Macierzyństwo

Pani Wodnik mimochodem, Pani Rak idealna. Co o tym, jaką jesteś lub będziesz mamą mówi twój znak zodiaku?

Magic Moments
Magic Moments
11 sierpnia 2021
 

Macierzyństwo i mamy są pod ciągłą obserwacją – psychologów, terapeutów, pediatrów, położnych, wreszcie babć, ciotek i sąsiadek. Dobre rady płyną z każdej strony, wszyscy wiedzą najlepiej, jak powinnyśmy nasze dzieci wychowywać. A gdzie w tym wszystkim my? Jeśli zadręczasz się pytaniami o to, jaką będziesz/jesteś mamą, służymy krótkim zodiakalnym przewodnikiem po macierzyństwie.

Najważniejsze – każda z nas jest/może być świetną mamą. Rozwijajmy mocne strony, nie przejmujmy się tak tymi słabszymi, każdy je ma (nawet teściowa, pani sąsiadka spod ósemki i terapeutka z kobiecego pisma, naprawdę!).

Pani Baran kocha swoje dzieci miłością radosną

Dzieci nie są dla niej balastem ani dom więzieniem. Umiejętnie dzieli czas między rodzinę, a samą siebie. Potrafi zadbać o własne potrzeby i nikt nawet tego nie zauważa, tak dobrze to obmyśla. Praca zawodowa jest dla niej ważna, dlatego niechętnie z niej rezygnuje na rzecz tej wyłącznie w domu.

Bywa impulsywna (znak zodiaku zobowiązuje), nie ma zbyt dużo cierpliwości. Od dzieci oczekuje bycia najlepszymi i dawania z siebie wszystkiego we wszystkim, co robią. Jednocześnie najbardziej jej zależy, żeby po prostu były sobą.

Jedno jest pewne, że dzięki twojemu podejściu do życia, twoim dzieciom nie zabraknie zaradności w przyszłości.

Pani Byk może być wzorem macierzyństwa

Świetnie zajmuje się domem, poświęca swojemu dziecku sporo czasu, dba o to, by miało idealne dzieciństwo. Jest bardzo wyrozumiała i troskliwa. Uczy gospodarności. Daje dzieciom stabilność i bezpieczeństwo. Chroniąc je przez „złym światem” staje się dla nich opoką i przyjacielem. Czasem trudno jej zauważyć, że przekracza granice nadopiekuńczości i jej dziecko zaczyna się dusić.

Moment, w którym jej pociecha stara się nieco usamodzielnić jest dla niej ogromnym dramatem. Nie rozumie, dlaczego dziecko się buntuje. W swej opiekuńczości nie zauważa, ze jej synek ma już 35 lat, żonę i łysinę. Nadal czuje potrzebę robienia mu szalika na drutach i sprawdzania, czy ma oszczędności na czarną godzinę i czy bierze kanapki do pracy.

Pani Bliźniak podchodzi do macierzyństwa zadaniowo

Jest człowiekiem pełnym pasji, dziecko nie może jej w nich ograniczać. Chciałaby, żeby jak najszybciej wydoroślały i potrafiły zająć się swoimi sprawami. Jednocześnie jest na niemal każde ich zawołanie – krzywda, wypadek, nieszczęśliwa miłość – proszę bardzo, pędzi i załatwia sprawę w mgnieniu oka.

Mama Bliźniak bardzo ceni dobre wykształcenie. Będzie dziecku podsuwała co ciekawsze lektury i zachęcała do zdobywania wiedzy.

Twoje macierzyństwo można zdecydowanie określić spontanicznym i kreatywnym, więc twoim dzieciom nie grozi „nic nieróbstwo”.

Pani Rak jest matką idealną

Bycie mamą ma we krwi. Bez trudu łączy życie rodzinne (najważniejsze bez dwóch zdań) i pracę zawodową, która jednak jest jej potrzebna tylko do zarabiania pieniędzy.

Dla dzieci ma czas zawsze. Uczy odróżniać dobro od zła, dużo rozmawiają, czytają najodpowiedniejsze zdaniem mamy lektury. Bezwzględna w kwestiach dostępu do słodyczy, telewizji czy komputera. Zna wszystkie dzieci z przedszkola czy szkoły. Często udziela się w komitetach rodzicielskich. Zawsze przewiduje najgorsze scenariusze i jest przygotowana na wszystko. Jej dzieci mogą się czuć nieco przytłoczone. Z drugiej strony mają w matce przyjaciela i powiernika.

To przy dzieciach przekonujesz się, że życie jest naprawdę piękne.

Pani Lew chciałaby być idealna

Od „chcenia” do „zrobienia” droga bywa daleka… Panie Lwice są z jednej strony troskliwe i wyrozumiałe, ale z drugiej łatwo je zirytować np. wolnym działaniem, a takie często są przecież dzieci. Tak jak ona sama, jej dzieci też muszą być idealne.

Jest wymagająca, ale potrafi też docenić to, że dziecko się stara. Swojego dziecka będzie bronić do upadłego, jak – nomen omen – lwica. Bez trudu rozprawi się z tym, kto jej dziecku uprzykrza życie – czy będzie to niesforny Krzyś z piaskownicy, czy niemiła nauczycielka matematyki.

Wkładasz wielki trud w wychowanie dzieci, ale możesz mieć pewność, że kiedy dorosną i odniosą sukces, z pewnością ci podziękują.

Pani Panna ma wszystko dokładnie zaplanowane

Kontrolująca wszystko pani Panna ma życie ułożone, jak od linijki. I tyczy się to wszystkiego – pracy zawodowej, ale też dzieci. Uczy je więc do upadłego porządku i pracowitości. Problemem może być tutaj nie tylko jej perfekcjonizm, ale też to, że… uważa, że nikt nie zrobi tego lepiej niż ona. Bywa, że szuka dziury w całym.

Żywiołowość, a czasem nawet szaleństwo dzieci bywa dla ciebie problemem, ze względu na tendencje do pilnowania organizacji i układania planów.

Pani Waga jest zbyt miękka

Dzieci często po prostu włażą jej na głowę i trudno jej je okiełznać. Pani Waga chce, żeby dom wyglądał wspaniale, a jej rodzina uważana była za idealną. Nie lubi mówić o problemach, zamiata je pod dywan.

Czerpie satysfakcję z opieki nad swoimi pociechami. Ma anielską cierpliwość do odpowiadania na 1000 pytań zadawanych przez dzieci. Mają przy niej sporo swobody – godzi się niemal na wszystko, nawet na kolczyk w nosie czy farbowanie włosów. Dzieci są zadbane, mają świetne ubrania i wymarzone zabawki.

Pani Skorpion albo jest perfekcyjna, albo nie ma instynktu macierzyńskiego

Niezwykle ważne dla Pani Skorpion jest, by dziecko  było solidnie wykształcone i inteligentne. Chętnie poszukuje nowinek na temat wychowania, zapoznaje się z wszelkimi możliwymi teoriami specjalistów i jest gotowa je na swoim dziecku przetestować.

To kobieta intuicyjna, odporna psychicznie, posiadająca silną wolę, która czasem może przerodzić obsesyjność, czy nadmierną potrzebę kontroli.  Aby usunąć przeszkody i problemy z życia dziecka, jest gotowa na wiele. Bywa nadopiekuńcza. Musi znać znajomych dziecka, nie stroni też od grzebania w jego telefonie.

Pani Strzelec jest urodzoną mamą

Jej ulubioną zabawką była lalka bobas. Spełniała się też jako babysitter. O macierzyństwie marzy, wie, jakie powinno być, ma to wszystko „obczajone”. Niestety często oczekiwania niewiele mają wspólnego z rzeczywistością.

Wiele rzeczy ją interesuje i wiele chciałaby robić, a dziecko wymaga uwagi. Dlatego też chętnie korzysta z wykwalifikowanej pomocy opiekunki lub babci.

Dzieci pani Skorpion mają sporo swobody, bardzo im ufa. Oczekuje jednak szczerości. Zawsze stoi za swoim dzieckiem murem. Choćby nie wiem co.

Pani Koziorożec jest mistrzynią organizacji i zachowywania balansu

Dom i rodzina oraz praca zawodowa pani Koziorożec są doskonale ułożone i idealnie ze sobą koegzystują. Wszystko dzieje się wg regulaminu, każdy wie, co do niego należy i każdy ma coś w domu do zrobienia, za coś jest odpowiedzialny.

Zasady dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Jasno wyznaczone granice pozwalają łatwo odnaleźć się w życiu. Pani Koziorożec dba, by dzieci były jak najlepiej wykształcone. Jest blisko dzieci, ale nie żyje ich życiem. Stawia na czyny, a nie słowa i emocje, których okazywania czasem może brakować dzieciom. Można sądzić, że jest chłodna, ale dzieci wiedzą, że mają kochającą mamę.

Pani Wodnik jest mamą „przy okazji”

Ma mnóstwo zainteresowań i matką bywa „przy okazji”. Bardzo kocha swoje dzieci, chociaż zdarza jej się zapomnieć o ich istnieniu. Dzięki temu wzrastają one w poczuciu swobody i wolności. W domu pani Wodnik brak jest jasno wytyczonych granic, jednak są pewne zasady, których przestrzeganie gwarantuje brak konfliktów. Wodniczce brak jest konsekwencji i bywa wybuchowa. Zależy jej na rozwoju dzieci, jednak niekoniecznie wiąże się on ze szkołami i stopniami. Wolą mieć dziecko oczytane i inteligentne, niż kujona.

Pani Ryby jest mamą pełną emocji i wrażliwości

Te cechy odbijają się także na jej macierzyństwie. Jest gotowa zrezygnować z pracy na rzecz wychowywania dzieci. Swoje poświęcenie w tej materii odbiera jako bohaterstwo. Chętnie korzysta z poradników wychowawczych. Z entuzjazmem próbuje nowych metod i sposobów. Unika konfliktów i podnoszenia głosu – woli tłumaczenie i perswazję. Zapewnia dzieciom poczucie bezpieczeństwa, jest tolerancyjna i uczuciowa. Bywa nieco nieobowiązkowa i niekonsekwentna, często nie kończy tego, co zaczęła. Jej metody wychowawcze z reguły ograniczają się jedynie do starannej opieki nad dzieckiem, a nie do nauki. Dla wyższego (jej zdaniem) dobra może jej się zdarzyć naruszanie prywatność dziecka.


Macierzyństwo

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w sierpniu

Magic Moments
Magic Moments
16 sierpnia 2021
fot. fotografixx/iStock
 

Ludzie urodzeni w sierpniu mają niesamowite cechy. Nie tylko są piękni, mają też bardzo magnetyczną osobowość. Są znani z prostolinijnego, niewyrachowanego zachowania, które czasami może szokować ludzi. Oto kilka niesamowitych cech osób urodzonych w sierpniu.


1. Są znani z tego, że nie afiszują się ze swoim życiem

Samotność w ogóle im nie przeszkadza i cenią sobie tak spędzany czas. Są bardzo skrytymi osobami i uwielbiają podejmować decyzje w całkowitej izolacji, aby móc wszystko zrozumieć w prosty sposób. Naprawdę wierzą w słuchanie wszystkich i samodzielne podejmowanie decyzji.

2. „A nie mówiłam!” – to ich ulubione zdanie

Są inteligentni i bystrzy. Mają dużą wiedzę i mogą służyć radą, gdy tylko będziesz w potrzebie. Nie oglądają się za siebie, bo wiedzą, że mają rację. Kłótnia z nimi to nic fajnego. Po udowodnieniu, że mają rację, bardzo szybko mówią „a nie mówiłem?!”.

3. Ich wahania nastroju bywają nieznośne

Chociaż urodzeni w sierpniu to zazwyczaj bardzo mili ludzie, wahania nastroju sprawiają, że bywają naprawdę nieprzyjemni. Choć nie mówią głośno o swoich uczuciach (nie pozwalają sobie na to), łatwo można je wyczytać z ich twarzy.

4. Lepiej wyrażają się na piśmie niż twarzą w twarz

Bardzo niekomfortowo dzielą się swoimi uczuciami z innymi w rozmowie twarzą w twarz, co prawdopodobnie jest powodem, dla którego są fenomenalnymi pisarzami i płynnie wyrażają się na piśmie. Jeśli naprawdę mają coś do powiedzenia, znajdą sposób na przesłanie do Ciebie listu.

5. Nie są zbyt towarzyscy

Ze względu na swoją skrytą naturę nie mają zbyt wielu przyjaciół. Zawieranie znajomości, o przyjaźni nie mówiąc, zajmuje im dużo czasu, dlatego naprawdę blisko są z bardzo małą liczbą osób. Są również bardzo konkretni w doborze przyjaciół, co akurat się bardzo chwali. Kiedy raz zaoferują komuś swoją przyjaźń, są wierni tej znajomości.

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

Sekshoroskop dla Wagi

Wenusjańska i kokieteryjna, Waga jest zodiakalną esencją miłości i namiętności. Oznacza, że ​​ten znak żywiołu powietrza jest nieodparcie uroczy i stworzony do miłości.

Rządzony przez Boginię Afrodyt znak Wagi czuje się najlepiej, gdy jest otoczony pięknem, a znalezienie idealnej równowagi jest jego ostatecznym celem. Ale nie wszystko złoto, co się świeci. Zakochanie się w Wadze nie jest problemem – ale sprawienie, by Waga zakochała się w tobie, to wyzwanie.

Ci, którzy urodzili się pod znakiem Wagi, są obdarzeni sztuką uwodzenia, więc ich włączenie nie będzie tak łatwe, jak myślisz. Jeśli interesuje cię Waga, pozwól jej cię zdobywać. Dla niej seks nie jest tak ważny, jak uczucie szczęścia i spełnienia w związku. Zrób wrażenie i wykąp się w swoich najdroższych perfumach.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Byk

Skorpion

Rządzony przez karmicznego Plutona, planetę transformacji i Boga podziemi, Skorpion jest drapieżnym znakiem. Skorpiony  mogą ukrywać swoją surowość pod płaszczem lęków i głębokiej tajemnicy. Lubią podgrzewać atmosferę za pomocą intryg.

To zarówno błogosławieństwo, jak i przekleństwo, Skorpiony rodzą się z hipnotyczną aurą i intensywnymi zdolnościami psychicznymi. Ich życie jest doświadczeniem pod znakiem „wszystko lub nic”, a ich życie miłosne jest jak scena z Draculi Brama Stokeraa.

Łącząc umysł, ciało i duszę, zakochany Skorpion pulsuje pożądaniem i krwistoczerwoną namiętnością, a w sypialni jest bardzo to ucieleśnia. Biegnij do biblioteki po Gray’a.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Lew i Panna

Strzelec

Rządzony przez Jowisza Strzelec jest najbardziej odważnym znakiem zodiaku. Brzmi fajnie, prawda? Optymistyczni i entuzjastyczni, urodzeni pod znakiem łucznika tęsknią za podróżami i nowymi doświadczeniami.

I wiesz co? Uwiedzenie tego znaku żywiołu ognia nie będzie trudne.

Zakochany Strzelec jest przejrzysty i otwarty. To, co widzisz, jest tym, co dostajesz, a gry są po prostu wykluczone. (Chyba że są to zabawne sex games). To naturalni poszukiwacze dreszczyku emocji. Kochają spontaniczny seks. I nie bój się poprosić Strzelca, aby wypróbował kilka nowych ruchów. Ten znak ognia jest zawsze w nastroju do eksperymentowania i chce, aby sypialnia była jak nowa przygoda.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Bliźnięta

Sekshoroskop Koziorożca

Mądrzy i zdeterminowani. Ci, którzy urodzili się pod znakiem Koziorożca, dokonują wyborów, jakby dokonywali inwestycji. Ciekawe… Zanim zabierzemy Koziorożca do łóżka, musi on lepiej cię poznać i rozwinąć intymny związek.

Rządzeni przez poważnego Saturna, są naturalnie ostrożni i powściągliwi. Ten znak ziemi musi dokładnie wiedzieć, gdzie się znajduje, kiedy jest w związku, inaczej nie ma miejsca na bliskość.

Tradycyjnie i konserwatywnie Koziorożce mają seksualne tendencje klasycznego, hollywoodzkiego filmu. Więc czego się spodziewać? Przed dotarciem do sypialni Koziorożec może włączyć Mozarta i otworzyć butelkę dobrego wina, ale gdy zacznie, łatwo może zmienić się w zupełnie zaskakującego partnera. Wytrzymałość Koziorożca jest zaskakująca…

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Panna i Skorpion

Wodnik

Wodnik jest geniuszem zodiaku. Rządzeni przez rewolucyjnego Urana, ci, którzy urodzili się pod znakiem nosiciela wody, są urodzonymi wizjonerami i intelektualistami. Podobnie jak ich siostrzany znak Bliźniąt, ten znak powietrza wymaga dużo rozmowy i stymulacji umysłowej, zanim relacja stanie się intymna. Ale, kiedy już to załatwisz… czeka cię bardzo miła niespodzianka.

