Go to content

Dzień Dziecka bez Małego Księcia, to nie to samo!

Fot. Materiały prasowe

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Co kupić kiedy w pokoju w szafach pełno zabawek, półki uginają się od dziecięcych bibelotów. Nam samym z kolei brakuje pomysłu. Mamy dwa rozwiązania. Pierwsze idziemy z presją otoczenia czyt. misie, kucyki, lalki, samochody, które po kilku dniach zostaną rzucone w kąt. Drugie kupujemy książkę. Ta druga opcja to same zalety, o których wszyscy wiemy. A żadna zabawka nie da naszym dzieciom tyle, ile  przeczytana książka.

Na rynku wydawniczym wybór mamy ogromny. Przedstawiam nowości Wydawnictwa Znak

Seria Mały Książę to seria zdecydowanie edukacyjna. Pamiętam, kiedy moja córka była mała, zadawałam sobie pytanie, kiedy będzie ten właściwy moment wprowadzenia jej w świat liter i cyfr. Jak w zasadzie zacząć ten moment wprowadzenia dziecka? Jak to zrobić? Czy moje dziecko pojmie od razu wszystko? Czytałam, że pierwsze próby można podejmować już w drugim roku życia dziecka.

Mały Książę uczy literek

Piękne ilustracje, prosta forma sprawią, że dzieci w ciekawy i fajny sposób nauczą się literek.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Mały Książę uczy cyferek

Tym razem jesteśmy zabrani w piękną podróż dotyczącą poznawania cyfr. Zachęcam do zakupu tej i powyższej pozycji razem.

 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Mały Książę na dobranoc

Mały Książę. Na dobranoc to wyjątkowa książka, która zawiera techniki szybkiego zasypiania opracowane przez psychologa. Czytaj tekst zgodnie ze wskazówkami, a twoje dziecko odpręży się i bez problemu uśnie. Do książki dołączono relaksującą kołysankę oraz audiobook do pobrania w wykonaniu Anny Cieślak (znanej z roli filmowej Róży).  Agnieszka Szatkowska psycholog- słowem wstępu daje nam cenne  i proste wskazówki.  Polecam rodzicom, kiedy ich dzieci mają najwięcej „do zrobienia” właśnie wieczorem na dobranoc.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Wydawnictwa Znak