Go to content

„Szczęście to jedyna rzecz,którą się mnoży, jeśli się ją dzieli- a ja mam z kim ją dzielić”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochane moje,nie potrafię jeszcze powiedzieć Wam jak się cieszę,że mam tak wspaniałe córeczki 🙂

Juleńko jestem z Ciebie bardzo dumna,to dzięki Tobie Aniołku nie załamałam się w tych trudnych momentach,a Ty miałaś zaledwie niecałe pięc lat-to Ty koiłaś moje smutki i leczyłaś rany swym uśmiechem,to Ty Aniolku dawałaś mi siłę by kroczyć dalej.Dziś nie jesteś sama bo masz siostrę ,która także jest wyjątkowa-tak jak Ty.

Obie jesteście dla mnie najwazniejsze i póki sił mi starczy będę walczyć o to abyście miały godne życie-i choć tato Twój Juleńko w niczym Ci nie pomaga to wiedz Skarbku,ze ja byłam -jestem -i zawsze będę!

Aniołki moje kochane chcę abyście wiedziały,ze choć nie jest lekko i łatwo isc przez życie to macie mnie-MAMĘ,która bardzo kocha i nawet na „rzęsach”stanę aby było Wam lepiej-RODZINA-TU ZACZYNA SIĘ ZYCIE,A MIŁOŚĆ NIGDY NIE KOŃCZY”.

A  na zakończenie dodam:

„Szczęście to jedyna rzecz,którą się mnoży, jeśli się ją dzieli”- a ja mam z kim ją dzielić z Wami moje Najdroższe Aniołki.

Mama

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji