Go to content

„Nikt nie jest dorosły! Nie ma magicznej granicy, za którą czekają już tylko dobre decyzje”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Witaj, Alicjo

Od kiedy dowiedziałem się, że jesteś w drodze zacząłem dużo myśleć o życiu, przyszłości i byciu rodzicem. Wiesz, typowych sprawach, którymi zaprząta sobie głowę człowiek stający w obliczu kolejnego poważnego etapu, mającego bezpowrotnie zmienić jego codzienność. I chyba doszedłem do pewnego wniosku, którym chętnie się z Tobą podzielę.

Nikt nie jest dorosły!

Nie ma magicznej granicy, za którą czekają już tylko dobre decyzje. Nawet najbardziej brodaci tatusiowie nie mają monopolu na rację. Jestem tu trochę dłużej od Ciebie, ale wiedz, że gdy ty będziesz poznawać pierwsze reguły rządzące światem, ja będę w tym samym czasie zgłębiał tajniki bycia rodzicem. Nauczę się od Ciebie tyle samo, ile ty ode mnie. Dlatego musisz mi wybaczyć, jeśli czasem nie będę czegoś kumał. Robię to w końcu pierwszy raz.

Wiem tyle, że ja i mama będziemy zawsze cię kochać i zrobimy wszystko, żeby wypełnić Twoje życie radością. Czeka nas mnóstwo wspaniałych chwil. Razem damy sobie radę.

Twój tata
Piotr

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji