Go to content

„Pamiętej też o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę a już na pewno na to, by go wysłuchać”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochany Norbelku

Jesteś jeszcze taki malutki. Mały, mądry synuś mamusi.
Codziennie powtarzam Ci jak mocno Cię kocham i jak jesteś dla mnie ważny.  Dziś chcę Ci powiedzieć ile Ci zawdzięczam.
A zawdzięczam Ci wiele. Zawdzięczam Ci to,  że mam szczęśliwą rodzinę rodzinę.
Wiesz o tym,  że Babcia i Dziadziuś są w niebie i że poszli tam bardzo dawno temu.
Ale nie wiesz jak długo i jak mocno cierpiałam,  jak brakowało mi takiej prawdziwej rodziny.  Ale takiej mojej i tylko mojej.
Wtedy poznałam Twojego Tatę.  Było jak w bajce,  ale z czasem coś zaczęło się psuć.  Gbyby nie to,  że Ty już byłeś pewnie każde z nas poszło by w swoją stronę.  To Ty nas do siebie znów zbliżyłeś,  dzięki Tobie nauczyliśmy się tego, że czasem trzeba pójść na kompromis.  Ja troszkę wyluzowałam,  Tatuś spoważniał.  Daliśmy sobie czas i na nowo staraliśmy się sobie zaufać.
Dzięki Tobie zrozumiałam i przekonałam się że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę.
Patrząc na Was – na Ciebie i Tatę wiem,  że warto było podjąć ryzyko.
To jak wspaniale bawicie się razem,  jak rzucasz się Tacie na szyję jak wraca z pracy uświadomiło mi,  jak oboje jesteście dla mnie ważni.  Dzięki Wam mam to o czym marzyłam.  Mam rodzinę. Moją, wymarzoną i wyczekaną.
Pamiętaj Synku o tym,  że najważniejsza jest właśnie rodzina,  ta którą masz i ta, którą stworzysz w przyszłości.  Pamiętej też o tym,  że każdy zasługuje na drugą szansę a już na pewno na to by go wysłuchać.
Kocham Cię Synku.  Zakochana po uszy w Tobie Mama.
Alina i Norbert.

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji