Go to content

„Wspólne piwo z kolegami zamieniłem na karmienie Cię, wspólne imprezy ze znajomymi zamieniłem na rodzinne wieczory. Kocham Cię nad życie”. „Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Kochany synku !
Jesteś jeszcze malutki, być może nie rozumiesz . Pisze ten list, byś wiedział, co czuję… Tych pierwszych lat dzieciństwa zapewne nie będziesz pamiętał. A mi ? Pozostaną one do końca życia. Pamiętam gdy przyszedłeś na świat ! Okropnie się bałem, byłem przerażony ale jednocześnie rozpierała mnie duma i ogromne szczęście, że jesteś mój.Taki maleńki, kochany! Twój pierwszy uścisk dłoni (a raczej palca) był dla mnie jak dotknięcie magicznej różdżki, poczułem to „coś” co Twoja Mama nazywa „instynktem macierzyńskim”. Pokochałem Cię od pierwszej chwili, i dzięki Tobie zrozumiałem , że mam po co żyć, że będę Cię bronił jak Lew swego stada, że nie pozwolę Cię skrzywdzić a w szczególności będę Cię uczył! Będę pokazywał Ci świat, spędzał z Tobą czas i bawił się ! Tak ! Będę czynnie uczestniczył w Twoim życiu, i nie poddam się, gdy nie będzie mi wychodziło.
Kochany Synku, kocham Cię nad życie ! Odkąd pojawiłeś się w moim życiu, wywróciło się ono do góry nogami! Wspólne piwo z kolegami zamieniłem na karmienie Cię, wspólne imprezy ze znajomymi zamieniłem na rodzinne wieczory . Każdego dnia śpiewamy Ci z Mamą piosenki, do których tekst wymyślamy na poczekaniu – tak błogo się wtedy śmiejesz ! Uwierz mi … jesteś najlepszą rzeczą jaka mnie w życiu spotkała i nigdy, nie chciałbym cofnąć czasu . Jestem pewien, że w przyszłości będziemy przyjaciółmi a nasza relacja : ojciec —> syn będzie czymś szczególnym .
Chcę, byś czytając to za kilka lat wiedział, że wszystko co robię, robię z myślą o Tobie ! Czasem moje zachowanie może Ci się nie spodobać, ale to dla Twojego dobra -lecz sam zrozumiesz to, dopiero, gdy będziesz miał swoje dzieci ! Jestem dumny, że mam tak wspaniałego synka, który jest dla mnie superbohaterem ! W mgnieniu oka leczysz zmęczenie, koisz nerwy a Twój uśmiech rozwesela !
Twój kochający Cię nad życie Tata
Wiśniowy Tata

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji