Go to content

„Na największe cuda czasem trzeba poczekać!”. Akcja „Listy do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Najdrobniejszy okruszku,

który gdzieś jesteś w niebie lub w gwiazdach. Wiedz, że każdego dnia modle się o Ciebie. Choć mama i tata się o Ciebie tak bardzo długo starają – wiedzą, że na największe cuda czasem trzeba poczekać! Czekamy z ciepłym i otwartym sercem,  pełni nadziei i pełni uczuć. Jeśli tylko przyjdziesz do nas mamy dla Ciebie najpiękniejszy pokój na świecie! Pełen miłości, baśni. Przepełniony naszym głosem, gdy czytamy Ci bajki na dobranoc i pięknym uśmiechem, gdy tylko będziemy witali Cię rano!

Choć sprzeczamy się o imię dla Ciebie, dla nas i tak będziesz najważniejszy Ty. Czy będziesz dziewczynką, czy będziesz chłopcem chcemy Cię w swych ramionach nosić, całować i patrzeć jak słodko zasypiasz. Jesteś owocem naszej przyjaźni i miłości. Czekamy na Ciebie… byś wypełnił nasze serca.

KarolajnaK


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji