Go to content

„Patrzę na nas i nadal widzę zakochanych nastolatków”. 💗 Akcja „List do męża”

Fot. Flickr / EMILIE RHAUPP / CC BY

Mężu-Przyjacielu!

Nasze listy związane wstążką leżą sobie spokojnie w bezpiecznym miejscu, dbałam o nie tyle lat, żeby  nie zawieruszyły się  przy kolejnych  przeprowadzkach! Właśnie mija 44 lata  od czasu, kiedy pisaliśmy je do siebie niemal codziennie!

Dziś znów chcę napisać do Ciebie  list, boję się, że nie potrafię, bo nie pamiętam, kiedy pisałam list? Co napisać, żeby nie zabrzmiało banalnie?

Może podziękować Ci, że jesteś przy mnie zawsze, kiedy Cię potrzebuję, że wysłuchujesz przez 44 lata i nie oceniasz?

Tyle się wydarzyło, ale dziś, kiedy wyraźnie dostrzegam linię horyzontu, pamiętam tylko te dobre, piękne chwile! To co niedobre wyrzuciłam z ,,dysku’’ haha.

Patrzę na nas  i nadal widzę zakochanych nastolatków. Wiem, wiem, przecież czas nie oszczędza nas szczególnie, ale  w Twoich oczach widzę tę samą, młodzieńczą miłość do mnie. Czy Ty też potrafisz ją dostrzec w moich? To właśnie jest szczęście, prawda?

Dziś ciągle  czekam na Twoje powroty z pracy, jak kiedyś, na nasze spotkania! Byliśmy od siebie daleko, stąd te cudowne listy. Wtedy też, przyrzekliśmy sobie, że resztę życia  spędzimy razem, bez rozstań, chyba się udało. Szkoda tylko, że czas tak szybko mija. Coraz częściej  myślę, że on  już depcze nam po piętach i  ta chwila, kiedy jedno z nas odejdzie, jest blisko, za blisko. A my jeszcze  ciągle  niegotowi, wciąż nienasyceni sobą, tęsknimy za odchodzącą młodością!

Wszystko wskazywało, że nasza wakacyjna miłość ma małe szanse, nasz bardzo młody wiek, różnice środowiskowe i osobowościowe. My jednak od pierwszych chwil nie wyobrażaliśmy sobie, że możemy się rozstać. Nigdy   tak nie myślałam. Mam nadzieję ,że TY też nie!?

Nasze wspólne życie nie jest sielanką, o nie. Ciągle docieramy się, jak młode małżeństwo!!! Jesteśmy jak ogień i woda, a jednak potrafiliśmy przetrwać ze sobą tyle lat. Pamiętam, jak na pierwszych spotkaniach zapewniałeś, że będziesz mnie zawsze chronił, dotrzymałeś słowa, w naszych bardzo trudnych chwilach ściągałeś na siebie ,,ciężar zła’’, aby dać szansę naszej córce i mnie!  Nie wiem, czy wiesz co mam na myśli, ale pamiętam co mówili  ludzie, którzy widzieli nas wtedy na tej zaśnieżonej drodze!

Pamiętaj, że Cię kocham i zawsze tak będzie!

PS: Pięknie jest napisać do Ciebie, po tylu latach. Nie wiem czy wyślę ten list, czy wydrukują?

Jeżeli wydrukują, może rozpoznasz mój list, bo przecież czasem dajesz namówić się  na fajny artykuł na portalu Oh!me.

Żona


AKCJA „LIST DO MĘŻA”

ZADANIE KONKURSOWE: Napisz list do swojego męża partnera o tym, jak bardzo go kochasz i wyślij na adres [email protected] dołaczając oświadczenie:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

NAGRODY:

5 autorów najpiękniejszych listów nagrodzimy świątecznymi zestawami kosmetyków „Dla niego” i „Dla niej” marki Eveline.

5 x zestaw „Dla niej” składający się z:

SKIN ACTION BOOSTER Serum – koncentrat 12% bioaktywna witamina C

P_piel_sab_serum

SKIN ACTION BOOSTER – Lekki hydro-krem intensywnie nawilżający 30+

P_piel_sab_krem 30

Oils of Nature – LUKSUSOWY SUCHY OLEJEK + SERUM ODMŁADZAJĄCE DO TWARZY I CIAŁA

P_piel_OILS-OF-NATURE_suchy-olejek_serum_odmladzajace

 5x zestaw „Dla niego” składający się z:

MEN X-TREME  – MULTIFUNKCYJNY KREM EKSTRAMALNIE NAWILŻAJĄCY

P_piel_mxt_krem nawilzajacy_200 ml

MEN X-TREME – NAWILŻAJĄCY ŻEL PO GOLENIU

P_piel_mxt_zel po goleniu

MEN X-TREME – ŻEL POD OCZY ROLL-ON

P_piel_mxt_roll-on

Konkurs potrwa od 23.11.2016 do 07.12.2016 roku, a wyniki ogłosimy do 17. 12. 2016 roku.

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.