Go to content

Napisałam ten list dawno dawno temu jak byłyście małe. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Kochane dziewczyny!!
Napisałam ten list dawno dawno temu jak byłyście małe. Teraz gdy go czytacie zapewne nieźle się uśmiejecie gdy dowiecie się jakie to z Was były niezłe ziółka. To zaczynamy. Ola  zawsze najwyższa w grupie, chuda jak szkapa i bardzo nieśmiała.  Oj tak tak  zawsze za nogą mamy. Uwielbiałaś się bawić w przedszkole ciągle ciągle i ciągle. Duży pokój to sala a wszystkie misiaki to dzieciaki w grupie. Oj byłaś niezła przedszkolanką .. Teraz to pewnie nawet nie możesz pomyśleć że miałaś pracować w przedszkolu  hi hi hi… Zawsze i wszędzie musiałaś jeździłaś z pieluchą na którą mówiłaś „pfuła” a później, ” pielusia tiki”.
Ewka mały diabełek. Tak zawsze na Ciebie mówiłam.  dlaczego … bo już od urodzenia miałaś w oku tą iskrę zawsze byłaś wszędzie  i nigdzie.. Olga nawet nie pomyślała żeby coś zrobić a ty już dawno na to robiłaś… Oj miałaś niezły charakterek.. byle się dostać do doniczek i już buch ziemia powywalana.
Cisza w domu  o nie na pewno Emila coś zbroiła .. no jak by inaczej.. Krem do pupy zjedzony cała wymazana , super zabawa… Tak tak nie śmiej się  taka własnie byłaś.. Jedziemy na spacerek … nie nie siedzenie w wózku to nuda i szkoda czasu póść mnie mamo…. Spanie hmmm trudny temat. Chyba że w garażu i w pomarańczowym kombinezonie.. Dlaczego o to trudne pytanie sama na nie odpowiedz – bo ja jej nie znam. Wszędzie wyprzedzałaś starszą siostrę. Uwielbiałaś wszystkie zwierzaki, które koniecznie musiałaś dotknąć ..
Dziewczyny to tylko taka namiastka tego jakie byłyście w 2016 roku. Nieźle co. Pisze to teraz, bo jak zapytacie mnie o to, jakie byłyście to i tak na pewno zapomnę lub pomieszam, która co robiła i jaka była.

Buziaki Mama


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji