebodźcowane i szczególnie potrzebuje ukojenia. To ma wpływ także na Twój komfort. Im spokojniejsze jest dziecko, tym masz więcej czasu dla siebie.

Regularne przebywanie w naturalnym środowisku sprawia, że podnosi się odporność organizmu, mniej odczuwamy stres i ból, zwiększa się poziom energii. Aby dbać o kontakt z naturą, model yoga został wyposażony w materacyk o bambusowym
poszyciu – najlepszy dla delikatnej skóry noworodka. Bezpieczny w kontakcie, gwarantujący komfort podróżowania w czasie mniejszych i większych wypraw.

Stonowane kolorystki zainspirowane kolorami ziemi i elastyczne, certyfikowane tkaniny to dodatkowy atut.

Pamiętaj, że spacery to Wasz czas. Moment, w którym Ty też masz szanse złapać chwilę relaksu i zebrać siły na dalsze działania. Dlatego nigdy nie zapominaj o sobie i swoich potrzebach.