Nie zawsze jednak zaangażowanie nie musi być przyjazne Wodnikowi, ponieważ ceni sobie niezależność i wolność.

Uwielbiają eksperymentować i działać. Seks może być trochę bałaganiarski – im bardziej niekonwencjonalny, tym lepiej.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Skorpion i Bliźnięta

Sekshoroskop dla Ryb

Rządzeni przez nieuchwytny Neptun, urodzeni pod znakiem Ryb, są duchowi i nieziemscy. Ryby mogą wydawać się bardzo tajemnicze. Ryby są empatiami, czują się najlepiej, kiedy emocjonalnie uzdrawiają swoje otoczenie.

Ich neptuńskie sny są kolorowe, ponieważ zrodziły się z wyjątkowo żywą wyobraźnią. Tak więc, gdy są zakochane, są romantyczne i uwodzicielskie. Potrzeby partnera stawiają na pierwszym miejscu i pragną połączyć się fizycznie i duchowo. Nie zdziw się, jeśli Ryby są niesamowicie uwodzicielskie. „Ich seks jest erotyczny i hipnotyczny, prawie jak sen. Woda jest ich kryptonitem, a półsenny poranny seks to ich ulubiona aktywność w łóżku.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Rak i Skorpion

Macierzyństwo

„Ty mnie w ogóle nie kochasz!” Czyżby? Sprawdź, jak wg znaku zodiaku faceci okazują miłość

Magic Moments
Magic Moments
5 sierpnia 2021
fot. Capuski/iStock

Trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona – mówi popularne powiedzonko. No i faktycznie, mamy tendencje do porównywania z innymi wszystkiego, włącznie z miłością i związkami. Ileż razy zdenerwowane i rozżalone wyrzucamy naszym mężczyznom, że a) Kamili mąż to wszystko w domu robi, b) partner Kaśki co chwilę staje w progu mieszkania z bukietem kwiatów, c) mąż Pauliny jest taki czuły… wprost nie można go od niej odkleić itp, itd. Znacie to?

A ten mój to ani kwiatka, ani buziaka przy znajomych, o ugotowaniu obiadu czy „kocham cię” to już nawet nie wspomnę… Noni oczywiście od razu mamy diagnozę: on mnie już nie kocha! Ale warto uświadomić sobie, że każdy okazuje miłość w inny sposób. Nawet jeśli na poczatku zwiazku było euforycznie, to że po latach nie jest, nie oznacza, że miłość się wpaliła.

Znak zodiaku, a sposób okazywania miłości. Sprawdź!

BARAN

Baran kocha tych, którzy go inspirują. Jeśli kocha ciebie uważa, że jesteś mądra, interesująca, ceni twoje podejście do życia. Musisz jednak pamiętać, że Barany uważają się za najmądrzejszych spośród ludzi, których znają, ale nie dlatego, że są próżni, wiedzą po prostu na ile ich stać.  W związku pragną, by druga osoba ich zainspirowała i zmotywowała. Jeśli zastanawiasz się, czy Baran cię kocha – weź to pod uwagę.

BYK

Byki kochają zaciekle i mocno. Traktują przyjaźnie bardzo poważnie i są bardzo lojalni, co wzmacnia się w przypadku romantycznej miłości. Jeśli Byk chce, żeby wszyscy wokół wiedzieli, że jesteście razem, to dlatego, że bardzo o ciebie dba.  Byk, których kocha jest niezwykle opiekuńczy, zwróć uwagę, czy jego miłość nie przejawia się w codziennych rzeczach – zakupach, zrobieniu obiadu, pamiętaniu o ważnych dla ciebie sprawach.

BLIŹNIĘTA

Zrobią wszystko, by móc się tobą zając. Bliźnięta to dający, kochający i bezinteresowni ludzie. Ich radość sprawia, że wszyscy znajdujący się blisko nich są szczęśliwi. On kocha, gdy chce ugotować ci obiad, urządzić przyjęcie niespodziankę, zadzwonić w ciągu dnia spytać, jak mija ci dzień. Jeśli kochają, są niezwykle dobrzy dla tych, na którymi im zależy.

RAK

Raki są pewnymi siebie ludźmi, którzy wiedzą, czego chcą od życia. Okazuje się jednak, że miłość osłabia ich pewność, dlatego nim dadzą ci odczuć, że naprawdę kochają, będą robić wszystko, by nie dać tego po sobie poznać. Miłość to stan, którym czują się onieśmieleni, dlatego daj im czas i nie naciskaj, by dawali dowód swoje miłości.

