Go to content

„Nieważne kim będziesz, ważne żebyś robił to co kochasz i się w tym spełniał”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochany synku, gdy będziesz czytał ten list już będziesz dorosły, sam będziesz podejmować decyzje raz dobre, raz złe jak to bywa w życiu. Chciałabym Ci przekazać żebyś zawsze szedł swoją ścieżką, która doprowadzi cię do szczęścia i w przyszłości otworzy ci okno na dobre i szczęśliwe życie. Nieważne kim będziesz, ważne żebyś robił to co kochasz i się w tym spełniał. Chciałabym abyś miał szczęśliwy dom, kochającą żonę i cudowne dzieci.

Mam nadzieje, że dobrze Cię wychowałam, wkładałam w to cale serce, może czasami wydawało Ci się, że to co robię – robię nie tak, ale ja robiłam wszystko, żeby zapewnić ci szczęście w przyszłości i wychować Cię na rozsądnego mężczyznę, który będzie podejmować dobre i uczciwe decyzje. Wszystkiego najlepszego na dorosłej drodze życia.

MAMA


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji