Go to content

Poruszyłeś we mnie wiele strun. Obudziłeś we mnie kobietę. I wiem o tym, że nie moglibyśmy być parą. Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

Drogi Kubo,

Wiem, że pewnie nigdy nie przeczytasz tego listu. Jednak nie jest to najważniejsze. Przejdę od razu do rzeczy.

Zakochałam się w Tobie. Od pierwszego wejrzenia. Od kiedy zobaczyłam Ciebie na schodach. Odebrało mi mowę, przestałam oddychać i nie mam pojęcia ile to trwało. Nigdy nie sądziłam, że mnie to spotka. Zawsze powtarzałam, że miłość od pierwszego wejrzenia to chwyt komedii romantycznych.

I trafiła kosa na kamień…

Nie jadłam, nie spałam. Kiedy byłam w pobliżu Ciebie, Twój zapach doprowadzał mnie do szaleństwa. Kiedy byliśmy razem w jednym miejscu, nie mogłam się na Ciebie napatrzeć. Byłeś moją pierwszą i ostatnią myślą każdego dnia.

Myślałam, że to Ty, Ten, Jedyny, Bratnia Dusza, Stworzony dla Mnie, Ja stworzona dla Niego.

Niestety… Ty, moja wielka Miłość, nie byłeś mną zainteresowany. Byłam dla ciebie zwykłą koleżanką z pracy. Nie mam o to do Ciebie żalu.

Chciałam Ci podziękować. Poruszyłeś we mnie wiele strun. Obudziłeś we mnie kobietę. I wiem o tym, że nie moglibyśmy być parą. I tak naprawdę… mówią, że miłość jest prawdziwa, jeśli jest wzajemna. No cóż- nie była.

Nie mogłam znieść tego, że pijesz. Tego, że prawie nigdy nie słuchasz nikogo oprócz siebie. Także tego, że latasz za innymi kobietami. Tego, że na jednej imprezie mnie odpychałeś, bo akurat rozmawiałam z kimś, kto był wtedy gwiazdą wieczoru. Chwilami „tych” żartów o kobietach. Tak, inne dziewczyny milczały, ja zawsze się stawiałam lub odchodziłam. Tym, że w wielu zachowaniach, byłeś tak łudząco podobny do kogoś, kto mnie kiedyś skrzywdził.

Nie o to chodzi, że chcę Ciebie naprawić. To tylko możesz zrobić Ty, jeżeli tak postanowisz.

Jesteś wolny, Kuba. Mam nadzieję- i tego Ci życzę-żebyś spotkał kobietę, która Ciebie pokocha i Ty ją także. Wierzę, że Wasza miłość da coś pięknego temu światu.

Chcę Ci powiedzieć, że będę pamiętać dobro z Twoim udziałem. Kiedy miałam koszmarny dzień w pracy, Ty po prostu mnie przytuliłeś, nie zadając mi pytań. Nabrałam wtedy takiego spokoju, bałam się wręcz, że usnę w Twoich ramionach. Kiedy pocałowałeś mnie w rękę. Moment kiedy podszedłeś do mnie cały rozpromieniony, chwaląc mnie, że to co zrobiłam było super! To kiedy mnie wyróżniłeś i patrzyłeś na mnie zafascynowany… tak, takie spojrzenia się pamięta.

Nie sposób napisać tego wszystkiego… Jak ująć w słowach to, w ilu byłeś moich myślach, które kiedyś były wypełnione wyłącznie mną ? W ilu modlitwach? W ilu zmartwieniach? Ile znaczył dla mnie Twój uśmiech i dotyk? Czy istnieje na to jakaś miara? Czy wystarczające byłoby to, że każde Twoje spojrzenie w moją stronę było dla mnie wszystkim? A każda rozmowa z Tobą sprawiała, że nagle świat stawał w miejscu? Że po każdym spotkaniu z Tobą nie miałam pojęcia gdzie i dokąd idę, byłam tak szczęśliwa, tak przejęta, tak przepełniona Tobą.

Teraz wierzę, że miłość jest siłą. Z nią docierasz do granicy szczęścia i rozpaczy.

Życzę Ci, żebyś czuł się kochany. Abyś otworzył swoje serce i odnalazł w tej drugiej osobie spokój. Wiem o tym, że będąc ze mną, ujrzałbyś pole bitwy. Oboje z tego związku wyszlibyśmy poranieni.

Dziękuję ci za to, że poruszyłeś moje serce. Przez pewien czas byłeś jedynym Kubą i najdroższym mi mężczyzną. Dziękuję ci za to, że kochałam kogoś na tym świecie.

S.

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.