Go to content

Pamiętaj Kochany synku że ja w każdej chwili, jestem dla Ciebie wsparciem. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Kochany Synku!

Chciała bym Ci przekazać parę słów, które niPamiętaj Kochany synku że ja w każdej chwili, jestem dla Ciebie wsparcieme zawsze łatwo jest powiedzieć, nie wszystko wypowiedziane tak w pośpiechu brzmi tak jak powinno…dlatego też przeczytaj je proszę, bo teraz kiedy już jesteś większy wszystko rozumiesz inaczej, a ja mam Ci tyle do powiedzenia.

Kiedy przyszedłeś na świat…przewrócił on się Nam do góry nogami, a ty byłeś Tym małym jakże słodkim sprawcą. Twoje malutkie rączki, które kurczowo chwytały za palec, Twoje piękne oczka które tak z zaciekawieniem obserwowały wszystko dookoła i ten Twój najsłodszy uśmiech który rozbrajał nawet najtwardsze serca, Wszystko to z Tatą pokochaliśmy tego dnia kiedy pojawiłeś się na świecie! Chodź przyznaję że nie było łatwo….bo te nieprzespane noce, wycieńczenie i często gorsze dni jednak były.

A Ty rosłeś, z dnia na dzień byłeś bardziej samodzielny, Twoje pierwsze kroki, Twoje pierwsze MAMA to wynagrodziło wszystkie gorsze dni.

Teraz kiedy jesteś coraz większy, widzę Twoją samodzielność…już zaczynam tęsknić bo wiem że kiedyś podążysz własną drogą, swoją ścieżką którą wybierzesz.

, możesz do mnie przyjść porozmawiać….o wszystkim! Bo chcę być częścią Twojego już dorosłego życia, chcę w nim uczestniczyć, widzieć jak podążasz przez świat, ze swoimi marzeniami, sukcesami, ale też i upadkami.

Chcę przeprosić Cię za to że czasami bywałam surowa, nie do ugięcia….ale pamiętaj Skarbie że zawsze myślałam o Tym by wychować Cię na wspaniałego człowieka, pełnego dobroci i szacunku do innych.

Może i nie miałeś wszystkich zabawek o jakich zamarzyłeś, tych kolorowych, drogich i tak wystrzałowych….ale oddaliśmy Ci całe nasze serca, w wychowanie Ciebie, daliśmy Miłość i mam nadzieję że wpoiliśmy wartości o których będziesz pamiętał w dorosłym życiu.
Chcę Ci też podziękować że dałeś mi tą radość bycia MAMĄ bo nie ma nic piękniejszego! To był wspaniały czas, wyjątkowy. Dużo też nauczyłam się od Ciebie. Bo to Ty kochany synku nauczyłeś mnie cierpliwości i Ty pokazałeś że miłość może być tak wspaniała :*
Twoja zawsze Kochająca MAMA

 Monisskaaaa


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji