Go to content

„Wiem, że docenisz wspólny spacer nad Wisłę, jak byłaby to najfajniejsza i największa budowla Lego”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Syni,
Jesteś przy mnie już 10 lat.

Pisząc do Ciebie łzy płyną mi po policzkach. Dziękuję Ci za to, ze dzięki Tobie moje życie jest wypełnione szczęściem, szczęściem, którego nie umiem opisać słowami. Choc Twoje maleńkie stópki zamieniły się w niemożliwe 37, nadal mogę je całować bo nadal są to Twoje giry:) Dziękuję Ci za to, że traktujesz mnie jak przyjaciela, matkę i najbliższą osobę. Jesteś teraz na wycieczce, korzystam z każdej chwili, i spędzam cudownie czas, ale tęsknię przy tym i myślę z nadzieją, ze ta cholerna krew z nosa nie leci?! Obok stoją prezenty z wczoraj od Ciebie jak powiedziałeś „z na wsi”:) duża szyszka, niebieska skorupka od jajka, suche gniazdo os? I zielone jeszcze czereśnie. Wszystkie prezenty „z na wsi” tak wiele mówią o naszej relacji. Są owocami i Domem, który Tworzymy we dwójkę. Ty jesteś owocem wielkiej ognistej miłości, mimo tego, że tata ma drugą rodzinę.  Na tę chwilę jedynym prezentem, który mogę Tobie dać jest czas, który razem spędzimy. Nie kupię Ci klocków Lego bo Ty wiesz, że jest mi teraz ciężko, ale ja też wiem, ze docenisz wspólny spacer nad Wisłę jak byłaby to najfajniejsza i największa budowla Lego. I za to za tę empatię dziękuję Ci z całego serca<3 kocham – Mami.

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji