Go to content

„Podziwiam Cie! I bardzo cie proszę: nigdy się nie zmieniaj! Jesteś wyjątkowa!”. Akcja „List do redakcji”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Droga Córeczko….

Jestem z Ciebie taka dumna! Siła i niezależność to Twój znak rozpoznawczy. Z podniesioną głową idziesz przez życie. Z wytrwałością walczysz o swoje prawa. Nigdy się nie poddajesz. Nigdy nie rezygnujesz. Stawiasz czoła wszystkim trudnością czyhającym na Twej drodze. Jesteś niepokonana!

Każdego dnia o siebie dbasz. Wyglądasz obłędnie. Żyjesz pełnią życia. Działasz i nie boisz się porażki. One jeszcze mocniej motywują cię do działania. Często ryzykujesz. Jednak jesteś rozsądna. Jesteś sprawiedliwa. Jesteś mądra. Ciężko na to pracujesz. Skromność to Twoje drugie imię. Sukcesy dają Ci satysfakcję, lecz się z nimi nie obnosisz. Nie spoczywasz na laurach. Stawiasz sobie coraz bardziej ambitne cele.

Kochasz całą sobą. Pomagasz, bo jesteś wrażliwa i odpowiedzialna. Wrogowie myślą, że to słabość… Nawet nie zdają sobie sprawy jak się mylą. To Twoja wewnętrzna siła!

I za to wszystko…. Podziwiam Cie! I bardzo cie proszę: nigdy się nie zmieniaj! Jesteś wyjątkowa!


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji