Go to content

Ten list jednak będzie  do Ciebie. Do Ciebie, która się nie poddałaś… Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

Być może to powinien być list do niego, „dlaczego to zrobiłeś?” Dlaczego Nas zostawiłeś? ”
Być może to powinien być lisy do niej, pełen nienawiści, pełen krzyku i bólu taki, który choć w małym stopniu ukarałby ja.. Za nas dwie.Ten list jednak będzie  do Ciebie. Do Ciebie, która się nie poddałaś, która każdego cholernego dnia wałczyłaś o lepsze życie, która płakałaś wieczorami ze zmęczenia z bezsilności a rano wstawałaś do pracy pomalowana, piękna jak zawsze, za którą oglądali się mężczyźni, tak wiem żaden nie był nim.
Do Ciebie, bo byłaś dzielna jak nikt inny, bo mnie nie oceniałaś, bo dawałaś mi tyle swobody ile potrzebowałam, bo dzięki Tobie wiem jak powinna wyglądać rodzina, choć nigdy jej nie miałyśmy umiałaś to dla mnie stworzyć.

Ten list miałaś dostać na gwiazdkę żebyś wiedziała jak bardzo Cię kocham, ale nie dostaniesz go nigdy, bo ja codziennie dzień w dzień aż mi starczy sił, pisząc wiadomości, dzwoniąc do Ciebie czy rozmawiając z Tobą będę ten list w kawałkach Ci przekazywać ja dzień w dzień będę Ci udowadniać, że dla mnie jesteś bohaterka, przyjaciółka, i najlepsza osoba, jaką znam, bo na to zasługujesz, zasługujesz na znacznie więcej.

Jeżeli kiedyś moje dzieci pomyślą o mnie w ten sam sposób to znaczy, że wygrałam Mamo, wygrałam wszystko. Życie wygrałam i to Twoja zasługa.

Kocham Cię tylko tyle, albo aż tyle.

K

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.