LEW

Lwom bardzo trudno przychodzi powiedzieć: „Kocham”. Raczej są przyzwyczajeni do tego, że to ty wyznajesz im miłość. Muszą zbudować w sobie bardzo duże zaufanie do relacji, żeby się otworzyć. Dlatego nawet jeśli nie mówią wprost, że kochają, to przyjrzyj się ich zachowaniu. Nie zdziw się, jeśli pewnego dnia Lew zmienić swój status na Facebooku na „w związku” bez żadnych wyjaśnień.

PANNA

Panna na początku jest twoim najlepszym kumplem, przyjacielem, nie zamierza wyznawać swoich uczuć do czasu, kiedy nie będzie pewny, że może ci zaufać. Wtedy rozpada się cała fasada, a zza niej wyłania się kochający cię od dawna facet. Podobnie w związku z Panną – on z pewnością jest twoim najlepszym przyjacielem, co jest właśnie oznaką jego miłości.

WAGA

Waga boi się powiedzieć, że kocha. Jej strategia jest zupełnie inna. Facet spod znaku Wagi – jeśli mu na tobie zależy – dołoży wszelkich starań, by zauroczyć ciebie swoją osobą tak, byś to ty zrobiła pierwszy ruch. Poza tym Wagi lubią być podziwiane, dlatego wolą, jak to wy wyznajecie im swoją miłości, niż jakby oni mieli dowodzić swojej wrażliwości. Waga, która kocha, to ta, która zrobi wszystko, by dla ciebie pozostać atrakcyjnym.

SKORPION

Skorpion, który kocha, chce wiedzieć wszystko o twoim życiu – co robiłaś, co czujesz, jak się czujesz, gdzie byłaś. Jego wyznanie miłości, to pytania, które nieustannie ci zadaje. Nie mówią, że kochają, ponieważ boją się odrzucenia, zamiast tego wolą się kryć za pytaniami, które wydają ci się czasami męczące. Nic bardziej błędnego.

STRZELEC

Strzelcy miewają dość dziwne poczucie humoru. Zastanawiasz się, czemu z ciebie żartuje i dlaczego dokucza? Odpowiedź jest prosta – bo kocha i uwielbia się dobrze bawić w twoim towarzystwie. Im dłużej będziecie razem, tym częściej on będzie w stosunku do ciebie zabawnie sarkastyczny, w ten sposób także poznając cię coraz lepiej.

KOZIOROŻEC

Zdawałoby się się, że niepewność to ostatnia cecha związana z Koziorożcem. Jednak, gdy Koziorożce angażuje się uczuciowo, nie potrafi sobie poradzić z tą sytuacją. Stają się przestraszeni, zachowują się zupełnie nie jak oni. I nawet jeśli opanują niepokój i nieśmiałość często zostają wycofani. Są wymagający w stosunku do swoich partnerek, tak jak bywają wymagający w stosunku do siebie. To oznaka ich uczuć, który nie lubią okazywać na zewnątrz.

WODNIK

Wodniki znane są ze swojej powściągliwości. Robią wszystko, co w ich mocy, aby wydawać się tak obojętni i nieprzyjemni, jak to tylko możliwe. Są także znani ze swojego pracoholizmu, więc łatwo jest im  stworzyć obraz „chłodu i braku zainteresowania”.  Jednak, kiedy Wodnik kocha, to szczerze się o ciebie troszczy. Skupia się na tobie niemal jak piorun – jest ostry i nieoczekiwany, a czym ciebie zaskakuje, na nawet przytłacza. Wodniki są pogmatwanymi partnerami. Jeśli nie są zainteresowani, po prostu będziesz to wiedzieć. Jeśli są – na pewno to poczujesz.

RYBY

Prawdziwy sposób, w jaki Ryby okazują zainteresowanie, polega na skierowaniu w twoją stronę pełnej ekspresji uczuć. Jednak to, co zobaczysz na powierzchni, nie jest tym, co siedzi w ich środku. Ryba, która kocha lubi z tobą spędzać czas, kiedy tylko możesz. Często z tobą rozmawia, nawet o niczym. Wysyła wiadomości, filmiki, memy, by być z tobą w nieustannym kontakcie. W ten sposób Ryba mówi, że kocha.